Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wierzbicki (wyników 141):

  1. Wierzb Anna x Librecht Maksymilian (Barłożno 1923/34)
  2. Wierzba Albert x Sojecki Anna (Grabowo kościerskie 1878/3)
  3. ---------- Anastazja x Kapica Anastazy (Stężyca 1896/2)
  4. ---------- Anna x Grabski Mikołaj (Pniewnik 1833/16)
  5. ---------- Franciszek x Hinc Marianna (Stężyca 1872/17)
  6. ---------- Franciszka x Meyer Franciszek (Stężyca 1861/17)
  7. ---------- Jan x Thiem Otylia (Stężyca 1872/12)
  8. ---------- Józef x Zdrojewski Anastazja (Stężyca 1890/3)
  9. ---------- Józefina x Gleinert August (Stężyca 1875/22)
  10. ---------- Józefina x Zaborowski Franciszek (Stężyca 1884/20)
  11. ---------- Józefina x Zielke Józef (Stężyca 1884/12)
  12. ---------- Konrad x Dziarnowski Agnieszka (Gniew 1949/39)
  13. ---------- Marianna x Steffański Antoni (Stężyca 1870/18)
  14. ---------- Otylia x Hinz Antoni (Stężyca 1884/19)
  15. ---------- Paulina x Hinz Antoni (Stężyca 1868/11)
  16. ---------- Paulina x Szulist Jan (Stężyca 1888/27)
  17. ---------- Teodozja x Kreft Leon (Stężyca 1898/32)
  18. ---------- Wojciech x Łukasiak Rozyna (Pniewnik 1799/75)
  19. Wierzbica Agnieszka x Wiatrowicz Stanisław (Kraków - Boże Ciało 1810/1)
  20. Wierzbicka Agnieszka x Bartczak Florian (Tubądzin k. Warty 1861/2)
  21. Wierzbicki Adam x Gap Dorota (Barłożno 1748/13)
  22. ---------- Agata x Dunajski Michał (Gniew 1860/11)
  23. ---------- Andrzej x Kruszynski Helena (Gniew 1804/26)
  24. ---------- Anna x Budnarowski Jan (Barłożno 1777/5)
  25. ---------- Anna x Duszyc Mikołaj (Działoszyce 1837/15)
  26. ---------- Anna x Gaidecki Szymon (Gniew 1820/13)
  27. ---------- Anna x Kowalski Maciej (Gniew 1844/30)
  28. ---------- Anna x Nojszewski Andrzej (Pniewnik 1797/52)
  29. ---------- Antoni x Krasuski Anna (Pniewnik 1864/9)
  30. ---------- Barbara x Pszaliński Szymon (Barłożno 1830/6)
  31. ---------- Dorota x Kita Józef (Barłożno 1753/1)
  32. ---------- Elżbieta x Joniak Franciszek (Grodzisk Mazowiecki 1848/37)
  33. ---------- Emilia x Grodzki Wincenty (Płock 1866/12)
  34. ---------- Ewa x Mejerowski Józef (Gniew 1848/25)
  35. ---------- Ewa x Pykowski Tomasz (Dobrzejewice 1853/4)
  36. ---------- Franciszek x Baldowski Matylda (Gniew 1883/36)
  37. ---------- Franciszek x Breiski Katarzyna (Gniew 1862/37)
  38. ---------- Franciszek x Chojnacki Maria (Kraków - św. Mikołaj 1851/2)
  39. ---------- Franciszek x Kuroniak Katarzyna (Koprzywnica 1824/15)
  40. ---------- Franciszek x Malinowski Marianna (Dzierzgów 1829/1)
  41. ---------- Franciszka x Jabłonka Piotr (Barłożno 1865/15)
  42. ---------- Franciszka x Jedwabski Teodor (Gniew 1880/14)
  43. ---------- Franciszka x Pakulski Antoni (Czermno 1849/2)
  44. ---------- Gertruda x Groszewicz Franciszek (Barłożno 1754/5)
  45. ---------- Grzegorz x Woźniak Konstancja (Borzykowa 1824/11)
  46. ---------- Jadwiga x Grządziel Andrzej (Borzykowa 1858/15)
  47. ---------- Jadwiga x Majstrzyk Stanisław (Pniewnik 1838/18)
  48. ---------- Jakub x Kleyn Agnieszka (Gniew 1791/37)
  49. ---------- Jan x Abramczyk Małgorzata (Koprzywnica 1833/41)
  50. ---------- Jan x Brudkiewicz Łucja (Kraków - Wszyscy Święci 1821/7)
  51. ---------- Jan x Czurlowski Ewa (Gniew 1884/32)
  52. ---------- Jan x Gadowski Katarzyna (Gniew 1818/44)
  53. ---------- Jan x Kitowski Małgorzata (Barłożno 1740/3)
  54. ---------- Jan x Kopecki Konstancja (Dzierzgów 1825/14)
  55. ---------- Jan x Kukulski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1824/28)
  56. ---------- Jan x Mrozek Paulina (Gniew 1852/75)
  57. ---------- Jan x Niezabitowski Katarzyna (Okrzeja 1864/6)
  58. ---------- Jan x Palucki Katarzyna (Gniew 1852/74)
  59. ---------- Jan x Rychłowski Julianna (Barłożno 1884/10)
  60. ---------- Jan x Wojtasik Salomea (Bebelno 1866/1)
  61. ---------- Józef x Borycki Marianna (Kraków - św. Krzyż 1812/5)
  62. ---------- Józef x Filiński Apolonia (Borzykowa 1857/26)
  63. ---------- Józef x Gajos Jadwiga (Borzykowa 1837/2)
  64. ---------- Józef x Gomowski Marianna (Papowo Toruńskie 1847/7)
  65. ---------- Józef x Jaskólski Teresa (Bebelno 1750/1)
  66. ---------- Józef x Leśniak Józefa (Łoniów 1869/2)
  67. ---------- Józef x Liedtke Maria (Gniew 1847/82)
  68. ---------- Józef x Pączk Antonia (Barłożno 1869/14)
  69. ---------- Józef x Ryl Eleonora (Działoszyce 1836/12)
  70. ---------- Józef x Suchecki Wiktoria (Kraków - św. Krzyż 1829/4)
  71. ---------- Józef x Wiciński Anna (Kraków - św. Florian 1838/13)
  72. ---------- Julianna x Mazurkiewicz Piotr (Kraków - św. Anna 1835/1)
  73. ---------- Kasper x Maj Agata (Łoniów 1870/3)
  74. ---------- Katarzyna x Majchrzak Michał (Borzykowa 1829/15)
  75. ---------- Katarzyna x Schmidt Karol (Gniew 1841/45)
  76. ---------- Katarzyna x Snopkiewicz Kazimierz (Pniewnik 1857/11)
  77. ---------- Konstancja x Grabowski Józef (Dzierzgów 1832/4)
  78. ---------- Kunegunda x Sierociński Leon (Grodzisk Mazowiecki 1850/11)
  79. ---------- Ludwik x Nagorski Ludwika (Gniew 1852/76)
  80. ---------- Ludwik x Olszewski Seweryna (Płock 1867/78)
  81. ---------- Ludwik x Switalski Barbara (Gniew 1846/66)
  82. ---------- Ludwik x Włosiński Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1833/27)
  83. ---------- Ludwik x Zielinski Eleonora (Gniew 1864/54)
  84. ---------- Ludwika x Pasternakiewicz Florian (Płock 1861/54)
  85. ---------- Maciej x Ksar Józefa (Kraków - Mariacka 1834/24)
  86. ---------- Małgorzata x Filiński Józef (Borzykowa 1823/10)
  87. ---------- Małgorzata x Łączek Florian (Borzykowa 1865/13)
  88. ---------- Marcin x Brzeziński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1842/2)
  89. ---------- Marcin x Gadaj Marianna (Pniewnik 1807/170)
  90. ---------- Maria x Demski Jakub (Gniew 1865/44)
  91. ---------- Marianna x Kujawka Maciej (Wieniec 1803/452)
  92. ---------- Marianna x Nowak Jan (Borzykowa 1859/8)
  93. ---------- Marianna x Skrzydłowski Wojciech (Gniew 1767/3)
  94. ---------- Marianna x Staszewski Kazimierz (Borzykowa 1861/18)
  95. ---------- Mateusz x Kozłowski Magdalena (Gniew 1860/72)
  96. ---------- Monika x Grzenda Julian (Barłożno 1892/1)
  97. ---------- Paweł x Baradziej Zuzanna (Działoszyce 1843/4)
  98. ---------- Paweł x Grębowski Karolina (Działoszyce 1885/14)
  99. ---------- Paweł x Sulik Marianna (Działoszyce 1881/30)
  100. ---------- Piotr x Belek Marianna (Końskowola 1689/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne