Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wołek (wyników 175):

  1. Wołaytis Barbara x Siemiczewicz Jan (Łabunowo 1800/3)
  2. Wołcza Karol x Lipa Franciszka (Bełżyce 1835/7)
  3. Wołczyk Jan x Jastrzębski Magdalena (Małoszów 1831/2)
  4. ---------- Kasper x Niechciał Kordula (Małoszów 1822/1)
  5. ---------- Wiktor x Lasak Franciszka (Małoszów 1824/3)
  6. ---------- Wojciech x Kluski Marianna (Działoszyce 1853/2)
  7. Wołczyński Kazimierz x Dombrowski Anna (Barłożno 1775/5)
  8. ---------- Marianna x Pękalski Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1843/24)
  9. ---------- Salomea x Wojciechowski Marcin (Kraków - Wszyscy Święci 1822/30)
  10. Wołdon Tomasz x Starowicz Marianna (Kraków - św. Salwator 1818/18)
  11. Wołecki Józefa x Siermontowski Piotr (Kraków - św. Szczepan 1843/44)
  12. Wołek Agnieszka x Sito Jan (Działoszyce 1846/18)
  13. ---------- Andrzej x Golęń Anna (Serokomla 1814/5)
  14. ---------- Antoni x Piekarczyk Antonina (Serokomla 1810/10)
  15. ---------- Antonina x Skiba Maciej (Serokomla 1810/6)
  16. ---------- Apolonia x Biesak Szymon (Serokomla 1810/15)
  17. ---------- Ewa x Guzik Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1818/34)
  18. ---------- Feliks x Malmon Zofia (Działoszyce 1837/11)
  19. ---------- Feliks x Michta Petronela (Działoszyce 1848/12)
  20. ---------- Feliks x Wójcik (Ostrowski) Elżbieta (Działoszyce 1861/3)
  21. ---------- Franciszek x Jędruch Marianna (Działoszyce 1866/2)
  22. ---------- Franciszek x Niebielski Barbara (Działoszyce 1849/19)
  23. ---------- Franciszek x Pankiewicz Marianna (Działoszyce 1848/24)
  24. ---------- Franciszka x Danioł Józef (Działoszyce 1832/9)
  25. ---------- Franciszka x Wach Wincenty (Działoszyce 1845/13)
  26. ---------- Izydor x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/9)
  27. ---------- Jakub x Szlagorski Helena (Działoszyce 1853/21)
  28. ---------- Katarzyna x Ruszkowicz Paweł (Kraków - św. Anna 1835/17)
  29. ---------- Krzysztof x Wrzosek Katarzyna (Serokomla 1812/8)
  30. ---------- Maciej x Majek Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/37)
  31. ---------- Marianna x Szymanek Wawrzyniec (Serokomla 1816/8)
  32. ---------- Michał x Wrzosek Marianna (Serokomla 1814/1)
  33. ---------- Piotr x Trociński Salomea (Działoszyce 1849/24)
  34. ---------- Salomea x Malinowski Jakub (Działoszyce 1845/3)
  35. ---------- Salomea x Tylko Tomasz (Działoszyce 1861/10)
  36. ---------- Stanisław x Niebylski Marianna (Działoszyce 1858/24)
  37. ---------- Stanisław x Wrzecionek Marianna (Działoszyce 1876/17)
  38. ---------- Tekla x Wyczyński Stanisław (Działoszyce 1871/14)
  39. ---------- Teresa x Gałkowski Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1975/3)
  40. ---------- Tomasz x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/52)
  41. ---------- Urszula x Giec Paweł (Bebelno 1883/7)
  42. ---------- Urszula x Rogoz Ignacy (Kraków - Mariacka 1842/19)
  43. ---------- Wojciech x Grzyb Kunegunda (Działoszyce 1848/10)
  44. ---------- Zofia x Zwierek Błażej (Kraków - Mariacka 1840/1)
  45. Wołk Marianna x Cyrer Mojżesz (Kraków - św. Szczepan 1818/76)
  46. ---------- Marianna x Heryan Walenty (Kraków - św. Szczepan 1839/13)
  47. Wołkiewicz Marcin x Januszewski Feliksa (Hrubieszów 1856/26)
  48. Wołkowicz Andrzej x Kowalski Marianna (Kraków - św. Anna 1820/1)
  49. ---------- Rozalia x Lewkowicz Izrael (Jeżów 1811/30)
  50. Wołkowiński Marcin x Mandzieński Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1811/29)
  51. Wołkowski Franciszka x Szydłowski Andrzej (Łabunowo 1800/6)
  52. ---------- Józef x Szymankowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1905/24)
  53. ---------- Judyta x Bilkiewicz Piotr (Łabunowo 1798/12)
  54. ---------- Marianna x Rybiński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1818/18)
  55. Wołłowicz Adolf x Bogusławski Teresa (Szumbar 1841/2)
  56. Wołoch Agnieszka x Czyżowski Piotr (Bebelno 1834/5)
  57. ---------- Anna x Kaczmarczyk Jan (Bebelno 1832/1)
  58. ---------- Bartłomiej x Widurski Józefa (Bebelno 1837/2)
  59. ---------- Franciszek x Grad Wiktoria (Bebelno 1841/3)
  60. ---------- Franciszek x Kaczmarczyk Róża (Bebelno 1816/10)
  61. ---------- Franciszka x Jonak Jan (Bebelno 1846/1)
  62. ---------- Franciszka x Magdziak Jakub (Bebelno 1858/1)
  63. ---------- Franciszka x Podsadni Jakub (Bebelno 1810/2)
  64. ---------- Franciszka x Strojowski Franciszek (Bebelno 1830/6)
  65. ---------- Gertruda x Suliga Michał (Bebelno 1797/2)
  66. ---------- Grzegorz x Kołodziejczyk Franciszka (Bebelno 1858/2)
  67. ---------- Helena x Kuklowski Jakub (Bebelno 1829/11)
  68. ---------- Jacenty x Chaja Magdalena (Bebelno 1812/2)
  69. ---------- Jan x Gutowski Tekla (Gorzków 1856/10)
  70. ---------- Józef x Adamus Marianna (Bebelno 1902/8)
  71. ---------- Józefa x Sadziński Walenty (Bebelno 1884/8)
  72. ---------- Józefa x Sadziński Walenty (Bebelno 1894/8)
  73. ---------- Katarzyna x Kamizela Józef (Bebelno 1830/8)
  74. ---------- Katarzyna x Suliga Wojciech (Bebelno 1817/1)
  75. ---------- Katarzyna x Wojtasik Józef (Bebelno 1832/19)
  76. ---------- Kunegunda x Zimoląg Jakub (Bebelno 1832/15)
  77. ---------- Ludwik x Jurek Agnieszka (Bebelno 1815/1)
  78. ---------- Łukasz x Jamroz Urszula (Bebelno 1875/1)
  79. ---------- Łukasz x Sękalski Tekla (Bebelno 1856/13)
  80. ---------- Marianna x Coch Michał (Bebelno 1832/27)
  81. ---------- Marianna x Kubalski Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1819/23)
  82. ---------- Marianna x Morgoń Hilary (Bebelno 1832/8)
  83. ---------- Paweł x Giec Katarzyna (Bebelno 1863/8)
  84. ---------- Rozalia x Suliga Michał (Bebelno 1888/7)
  85. ---------- Sebastian x Suliga Franciszka (Bebelno 1855/13)
  86. ---------- Stefan x Bęza Franciszka (Bebelno 1788/7)
  87. ---------- Stefan x Kwiecień Katarzyna (Bebelno 1779/2)
  88. ---------- Tomasz x Sachadyn Franciszka (Bebelno 1835/2)
  89. ---------- Wiktoria x Pianka Franciszek (Bebelno 1849/4)
  90. ---------- Wincenty x Zimoląg Katarzyna (Bebelno 1780/1)
  91. ---------- Wojciech x Passamoński Marianna (Kraków - Mariacka 1841/48)
  92. ---------- Zofia x Małecki Wojciech (Bebelno 1893/8)
  93. Wołocha Wojciech x Zajączek Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1825/6)
  94. Wołoczyński Makary x Łunowski Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1834/45)
  95. Wołodkowicz Ignacy x Goliszewski Barbara (Łabunowo 1818/9)
  96. Wołolewicz Teresa x Mrockowski Marcin (Gniew 1830/27)
  97. Wołoniewicz Józef x Pinski Anna (Gniew 1859/65)
  98. ---------- Teresa x Domański Albert (Gniew 1838/9)
  99. Wołosiewicz Franciszek x Szuwarowski Katarzyna (Hrubieszów 1839/24)
  100. Wołosiuk Jan x Kałużyński Franciszka (Hrubieszów 1863/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne