Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Woźniak (wyników 502):

  1. Woź Tekla x Panek Wojciech (Kraków - św. Salwator 1837/2)
  2. Woźna Zuzanna x Gutriak Szymon (Ludzisko 1833/0)
  3. Woźniacki Jacenty x Boroń Salomea (Skała 1871/5)
  4. ---------- Katarzyna x Dziubiński Franciszek (Hrubieszów 1863/15)
  5. ---------- Katarzyna x Dziubiński Franciszek (Hrubieszów 1869/15)
  6. ---------- Katarzyna x Susuł Michał (Kraków - św. Mikołaj 1833/2)
  7. ---------- Wojciech x Anuszczyk Jadwiga (Mileszki 1861/9)
  8. Woźniaczek Andrzej x Spigiel Katarzyna (Dmenin 1676/2)
  9. ---------- Jan x Kowalczyk Marianna (Dmenin 1791/4)
  10. ---------- Mateusz x Nasut Marianna (Brzeziny 1788/2033)
  11. ---------- Tomasz x Drozdek Gertruda (Dmenin 1736/1)
  12. ---------- Wincenty x Olszewski Emilia (Hrubieszów 1830/3)
  13. Woźniaczka Dariusz x Sampłowski Ewa (Raciąż 1983/11)
  14. Woźniak Adam x Wiatrowski Helena (Kazimierz Biskupi 1928/11)
  15. ---------- Agata x Baniowski Kacper (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1881/4)
  16. ---------- Agata x Kryczka Błażej (Okrzeja 1823/59)
  17. ---------- Agata x Pioterczak Franciszek (Okrzeja 1850/19)
  18. ---------- Agata x Pioterczak Jan (Okrzeja 1827/18)
  19. ---------- Agnieszka x Bednarek Stanisław (Dmenin 1878/10)
  20. ---------- Agnieszka x Burzyński Jan (Dmenin 1888/21)
  21. ---------- Agnieszka x Duda Jan (Gnojno 1737/6)
  22. ---------- Agnieszka x Filipowicz Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/17)
  23. ---------- Agnieszka x Floryańczyk Hilary (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/26)
  24. ---------- Agnieszka x Hanulak Grzegorz (Dmenin 1759/1)
  25. ---------- Agnieszka x Haselan Jan (Gniew 1920/88)
  26. ---------- Agnieszka x Kalczyk Paweł (Dmenin 1664/6)
  27. ---------- Agnieszka x Kasprzyk Kasper (Podlesie 1786/5)
  28. ---------- Agnieszka x Kozak Jan (Koprzywnica 1819/11)
  29. ---------- Agnieszka x Pawłowski Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1940/1)
  30. ---------- Agnieszka x Wartacz Maciej (Bełżyce 1834/19)
  31. ---------- Agnieszka x Woycik Michał (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/90)
  32. ---------- Alina x Dębowski Marian (Górzno k. Garwolina 1971/11)
  33. ---------- Anastazja x Florkowski Piotr (Kraków - św. Szczepan 1847/10)
  34. ---------- Anastazja x Stasiak Wawrzyniec (Budziszewice 1871/7)
  35. ---------- Anastazja x Świderski Maciej (Czemierniki 1813/14)
  36. ---------- Andrzej x Grządziel Elżbieta (Przyłęk 1854/7)
  37. ---------- Andrzej x Józefiak Karolina (Turek 1890/100)
  38. ---------- Andrzej x Karczmarczyk Gertruda (Jeżów 1812/25)
  39. ---------- Andrzej x Szarafian Katarzyna (Hrubieszów 1813/27)
  40. ---------- Aniela x Szymański Aleksander (Prażmów 1903/21)
  41. ---------- Aniela x Traszka Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1937/17)
  42. ---------- Anna x Beczek Mikołaj (Okrzeja 1833/12)
  43. ---------- Anna x Kolba Ignacy (Barłożno 1935/21)
  44. ---------- Anna x Łącz Grzegorz (Gnojno 1747/5)
  45. ---------- Anna x Sosnowicz Michał (Lgota Wielka 1855/14)
  46. ---------- Anna x Zatorski Michał (Lgota Wielka 1850/11)
  47. ---------- Antoni x Adamczyk Wiktoria (Bebelno 1880/10)
  48. ---------- Antoni x Dobrzelewski Katarzyna (Dmenin 1874/3)
  49. ---------- Antoni x Gołąb Helena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/5)
  50. ---------- Antoni x Kamiński Salomea (Lubraniec 1838/6)
  51. ---------- Antoni x Kański Antonina (Dmenin 1893/28)
  52. ---------- Antoni x Kluczyk Weronika (Prażmów 1901/16)
  53. ---------- Antoni x Kmiecik Urszula (Dmenin 1819/7)
  54. ---------- Antoni x Sporakowski Urszula (Ludzisko 1826/0)
  55. ---------- Antoni x Treydos Dorota (Lgota Wielka 1849/13)
  56. ---------- Antoni x Wolski Helena (Babsk 1840/4)
  57. ---------- Antoni x Woszyniak Agnieszka (Dmenin 1845/3)
  58. ---------- Antonia x Stawicki Jan (Gniew 1912/35)
  59. ---------- Antonina x Janeczek Tomasz (Okrzeja 1836/6)
  60. ---------- Antonina x Kaszyński Jan (Prażmów 1898/8)
  61. ---------- Antonina x Knapik Błażej (Dmenin 1864/10)
  62. ---------- Antonina x Reszka Andrzej (Budziszewice 1867/18)
  63. ---------- Apolonia x Choynacki Ignacy (Bebelno 1842/7)
  64. ---------- Apolonia x Chrapaczowski Tomasz (Dmenin 1746/2)
  65. ---------- Apolonia x Rejek Karol (Obiechów 1863/3)
  66. ---------- Apolonia x Starczewski Tomasz (Przyłęk 1853/7)
  67. ---------- Barbara x Dunaj Walenty (Grodzisk Mazowiecki 1848/3)
  68. ---------- Barbara x Kalkowski Władysław (Bełdów 1898/17)
  69. ---------- Barbara x Kowal Ludwik (Siercza, par. Wieliczka 1883/2)
  70. ---------- Barbara x Kulka Wincenty (Lgota Wielka 1853/19)
  71. ---------- Barbara x Pośpiech Ignacy (Przyłęk 1854/5)
  72. ---------- Barbara x Rudzki Jan (Lgota Wielka 1858/15)
  73. ---------- Barbara x Szwed Franciszek (Przyłęk 1858/7)
  74. ---------- Bartłomiej x Jarociński Marianna (Luszyn 1864/7)
  75. ---------- Bartłomiej x Pietrzak Regina (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1771/12)
  76. ---------- Błażej x Natkaniec Marianna (Skała 1883/1)
  77. ---------- Bogumiła x Pendak Florian (Grodzisk Mazowiecki 1850/29)
  78. ---------- Bolesław x Dziuba Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1929/30)
  79. ---------- Bronisława x Wiencławski Józef (Turek 1894/81)
  80. ---------- Cecylia x Martos Mikołaj (Borzykowa 1823/24)
  81. ---------- Danuta x Tajl Roman (Raciąż 1977/5)
  82. ---------- Dominik x Marczyński Marianna (Lgota Wielka 1856/5)
  83. ---------- Dorota x Gawron Jakob (Przyłęk 1856/14)
  84. ---------- Dorota x Krzycki Łukasz (Lgota Wielka 1838/15)
  85. ---------- Edmund Stanisław x Łagocki Adamina (Kazimierz Biskupi 1904/33)
  86. ---------- Edmund x Szyfk Alicja (Gniew 1953/27)
  87. ---------- Eleonora x Chachulski Michał (Dmenin 1896/2)
  88. ---------- Elżbieta x Jagodziński Augustyn (Borzykowa 1834/21)
  89. ---------- Elżbieta x Krasiński Wacław (Górzno k. Garwolina 1971/5)
  90. ---------- Erna x Makowski Wiktor (Gniew 1948/19)
  91. ---------- Ewa x Beczek Paweł (Okrzeja 1825/28)
  92. ---------- Ewa x Latosiński Antoni (Bebelno 1819/1)
  93. ---------- feliks x Hanyż Marianna (Przyłęk 1855/12)
  94. ---------- Feliks x Mularczyk Agata (Dzierzgów 1823/11)
  95. ---------- Feliks x Zając Magdalena (Górzno k. Garwolina 1805/4)
  96. ---------- Feliksa x Woszczyna Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1936/1)
  97. ---------- Filip x Dąbrówka Marianna (Lgota Wielka 1838/8)
  98. ---------- Filip x Kucharczyk Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1857/5)
  99. ---------- Franciszek x Banasik Małgorzata (Borzykowa 1836/39)
  100. ---------- Franciszek x Błaszczyk Magdalena (Podlesie 1796/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne