Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Witczański (wyników 297):

  1. Witchecki Tomasz x Franowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1829/9)
  2. Witczak Adam x Musiał Marianna (Gnojno 1861/11)
  3. ---------- Andrzej x Małecki Antonina (Koprzywnica 1869/6)
  4. ---------- Antoni x Dąbrowski Marianna (Gnojno 1854/22)
  5. ---------- Antoni x Pazdyka Salomea (Mikstat 1828/2)
  6. ---------- Antoni x Ślusarczyk Małgorzata (Gnojno 1861/25)
  7. ---------- Antoni x Stachowicz Marianna (Gnojno 1815/21)
  8. ---------- Antonina x N. Jakub (Turek 1893/3)
  9. ---------- Barbara x Trzaskacz Jan (Borzykowa 1851/16)
  10. ---------- Elżbieta x Kulawiński Marcin (Kokanin 1880/1)
  11. ---------- Filip x Wojnowski Jadwiga (Gnojno 1847/33)
  12. ---------- Franciszka x Bartusiak Ignacy (Gnojno 1828/23)
  13. ---------- Franciszka x Gromiec Jan (Gnojno 1849/49)
  14. ---------- Franciszka x Zgórski Błażej (Gnojno 1862/28)
  15. ---------- Ignacy x Boroń Barbara (Gnojno 1814/29)
  16. ---------- Jakub x Jabłoński Wiktoria (Mileszki 1863/29)
  17. ---------- Jakub x Korcipa Katarzyna (Gnojno 1826/27)
  18. ---------- Jakub x Nietrzpielski Salomea (Gnojno 1820/18)
  19. ---------- Jakub x Wilk Zofia (Gnojno 1760/17)
  20. ---------- Jan x Grabiec Rozalia (Gnojno 1853/26)
  21. ---------- Jan x Król Marianna (Gnojno 1742/2)
  22. ---------- Jan x Szymoniak Anna (Gnojno 1860/37)
  23. ---------- Jan x Zgórski Marianna (Gnojno 1833/44)
  24. ---------- Jędrzej x Wierzyk Agnieszka (Koprzywnica 1817/51)
  25. ---------- Józef x Kukuła Katarzyna (Turek 1891/26)
  26. ---------- Józefa x Matusiak Tomasz (Turek 1891/35)
  27. ---------- Kacper x Ślusarczyk Karolina (Gnojno 1851/38)
  28. ---------- Karol x Ziółkowski Franciszka (Gnojno 1860/5)
  29. ---------- Kazimierz x Wilk Justyna (Gnojno 1859/34)
  30. ---------- Łucja x Żak Marian (Górzno k. Garwolina 1968/25)
  31. ---------- Ludwik x Pasternak Marianna (Gnojno 1837/27)
  32. ---------- Marianna x Kurkowicz Ignacy (Klimontów 1865/7)
  33. ---------- Marianna x Ślusarczyk Franciszek (Gieczno 1815/11)
  34. ---------- Michał x Biszczak Anna (Turek 1893/114)
  35. ---------- Michał x Kubiak Elżbieta (Kokanin 1874/4)
  36. ---------- Paweł x Niszczyk Franciszka (Gnojno 1858/3)
  37. ---------- Piotr x Jakubaszczak Tekla (Tubądzin k. Warty 1857/7)
  38. ---------- Salomea x Kogut Wawrzyniec (Gnojno 1850/11)
  39. ---------- Salomea x Ślusarczyk Sebastian (Gnojno 1828/19)
  40. ---------- Stanisława x Pietrzak Józef (Turek 1890/26)
  41. ---------- Stefan x Malinowski Katarzyna (Gnojno 1823/21)
  42. ---------- Stefan x Wawrzkowicz Marianna (Klimontów 1875/12)
  43. ---------- Szymon x Piwowarczyk Agnieszka (Gnojno 1863/22)
  44. ---------- Tekla x Ręciński Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/26)
  45. ---------- Tekla x Stachowicz Stanisław (Gnojno 1836/12)
  46. ---------- Teodor x Ratkowski Wanda (Gniew 1941/42)
  47. ---------- Teresa x Bartusiak Mikołaj (Gnojno 1848/55)
  48. ---------- Urszula x Mejzerowicz Piotr (Gnojno 1830/15)
  49. ---------- Walenty x Roszak Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1849/16)
  50. ---------- Wiktoria x Stachowicz Wincenty (Gnojno 1814/20)
  51. ---------- Wincenty x Stachowicz Salomea (Gnojno 1859/33)
  52. ---------- Wincenty x Szymoniak Zofia (Gnojno 1864/8)
  53. ---------- Wojciech x Dorobek Katarzyna (Gnojno 1853/22)
  54. ---------- Wojciech x Korcipa Agnieszka (Gnojno 1754/9)
  55. ---------- Wojciech x Lebuś Marianna (Klimontów 1877/4)
  56. ---------- Zofia x Chojnacki Walenty (Gnojno 1826/22)
  57. ---------- Zofia x Dąbrowski Jan (Gnojno 1854/9)
  58. Witczański Adam x Kaczmarek Franciszka (Kazimierz Biskupi 1919/2)
  59. ---------- Adam x Pałuczak Stanisława (Kazimierz Biskupi 1928/49)
  60. ---------- Aniela x Osiński Szczepan (Kazimierz Biskupi 1924/7)
  61. ---------- Cecylia x Nowicki Czesław (Kazimierz Biskupi 1921/7)
  62. ---------- Franciszka x Kucharski Jan (Kazimierz Biskupi 1920/9)
  63. ---------- Helena x Jóźwiak Jan (Kazimierz Biskupi 1932/36)
  64. ---------- Jakób x Szumiński Antonina (Kazimierz Biskupi 1896/26)
  65. ---------- Jan x Kluga Stanisława (Kazimierz Biskupi 1923/35)
  66. ---------- Jan x Pałucki Karolina (Kazimierz Biskupi 1889/27)
  67. ---------- Łukasz x Łagocki Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1852/1)
  68. ---------- Łukasz x Swiątnicki Marianna (Kazimierz Biskupi 1857/5)
  69. ---------- Marianna x Kubalak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1925/40)
  70. ---------- Marianna x Szymański Wincenty (Kazimierz Biskupi 1907/17)
  71. ---------- Petronela x Karpiński Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1891/10)
  72. ---------- Walenty x Kubalak Zofia (Kazimierz Biskupi 1933/32)
  73. Witczyk Walenty x Kominiarz Elżbieta (Bebelno 1708/6)
  74. Witczyński Jan x Kościański Barbara (Borzykowa 1865/24)
  75. ---------- Jan x Tabor Helena (Borzykowa 1861/26)
  76. ---------- Klara x Filipowski Józef (Borzykowa 1824/24)
  77. ---------- Marianna x Gołębiewski Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/16)
  78. Witek Agnieszka x Krzycki Szczepan (Kraków - św. Szczepan 1820/59)
  79. ---------- Andrzej x Fiałkowski Julianna (Kraków - Mariacka 1818/10)
  80. ---------- Antonina x Bielca Jan (Zielonki 1834/11)
  81. ---------- Baltazar x Ośko Katarzyna (Serokomla 1819/7)
  82. ---------- Franciszka x Pierzchała Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1842/23)
  83. ---------- Franciszka x Stypuła Piotr (Kraków - św. Szczepan 1837/38)
  84. ---------- Grzegorz x Walask Zofia (Końskowola 1645/24)
  85. ---------- Jadwiga x Czołek Kazimierz (Bebelno 1698/1)
  86. ---------- Jadwiga x Kozula Wojciech (Pabianice 1860/20)
  87. ---------- Jadwiga x Pajda Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1820/22)
  88. ---------- Jakub x Kowalski Apolonia (Klimontów 1859/9)
  89. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/70)
  90. ---------- Jan x Wrzosek Franciszka (Serokomla 1816/7)
  91. ---------- Jędrzej x Skubisz Barbara (Czemierniki 1813/22)
  92. ---------- Jerzy x Narloch Krystyna (Gniew 1965/36)
  93. ---------- Józefa x Cap (Coplik) Maciej (Kraków - św. Szczepan 1829/48)
  94. ---------- Justyna x Pacholewski Piotr (Kraków - św. Anna 1834/2)
  95. ---------- Katarzyna Barbara x Tatara Stefan (Kraków - św. Salwator 1848/5)
  96. ---------- Katarzyna x Zastawny Maciej (Czemierniki 1813/28)
  97. WItek Kazimierz x Musiał Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1819/50)
  98. Witek Magdalena x Podrygała Kazimierz (Gnojno 1736/7)
  99. ---------- Marcin x Krzysztoszek Agnieszka (Serokomla 1813/7)
  100. ---------- Michał x Seremak Agata (Połaniec 1876/60)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne