Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Więckowski (wyników 125):

  1. Więcej Julianna x Kobyra Jakub (Niekrasów Świętokrzyski 1923/17)
  2. Więch Agnieszka x Stępnicki Jakub (Okrzeja 1862/41)
  3. ---------- Dorota x Ulman Walenty (Okrzeja 1851/19)
  4. ---------- Ewa x Zdziechowski Józef (Okrzeja 1852/25)
  5. ---------- Jan x Cienkowski Agnieszka (Okrzeja 1843/22)
  6. ---------- Jan x Krekora Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1874/12)
  7. ---------- Magdalena x Kędra Bonifacy (Okrzeja 1827/21)
  8. ---------- Marianna x Parzyszek Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1889/16)
  9. ---------- Mateusz x Długoszek Marianna (Okrzeja 1852/1)
  10. ---------- Paweł x Kucharczyk Marianna (Okrzeja 1844/10)
  11. ---------- Rozalia x Łubianka Jan (Okrzeja 1864/8)
  12. ---------- Tomasz x Marcinek Marianna (Okrzeja 1842/17)
  13. Więck Barbara x Paluch Wincenty (Irządze 1808/12)
  14. Więckoski Petronela x Walczak Józef (Kościelec pow. kaliski 1864/2)
  15. Więckowski Albrecht x Mieczkowski Franciszka (Papowo Toruńskie 1884/1)
  16. ---------- Aleksandra x Wojtasiak Antoni (Górzno k. Garwolina 1825/11)
  17. ---------- Andrzej x Gałązki Eleonora (Górzno k. Garwolina 1858/2)
  18. ---------- Andrzej x Turek Marianna (Górzno k. Garwolina 1883/11)
  19. ---------- Andrzej x Woźniak Marianna (Górzno k. Garwolina 1887/35)
  20. ---------- Anna x Cyrański Jan (Gnojno 1850/26)
  21. ---------- Anna x Nowak Łukasz (Pabianice 1860/1)
  22. ---------- Antoni x Dybcio Józefa (Górzno k. Garwolina 1887/16)
  23. ---------- Antoni Julian x Olejnikowski Rozalia (Dmenin 1870/2)
  24. ---------- Antoni x Maczynkiewicz Antonina (Babsk 1834/8)
  25. ---------- Antoni x Szczepkowski Emilia (Grudusk 1888/13)
  26. ---------- Antoni x Szymański Katarzyna (Babsk 1839/1)
  27. ---------- Antonina x Adamczyk Wojciech (Babsk 1834/1)
  28. ---------- Apolonia x Arnald Melchior Baltazar (Kościelec pow. kaliski 1821/16)
  29. ---------- Apolonia x Chruszczyk Antoni (Kraków - św. Florian 1810/5)
  30. ---------- Barbara x Stępień Wincenty (Gnojno 1856/11)
  31. ---------- Bartłomiej x Szwed Marianna (Górzno k. Garwolina 1833/23)
  32. ---------- Błażej x Grabowski Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1818/23)
  33. ---------- Błażej x Reszka Róża (Lgota Wielka 1844/2)
  34. ---------- Błażej x Skotoski Agata (Kościelec pow. kaliski 1837/7)
  35. ---------- Elżbieta x Białowąs Wojciech (Gnojno 1821/35)
  36. ---------- Ewa Wiktoria x Bilewicz Julian (Dmenin 1887/19)
  37. ---------- Feliks x Błażejczyk Maria (Górzno k. Garwolina 1951/43)
  38. ---------- Feliks x Juszyński Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1848/6)
  39. ---------- Florian x Stańczak Marcjanna (Babsk 1836/10)
  40. ---------- Franciszka x Bartak Józef (Górzno k. Garwolina 1828/6)
  41. ---------- Franciszka x Gach Maciej (Lgota Wielka 1832/28)
  42. ---------- Franciszka x Kamiński Jan (Papowo Toruńskie 1839/14)
  43. ---------- Gabriel x Wolski Agnieszka (Dmenin 1779/16)
  44. ---------- Gertruda x Krupiński Tomasz (Lgota Wielka 1841/28)
  45. ---------- Grzegorz x Chmielowski Marianna (Gnojno 1847/16)
  46. ---------- Helena x Błażejczyk Józef (Górzno k. Garwolina 1941/11)
  47. ---------- Helena x Rajkowski Norbert (Gnojno 1831/32)
  48. ---------- Helena x Szostak Stefan (Górzno k. Garwolina 1952/38)
  49. ---------- Henryk x Czajka Henryka (Górzno k. Garwolina 1970/28)
  50. ---------- Ignacy x Bille Teresa (Dmenin 1855/4)
  51. ---------- Ignacy x Chmielak Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1889/19)
  52. ---------- Ignacy x Osiak Marianna (Górzno k. Garwolina 1885/12)
  53. ---------- Jakub x Mąkowski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1872/8)
  54. ---------- Jan x Arendarczyk Magdalena (Gnojno 1827/20)
  55. ---------- Jan x Bazgier Anna (Kraków - św. Mikołaj 1849/27)
  56. ---------- Jan x Kuligowski Antonina (Raciąż 1859/9)
  57. ---------- Jan x Marzec Elżbieta (Gnojno 1825/14)
  58. ---------- Jan x Marzec Małgorzata (Gnojno 1825/29)
  59. ---------- Jan x Obert Marianna (Raciąż 1835/13)
  60. ---------- Jan x Paziewski Helena (Górzno k. Garwolina 1937/8)
  61. ---------- Jan x Wiśniewski Anna (Grudusk 1869/17)
  62. ---------- Janina x Banaszak Henryk (Górzno k. Garwolina 1957/2)
  63. ---------- Jerzy x Cholewa Maria (Górzno k. Garwolina 1973/32)
  64. ---------- Józef x Louis Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1837/29)
  65. ---------- Józef x Pielak Marianna (Górzno k. Garwolina 1936/21)
  66. ---------- Józefa x Kanak Tomasz (Mierzyn 1884/6)
  67. ---------- Józefa x Kos Wawrzyniec (Koprzywnica 1858/19)
  68. ---------- Józefa x Niestruś Błażej (Kraków - św. Anna 1832/32)
  69. ---------- Józefa x Sypniewski Franciszek (Gnojno 1835/14)
  70. ---------- Józefa x Urbaniak Franciszek (Bełdów 1893/19)
  71. ---------- Karolina x Luberadzki Józef (Górzno k. Garwolina 1948/42)
  72. ---------- Katarzyna x Połoński Wit (Gnojno 1824/23)
  73. ---------- Katarzyna x Zając Piotr (Górzno k. Garwolina 1886/10)
  74. ---------- Kazimiera x Kudowski Jan (Lgota Wielka 1857/23)
  75. ---------- Kazimierz x Lubawski Marianna (Gnojno 1750/8)
  76. ---------- Kazimierz x Zabrzeski Franciszka (Lgota Wielka 1839/26)
  77. ---------- Konstancja x Pabis Jan (Gnojno 1857/39)
  78. ---------- Łukasz x Adamczewski Weronika (Czermno 1853/26)
  79. ---------- Łukasz x Kasiński Elżbieta (Koprzywnica 1813/24)
  80. ---------- Maciej x Musiał Agnieszka (Gnojno 1855/24)
  81. ---------- Maciej x Rozański (Zabrzewski) Marianna (Raciążek 1836/12)
  82. ---------- Maciej x Żelichowski Łucja (Gnojno 1832/63)
  83. ---------- Małgorzata x Marlicki Bogusław (Kraków - Wszyscy Święci 1834/49)
  84. ---------- Małgorzata x Nadolski Jakób (Raciążek 1803/5)
  85. ---------- Małgorzata x Slężak Gabriel (Lgota Wielka 1818/13)
  86. ---------- Marianna x Bogacz Jakub (Klimontów 1871/12)
  87. ---------- Marianna x Pruchyński Jan (Płock 1863/54)
  88. ---------- Marianna x Strózik Wawrzyniec (Gnojno 1820/3)
  89. ---------- Mateusz x Krawczyk Agata (Babsk 1840/8)
  90. ---------- Michał x Suliga Elżbieta (Bebelno 1850/4)
  91. ---------- Paweł x Musiał Katarzyna (Gnojno 1818/20)
  92. ---------- Paweł x Słupczyński Joanna (Kraków - św. Mikołaj 1834/14)
  93. ---------- Paweł x Tłustochowicz Anna (Gnojno 1844/24)
  94. ---------- Petronella x Skura Filip (Lgota Wielka 1866/10)
  95. ---------- Piotr x Kot Zofia (Gnojno 1748/18)
  96. ---------- Piotr x Rutkowski Maria (Płock 1887/32)
  97. ---------- Protazy x Stangret Marianna (Kościelec pow. kaliski 1814/9)
  98. ---------- Rozalia Franciszka x Krajczyński Jan (Grudusk 1891/27)
  99. ---------- Rozalia x Marciński Feliks (Płock 1861/41)
  100. ---------- Stanisław x Krasiński Stanisława (Górzno k. Garwolina 1935/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne