Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wieciorkowski (wyników 210):

  1. Wiechonski Marianna x Rozański Kazimierz (Raciążek 1832/15)
  2. Wiechurski Wincenty x Gałdowski Magdalena (Lgota Wielka 1828/7)
  3. Wieciał Marianna x Wiatr Michał (Kraków - św. Mikołaj 1838/13)
  4. Wieciorkowski Jakub x Borys Ewa (Gniew 1811/32)
  5. Wieczak Petronela x Rogoziński Stanisław (Luszyn 1838/2)
  6. ---------- Wincenty x Leśniak Katarzyna (Klimontów 1885/11)
  7. Wieczorek Agnieszka x Grygiel Jan (Gródek 1891/2)
  8. ---------- Agnieszka x Kuciak Łukasz (Kościelec pow. kaliski 1814/2)
  9. ---------- Agnieszka x Podobieński Ignacy (Kraków - Boże Ciało 1833/11)
  10. ---------- Anastazja x Korfel Antoni (Kraków - św. Szczepan 1821/91)
  11. ---------- Andrzej x Ozga Marianna (Grocholice 1888/56)
  12. ---------- Andrzej x Wiśniewski Marcjanna (Grocholice 1885/30)
  13. ---------- Anna x Jakubowski Jan (Siercza, par. Wieliczka 1895/8)
  14. ---------- Anna x Osmulski Antoni (Tubądzin k. Warty 1862/10)
  15. ---------- Antoni x Dragan Katarzyna (Chabielice 1874/2)
  16. ---------- Antoni x Garnek Petronela (Kazimierza Mała 1880/18)
  17. ---------- Antoni x Mistat Barbara (Siercza, par. Wieliczka 1865/9)
  18. ---------- Antoni x Sel Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1827/4)
  19. ---------- Antonina x Gabrych Antoni (Mileszki 1865/8)
  20. ---------- Antonina x Kos Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1822/10)
  21. ---------- Antonina x Owczarek Andrzej (Kraszewice 1892/29)
  22. ---------- Antonina x Trela Antoni (Koprzywnica 1865/46)
  23. ---------- Apolonia x Dudzikowski Wojciech (Kraków - św. Anna 1828/11)
  24. ---------- Augustyn x Gołębiowski Józefa (Kraków - Boże Ciało 1839/3)
  25. ---------- Barbara x Spaczyński Tomasz (Obiechów 1865/11)
  26. ---------- Eugeniusz x Kępka Helena (Górzno k. Garwolina 1935/50)
  27. ---------- Ewa x Baran Józef (Gródek 1883/9)
  28. ---------- Ewa x Bębenek Bernard (Chlewiska 1831/2)
  29. ---------- Ewa x Jedrzejczyk Klemens (Dzierzgów 1827/29)
  30. ---------- Feliks x Musiał Józefa (Gnojno 1854/7)
  31. ---------- Filip x Cieśla Rozalia (Dzierzgów 1823/20)
  32. ---------- Filip x Róg Kunegunda (Dzierzgów 1831/7)
  33. ---------- Florentyna x Frydziński Aleksander (Turek 1894/16)
  34. ---------- Franciszek x Całka Klara (Działoszyce 1861/21)
  35. ---------- Franciszek x Jabłoński Józefa (Mikstat 1840/32)
  36. ---------- Franciszek x Jakóbczeski Ewa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/7)
  37. ---------- Franciszek x Kulesza Katarzyna (Brzeziny 1798/32)
  38. ---------- Franciszek x Piech Anna (Siercza, par. Wieliczka 1889/1)
  39. ---------- Franciszek x Pilarczyk Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1859/6)
  40. ---------- Franciszka x Kraszkiewicz Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1822/13)
  41. ---------- Franciszka x Majka Szymon (Działoszyce 1830/11)
  42. ---------- Franciszka x Rajnert Michał (Kraszewice 1890/42)
  43. ---------- Franciszka x Sowinski Antoni (Rakoszyn 1842/4)
  44. ---------- Grzegorz x Garula Zofia (Gnojno 1859/49)
  45. ---------- Helena x Nawrocki Mateusz (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/75)
  46. ---------- Helena x Woycik Walenty (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/43)
  47. ---------- Helena x Ziętara Wincenty (Działoszyce 1845/12)
  48. ---------- Jacek x Marek Ewa (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1782/22)
  49. ---------- Jacek x Walczak Łucja (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1776/16)
  50. ---------- Jadwiga x Wiśniewski Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1812/4)
  51. ---------- jakub x Brych Anastazja (Dzierzgów 1832/60)
  52. ---------- Jakub x Ciach Zofia (Łoniów 1825/81)
  53. ---------- Jakub x Neugebauer Marianna (Dmenin 1863/8)
  54. ---------- Jakub x Pióro Małgorzata (Łoniów 1842/4)
  55. ---------- Jakub x Pogorzelski Tekla (Łoniów 1816/19)
  56. ---------- Jan x Bugajski Marianna (Kraków - św. Salwator 1822/14)
  57. ---------- Jan x Dzieciuch Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1943/5)
  58. ---------- Jan x Grzeszak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1861/13)
  59. ---------- Jan x Osoliński Marianna (Grudusk 1871/5)
  60. ---------- Jan x Zalińska Katarzyna (Połaniec 1863/4)
  61. ---------- Józef x Haba (Habianka) Elżbieta (Dmenin 1791/5)
  62. ---------- Józef x Michalak Małgorzata (Buczek 1874/11)
  63. ---------- Józef x Ostrach Agnieszka (Opole Lubelskie 1858/46)
  64. ---------- Józefa x Przybysz Jan (Kazimierz Biskupi 1930/38)
  65. ---------- Józefa x Pściuk Antoni (Turek 1889/24)
  66. ---------- Józefa x Stępień Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1932/9)
  67. ---------- Józefa x Zając Jan (Działoszyce 1832/6)
  68. ---------- Józefa x Zawadzak Jan (Gródek 1885/6)
  69. ---------- Józefa x Żmuda Franciszek (Bebelno 1897/15)
  70. ---------- Julianna x Górski Antoni (Kazimierza Wielka 1880/12)
  71. ---------- Julianna x Piątek Sebastian (Siercza, par. Wieliczka 1851/6)
  72. ---------- Julianna x Zomber Jan (Hrubieszów 1834/26)
  73. ---------- Justyna x Lany Antoni (Łoniów 1814/234)
  74. ---------- Kasper x Chara Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1934/12)
  75. ---------- Kasper x T... Antonina (Turek 1891/47)
  76. ---------- Katarzyna x Chołoda Wincenty (Łoniów 1858/28)
  77. ---------- Katarzyna x Furmanek Antoni (Mileszki 1853/7)
  78. ---------- Katarzyna x Jędrzejak Michał (Kościelec pow. kaliski 1845/10)
  79. ---------- Katarzyna x Kraszkiewicz Walenty (Kościelec pow. kaliski 1865/17)
  80. ---------- Katarzyna x Kryśkiewicz Karol Wilhelm (Grudusk 1893/36)
  81. ---------- Katarzyna x Nowak Filip (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1807/5)
  82. ---------- Katarzyna x Porzeżyński Ignacy (Dmenin 1895/21)
  83. ---------- Katarzyna x Szewczyk Stanisław (Dmenin 1769/1)
  84. ---------- Kazimierz x Matczak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1827/3)
  85. ---------- Klara x Oracz Paweł (Dzierzgów 1829/19)
  86. ---------- Klara x Solarek Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1830/18)
  87. ---------- Konstancja x Skrzypiec Kazimierz (Okrzeja 1853/6)
  88. ---------- Kunegunda x Bugaj Mikoaj (Siercza, par. Wieliczka 1870/9)
  89. ---------- Łukasz x Świątek Marianna (Dmenin 1882/13)
  90. ---------- Maciej x Jarczyk Magdalena (Działoszyce 1833/4)
  91. ---------- Magdalena x Ziętara Jan (Działoszyce 1832/20)
  92. ---------- Małgorzata x Kowalik Wojciech (Bebelno 1739/3)
  93. ---------- Małgorzata x Środa Sebastian (Bebelno 1723/4)
  94. ---------- Marcella x Nostrowski Wincenty (Truskolasy 1819/7)
  95. ---------- Marcin x Petarczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1843/23)
  96. ---------- Marianna x Adamczak Marcin (Łoniów 1827/23)
  97. ---------- Marianna x Adamczyk Mikołaj (Buczek 1874/23)
  98. ---------- Marianna x Blasiak Wojciech (Łoniów 1828/26)
  99. ---------- Marianna x Bogłowski Adam (Mierzyn 1884/20)
  100. ---------- Marianna x Gzara Kazimierz (Trzebieszów 1814/232)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne