Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wiatrek (wyników 108):

  1. Wiaderek Aniela x Kwoczała Roman (Dmenin 1898/8)
  2. ---------- Franciszka x Błaszczyk Stanisław (Bełdów 1894/17)
  3. ---------- Marianna x Schabowski Antoni (Dmenin 1861/20)
  4. ---------- Teodor x Bednarek Katarzyna (Dmenin 1875/10)
  5. ---------- Teodor x Fiecek Marianna (Dmenin 1861/8)
  6. Wiaderny Franciszek x Pieczyńska Marianna (Skórkowice 1883/25)
  7. Wiadroski Franciszka x Nalikowski Feliks (Kraków - św. Salwator 1841/13)
  8. Wiadrowski Florian x Kawiński Małgorzata (Kraków - św. Florian 1841/12)
  9. ---------- Małgorzata x Podsiadło Piotr (Kraków - Mariacka 1836/45)
  10. ---------- Marianna x Miska Jacek (Kraków - św. Salwator 1843/11)
  11. ---------- Piotr x Wacław Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1842/3)
  12. ---------- Urszula x Hizer Franciszek (Kraków - Mariacka 1834/93)
  13. Wiater Ignacy x Zaradziak Marianna (Klimontów 1832/1)
  14. Wiatkowski Antoni x Powałkiewicz Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1891/4)
  15. Wiatr Agnieszka x Nierychły Józef (Kazimierz Biskupi 1830/44)
  16. ---------- Agnieszka x Ramos Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1916/16)
  17. ---------- Anastazja x Wypychowski Adam (Kazimierz Biskupi 1861/21)
  18. ---------- Eleonora x Palkowski Julian (Niekrasów Świętokrzyski 1935/5)
  19. ---------- Ewa x Opalski Karol (Kraków - św. Szczepan 1836/26)
  20. ---------- Genowefa x Gad Leon (Niekrasów Świętokrzyski 1945/3)
  21. ---------- Jakub x Rams Marcjanna (Dzierzgów 1831/2)
  22. ---------- Jan x Grzegorek Rozalia (Kazimierz Biskupi 1817/22)
  23. ---------- Jan x Jeczeń Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1926/14)
  24. ---------- Jan x Sokoł Anna (Niekrasów Świętokrzyski 1915/4)
  25. ---------- Józef x Jaruga Marianna (Skórkowice 1877/11)
  26. ---------- Józef x Ramos Kunegunda (Niekrasów Świętokrzyski 1941/17)
  27. ---------- Józefa x Ryński Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1934/10)
  28. ---------- Julian x Macias Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1933/27)
  29. ---------- Kasper x Jurgalski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1841/31)
  30. ---------- Katarzyna x Adamski Józef (Kraków - Mariacka 1846/60)
  31. ---------- Katarzyna x Nowak Michał (Skórkowice 1867/8)
  32. ---------- Kazimierz x Jencek Tekla (Skórkowice 1881/26)
  33. ---------- Magdalena x Pawlikowski Kasper (Kraków - Boże Ciało 1818/11)
  34. ---------- Marianna x Bugaj Antoni (Niekrasów Świętokrzyski 1926/21)
  35. ---------- Marianna x Bylica Jakub (Kraków - Mariacka 1823/52)
  36. ---------- Marianna x Pawik Tomasz (Kraków - św. Krzyż 1837/7)
  37. ---------- Marianna x Winiarz Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1926/17)
  38. ---------- Michał x Dwuraźny Brygida (Kraków - św. Mikołaj 1826/25)
  39. ---------- Michał x Wieciał Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1838/13)
  40. ---------- Paweł x Niemiec Katarzyna (Kraszewice 1889/28)
  41. ---------- Piotr x Bień Franciszka (Niekrasów Świętokrzyski 1924/10)
  42. ---------- Piotr x Bober Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1923/28)
  43. ---------- Sebastian x Lekszycki Zuzanna (Kraków - św. Anna 1828/19)
  44. ---------- Stefania x Bąk Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1925/9)
  45. ---------- Teofila x Chalaba Michał (Borzykowa 1847/4)
  46. ---------- Weronika x Baran Andrzej (Niekrasów Świętokrzyski 1926/9)
  47. ---------- Władysław x Jeczeń Waleria (Niekrasów Świętokrzyski 1924/7)
  48. ---------- Władysław x Ruś Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1931/12)
  49. ---------- Władysława x Tomasik Baltazar (Niekrasów Świętokrzyski 1940/23)
  50. ---------- Wojciech x Kamiński Weronika (Kazimierz Biskupi 1840/22)
  51. ---------- Zofia x Grabowski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1923/9)
  52. ---------- Zofia x Jozwiak Paweł (Kazimierz Biskupi 1836/22)
  53. ---------- Zofia x Kopciszek Walenty (Końskowola 1655/9)
  54. Wiatraczek Agnieszka x Pietrzak Wojciech (Nieborów 1834/5)
  55. Wiatrak Franciszek x Przybyś Gertruda (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1857/4)
  56. ---------- Jan x Wiłkos Ewa (Kraków - Boże Ciało 1829/57)
  57. ---------- Józef x Klimaszewski Józefa (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1856/1)
  58. Wiatrek Urban x Klak Katarzyna (Końskowola 1656/4)
  59. Wiatrowicz Antonina x Szfrański Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1847/19)
  60. ---------- Apolonia x Jędryszowski Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1833/5)
  61. ---------- Jakub x Rzeszowski Anna (Kraków - św. Mikołaj 1811/37)
  62. ---------- Marianna x Baran Kasper (Kraków - św. Mikołaj 1834/30)
  63. ---------- Marianna x Olszewski Szymon (Kraków - Boże Ciało 1827/8)
  64. ---------- Marianna x Zwiączkiewicz Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1831/4)
  65. ---------- Stanisław x Wierzbica Agnieszka (Kraków - Boże Ciało 1810/1)
  66. Wiatrowki Anna x Polwarz Józef (Gniew 1829/15)
  67. Wiatrowski Adam x Filipski Marianna (Gniew 1812/27)
  68. ---------- Adam x Grabowski Maria (Gniew 1804/25)
  69. ---------- Adam x Nowak Katarzyna (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1820/8)
  70. ---------- Adam x Sczepinski Walezja (Gniew 1876/28)
  71. ---------- Anna x Zgoda Franciszek (Gniew 1887/7)
  72. ---------- Antoni x Maychrzak Marianna (Kazimierz Biskupi 1841/18)
  73. ---------- Antoni x Wiśniewski Julianna (Kazimierz Biskupi 1849/16)
  74. ---------- Barbara x Berg Ludwik (Gniew 1846/3)
  75. ---------- Barbara x Tarka Paweł (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/18)
  76. ---------- Donicella x Głębocki Stefan (Kazimierz Biskupi 1908/13)
  77. ---------- Dorota x Kapusta Franciszek (Pierzchnica: wieś Gumienice 1839/3)
  78. ---------- Elżbieta x Lewandowski Antoni (Papowo Toruńskie 1783/5)
  79. ---------- Elżbieta x Squara Józef (Gniew 1844/56)
  80. ---------- Ewa x Weys Józef (Gniew 1779/36)
  81. ---------- Franciszek x Fortuna Maria Jolanta (Gniew 1967/35)
  82. ---------- Franciszek x Kulaszyński Łucja (Okrzeja 1824/41)
  83. ---------- Gunter x Batura Teresa (Gniew 1961/14)
  84. ---------- Helena x Woźniak Adam (Kazimierz Biskupi 1928/11)
  85. ---------- Jadwiga x Wielgus Kazimierz (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1861/1)
  86. ---------- Jan x Kotzkrachz Anna (Gniew 1849/97)
  87. ---------- Józef x Braszkowski Antonia (Gniew 1881/26)
  88. ---------- Józef x Gurowski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1904/23)
  89. ---------- Józef x Knot Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/2)
  90. ---------- Kazimiera x Plewczyński Roman (Kazimierz Biskupi 1933/6)
  91. ---------- Leon x Marchlewski Katarzyna (Gniew 1891/11)
  92. ---------- Leonard x Cwiklinski Marianna (Gniew 1874/41)
  93. ---------- Ludwik x Kasperski Helena (Katerburg 1847/3)
  94. ---------- Magdalena x Strójwąs Stanisław (Pierzchnica: wieś Osiny 1826/1)
  95. ---------- Maria Magdalena x Kuliński Władysław (Gniew 1919/21)
  96. ---------- Maria Magdalena x Kuliński Władysław (Gniew 1919/22)
  97. ---------- Marianna x Błażek Aleksander (Gniew 1909/2)
  98. ---------- Marianna x Długosz Maciej (Pierzchnica: wieś Osiny 1832/1)
  99. ---------- Marianna x Gierratowski Walenty (Gniew 1834/12)
  100. ---------- Marianna x Lesiński Franciszek (Kazimierz Biskupi 1895/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne