Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wilkaszewska (wyników 466):

  1. Wilamek Jadwiga x Kucharek Laurenty (Brzeziny 1793/18)
  2. ---------- Michał x Pieja Jadwiga (Brzeziny 1782/1896)
  3. ---------- N. x Turski Antoni (Brzeziny 1782/1879)
  4. ---------- Paweł x Andryanka Urszula (Brzeziny 1784/1949)
  5. Wilcek Stanisław x Łukaski Ewa (Podlesie 1654/1)
  6. Wilchellmm Jan x Królikowski Katarzyna (Dmenin 1857/18)
  7. ---------- Marianna x Mroz Józef (Dmenin 1856/12)
  8. Wilchelm Frydrych x Schuch Siemiński Krystyna (Kraków - Boże Ciało 1814/17)
  9. Wilczaj Marianna x Kowalik Szymon (Podlesie 1658/1)
  10. Wilczak Fabian x Żak Agnieszka (Chlewiska 1832/45)
  11. ---------- Marcin x Roszek Katarzyna (Pabianice 1857/67)
  12. ---------- Marianna x Wróblewski Wincenty (Chlewiska 1832/16)
  13. ---------- Mieczysław x Trzoski Gertruda (Gniew 1962/22)
  14. ---------- Walenty x Mędel Teresa (Borzykowa 1859/30)
  15. ---------- Wawrzyniec x Jasiak Julianna (Koprzywnica 1837/43)
  16. Wilczakiewicz Antoni x Pajer Zofia (Hrubieszów 1875/5)
  17. Wilczek Andrzej x Gaś Agnieszka (Kazimierza Mała 1881/8)
  18. ---------- Brygida x Ziętka Jan (Dmenin 1809/1)
  19. ---------- Karol x Cwiklński Tekla (Kraków - św. Florian 1841/18)
  20. ---------- Katarzyna x Kurek Michał (Kazimierza Mała 1881/9)
  21. ---------- Maria x Gleński Jan (Gniew 1863/70)
  22. ---------- Marianna x Grzebinoga Paweł (Kraków - św. Szczepan 1848/54)
  23. ---------- Marianna x Kobrorski Adam (Kazimierza Mała 1881/7)
  24. ---------- Marianna x Partyka Paweł (Kraków - Mariacka 1840/26)
  25. ---------- Michał x Mosiński Stanisława (Dmenin 1894/5)
  26. ---------- Rozalia Tekla x Mieroszewski Jacek Piotr (Kraków - Mariacka 1815/53)
  27. ---------- Wincenty x Szymczyk Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1813/82)
  28. ---------- Wojciech x Kucharz Teresa (Trzebieszów 1813/63)
  29. Wilczemski Bernard x Wojtaś Leokadia (Barłożno 1915/6)
  30. Wilczeński Andrzej x Barzał Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1863/26)
  31. ---------- Antonina x Zadroga Piotr (Ostrów mazowiecka 1864/21)
  32. ---------- Franciszek x Mazurek Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1833/7)
  33. ---------- Maciej x Dybowski Łucja (Kraków - Mariacka 1821/22)
  34. ---------- Małgorzata x Jabłoński Wawrzyniec (Kraków - Boże Ciało 1815/26)
  35. ---------- Mikołaj x Cybulka Franciszka Magdalena (Kraków - Boże Ciało 1829/8)
  36. ---------- Rozalia x Banasiak Grzegorz (Ostrów mazowiecka 1865/2)
  37. ---------- Rozalia x Urbanowicz Karol (Ostrów mazowiecka 1865/56)
  38. ---------- Stanisław x Mazurkiewicz Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1823/3)
  39. ---------- Szczepan x Dutkiewicz Marianna (Kraków - św. Salwator 1839/50)
  40. ---------- Tomasz x Łopata Katarzyna (Zakliczyn 1777/22)
  41. ---------- Wiktoria x Łysakowski Stanisław (Kraków - Mariacka 1817/83)
  42. ---------- Wojciech x Staleńszczenki Jadwiga (Raciążek 1794/7)
  43. Wilczewski Antoni x Deluga Ewa (Brok 1829/17)
  44. ---------- Antoni x Gromek Małgorzata (Brok 1834/29)
  45. ---------- Antoni x Korzeb Rozalia (Brok 1817/1)
  46. ---------- Apolonia x Kujawki Bolesław (Gniew 1922/7)
  47. ---------- Berta x Szczeblewski Jan (Gniew 1904/34)
  48. ---------- Bronisława x Przybysz Bolesław (Gniew 1945/13)
  49. ---------- Franciszek x Jatkowski Maria (Gniew 1865/9)
  50. ---------- Franciszek x Piergalski Franciszka (Gniew 1895/29)
  51. ---------- Franciszek x Szarmach Pelagia (Gniew 1920/39)
  52. ---------- Franciszka x Laszewski Jan (Gniew 1919/73)
  53. ---------- Franciszka x Laszewski Jan (Gniew 1919/74)
  54. ---------- Helena x Solecki Józef (Barłożno 1912/14)
  55. ---------- Jakub x Cejer Wiktoria (Gniew 1916/23)
  56. ---------- Jakub x Cejer Wiktoria (Gniew 1916/24)
  57. ---------- Jan x Konczyk Marianna (Gniew 1891/35)
  58. ---------- Jan x Swiontkowski Julianna (Gniew 1887/6)
  59. ---------- Józef x Jabłoński Aniela (Gniew 1920/23)
  60. ---------- Józef x Jabłoński Aniela (Gniew 1920/24)
  61. ---------- Józef x Schulz Józefina (Gniew 1899/6)
  62. ---------- Józef x Wiszniewcząka Barbara (Gniew 1838/45)
  63. ---------- Józefa x Knitter Teofil (Gniew 1911/35)
  64. ---------- Klara x Czarnowski Józef (Gniew 1895/8)
  65. ---------- Marianna x Swiatkowski Jan (Gniew 1895/21)
  66. ---------- Stefan x Rogalski Marianna (Kazimierz Biskupi 1892/1)
  67. ---------- Stefan x Stasiak Władysława (Kazimierz Biskupi 1905/20)
  68. ---------- Weronika x Zbiecik? Adam (Brok 1836/19)
  69. Wilczk Anna x Chabrosz Wawrzyniec (Końskowola 1664/24)
  70. Wilczkiewicz Emilia x Niedźwiecki Władysław (Hrubieszów 1873/7)
  71. ---------- Franciszek x Srebnik Regina (Skała 1800/2)
  72. ---------- Franciszka x Baranek Bartłomiej (Skała 1825/4)
  73. ---------- Józef x Jankowski Salomea (Skała 1842/1)
  74. ---------- Józef x Majewski Józefa (Skała 1889/2)
  75. ---------- Józef x Wilk Katarzyna (Skała 1822/7)
  76. ---------- Katarzyna x Zadęcki Józef (Skała 1821/1)
  77. ---------- Magdalena x Ziarkowski Stanisław (Skała 1858/1)
  78. ---------- Regina x Tarnówka Józef (Skała 1831/1)
  79. ---------- Salomea x Gajewski Józef (Skała 1844/8)
  80. ---------- Salomea x Opalski Jakub (Skała 1859/12)
  81. ---------- Stanisław x Fidelis Łucja (Kraków - Mariacka 1832/13)
  82. ---------- Wiktoria x Opalski Jan (Skała 1864/3)
  83. Wilczopolski Paweł x Kozioł Anna (Opole Lubelskie 1859/34)
  84. Wilczuk Anastazja x Dąbrowski Wojciech (Hrubieszów 1830/13)
  85. Wilczyczki Jan x Misnik Teresa (Końskowola 1656/16)
  86. Wilczyński Agnieszka x Borkowski ignacy (Wieniec 1802/434)
  87. ---------- Agnieszka x Kapusta Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1839/28)
  88. ---------- Agnieszka x Sokołowski Franciszek (Chlewiska 1836/21)
  89. ---------- Andrzej x Bartynowski Kunegunda (Kraków - św. Krzyż 1840/1)
  90. ---------- Andrzej x Nowakowski Helena (Kraków - Mariacka 1830/1)
  91. ---------- Andrzej x Ziobrowski Józefa (Kraków - Mariacka 1829/3)
  92. ---------- Anna x Bojanowski Antoni (Papowo Toruńskie 1890/6)
  93. ---------- Anna x Borkowski Grzegorz (Trzebieszów 1812/69)
  94. ---------- Anna x Wąs Wojciech (Zielonki 1831/18)
  95. ---------- Antoni x Lubraniecki Ludwika (Czermno 1854/10)
  96. ---------- Antoni x Menig Karolina (Kraków - Katedra 1840/7)
  97. ---------- Antonina x Przesławski Mikołaj (Kraków - św. Florian 1816/44)
  98. ---------- Bronisława x Spionek Jakub (Mikołajewice 1870/4)
  99. ---------- Eleonora Franciszka x Kralzer Kazimierz Augustyn (Kraków - Mariacka 1815/81)
  100. ---------- Florian x Samboryński Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1835/65)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne