Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wnuk (wyników 73):

  1. Wnuczek Albert x N. Jadwiga (Podlesie 1637/4)
  2. ---------- Antoni x Suszcz Jadwiga (Podlesie 1789/6)
  3. ---------- Katarzyna x Guła Kazimierz (Bebelno 1694/1)
  4. ---------- Kazimierz x Owczarz Agnieszka (Bebelno 1701/1)
  5. ---------- Tomasz x Frant Marianna (Podlesie 1672/3)
  6. ---------- Tomasz x Waletko Ewa (Podlesie 1687/4)
  7. ---------- Zofia x Koński Stanisław (Podlesie 1670/1)
  8. Wnuczkowicz Jan x Mizgała Marianna (Podlesie 1655/4)
  9. Wnuk Adam x Wiewiórka Agnieszka (Bebelno 1691/2)
  10. ---------- Agnieszka x Byba Stanisław (Połaniec 1874/49)
  11. ---------- Albert x Musiał Katarzyna (Podlesie 1640/2)
  12. ---------- Aleks x Szyszkowski Katarzyna (Skórkowice 1863/3)
  13. ---------- Andrzej x Cybulska Marianna (Luszyn 1852/6)
  14. ---------- Aniela x Dybski Piotr (Niekrasów Świętokrzyski 1930/19)
  15. ---------- Aniela x Łączkowski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1896/1)
  16. ---------- Anna x Bień Józef (Połaniec 1878/50)
  17. ---------- Antoni x Byba Katarzyna (Połaniec 1861/37)
  18. ---------- Antoni x Sztucińska Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1925/16)
  19. ---------- Antoni x Walczyk Wincenta (Niekrasów Świętokrzyski 1928/2)
  20. ---------- Antonina x Chudek Szymon (Czemierniki 1812/27)
  21. ---------- Bartłomiej x Mydło Jadwiga (Bebelno 1691/1)
  22. ---------- Bartłomiej x Zięblicki Agata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1785/1)
  23. ---------- Ewa x Podsiadlik Stanisław (Bebelno 1699/3)
  24. ---------- Felicja x Rozwadowski Józef (Bebelno 1904/7)
  25. ---------- Franciszek x Raś Marianna (Połaniec 1876/36)
  26. ---------- Jadwiga x Bucz Albert (Podlesie 1639/3)
  27. ---------- Jadwiga x Warych Leon (Skórkowice 1882/34)
  28. ---------- Jan x Sokół Justyna (Czemierniki 1813/30)
  29. ---------- Jan x Taras Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1942/30)
  30. ---------- Jan x Zaród Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1902/2)
  31. ---------- Jan x Żugaj Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1926/40)
  32. ---------- Jan x Żugaj Kunegunda (Niekrasów Świętokrzyski 1934/14)
  33. ---------- Józefa Katarzyna x Jakubczyk Stanisław (Skórkowice 1874/18)
  34. ---------- Józefa x Tomasik Kazimierz (Skórkowice 1883/12)
  35. ---------- Katarzyna x Kowalski Andrzej (Skórkowice 1873/18)
  36. ---------- Katarzyna x Żyła Kazimierz (Połaniec 1880/62)
  37. ---------- Kazimierz x Żmuda Marianna (Połaniec 1873/37)
  38. ---------- Konstanty x Gil Karolina (Połaniec 1867/43)
  39. ---------- Laurenty x Smolny Dorota (Bebelno 1730/3)
  40. ---------- Małgorzata x Nejmanowicz Wincenty (Dmenin 1849/1)
  41. ---------- Marianna x Antos Jan (Skórkowice 1863/4)
  42. ---------- Marianna x Cebula Julian (Niekrasów Świętokrzyski 1924/13)
  43. ---------- Marianna x Jabłoński Kazimierz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1885/5)
  44. ---------- Marianna x Krupa Mikołaj (Czemierniki 1811/23)
  45. ---------- Marianna x Lis Roch (Mikstat 1826/1)
  46. ---------- Marianna x Łukaszek Stanisław (Połaniec 1873/11)
  47. ---------- Marianna x Malinowski Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1817/29)
  48. ---------- Marianna x Perdjan Ludwik (Grudusk 1891/19)
  49. ---------- Marianna x Siewiorek Wawrzyniec (Dzierzgów 1827/13)
  50. ---------- Marianna x Wazyński Grzegorz (Lgota Wielka 1824/20)
  51. ---------- Michał x Krych Antonina (Skórkowice 1878/14)
  52. ---------- Paweł x Dudek Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1888/1)
  53. ---------- Piotr x Ciepiela Katarzyna (Podlesie 1782/4)
  54. ---------- Piotr x Góra Łucja (Skórkowice 1863/16)
  55. ---------- Piotr x Kośnik Balbina (Jelonki 1861/20)
  56. ---------- Regina x Szewczyk Jakub (Bebelno 1690/2)
  57. ---------- Stanisław x Góra Łucja (Skórkowice 1863/13)
  58. ---------- Stanisław x Kłak Antonina (Opole Lubelskie 1859/18)
  59. ---------- Stanisław x Wodzinowski Katarzyna (Skórkowice 1864/26)
  60. ---------- Szczepan x Arciszeska Józefa (Skórkowice 1878/5)
  61. ---------- Szymon x Rutkowski Jadwiga (Dzierzgów 1826/6)
  62. ---------- Wacław x Mazur Brygida (Połaniec 1820/54)
  63. ---------- Walenty x Jęcek Marianna (Skórkowice 1873/16)
  64. ---------- Walenty x Włodarczyk Regina (Skórkowice 1888/11)
  65. ---------- Władysław x Bydlak Marianna (Połaniec 1873/10)
  66. ---------- Wojciech x Marzec Marianna (Opole Lubelskie 1860/5)
  67. ---------- Wojciech x Wodzinowska Emilia (Skórkowice 1882/26)
  68. ---------- Wojciech x Zieleńska Małgorzata (Połaniec 1824/33)
  69. ---------- Zofia x Dąbrowski Grzegorz (Bebelno 1690/5)
  70. ---------- Zofia x Sekulski Antoni (Skórkowice 1863/18)
  71. Wnukowski Jadwiga x Domeracki Józef (Raciąż 1817/3)
  72. ---------- Marianna x Bełdowski Wawrzyniec (Mierzyn 1883/6)
  73. ---------- Waleria x Rentel Samuel (Wiżajny 1866/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne