Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wiśniwski (wyników 580):

  1. Wiśneiwski Anna x Trybus Jakub (Kraków - św. Salwator 1837/69)
  2. Wiśnia Grzegorz x Konieczny Ewa (Kraków - Mariacka 1834/75)
  3. Wiśniak Rozalia x Palakowski Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1823/26)
  4. Wiśniarski Kacper x Krysiak Teresa (Luszyn 1844/6)
  5. Wiśnicki Franciszek x Małkowski Weronika (Gniew 1910/27)
  6. Wiśnieski Jacek x Barankiewicz Katarzyna (Klimontów 1845/7)
  7. ---------- Jan x Wróblewski Franciszka (Czermno 1848/6)
  8. ---------- Józef x Kalota Katarzyna (Łomna 1882/50)
  9. ---------- Józefa x Romanoski Adam (Czermno 1860/11)
  10. ---------- Katarzyna x Grabus Józef (Czermno 1860/12)
  11. ---------- Szymon x Olak Józefa (Czermno 1853/9)
  12. Wiśniewki Anna x Jędrzejczak Marcin (Lubraniec 1844/6)
  13. Wiśniewska Anna x Glica Antoni (Niekrasów Świętokrzyski 1924/14)
  14. ---------- Genowefa x Grabowski Ignacy (Niekrasów Świętokrzyski 1938/10)
  15. ---------- Katarzyna x Matusiewicz Aleksander (Połaniec 1869/22)
  16. ---------- Marianna x Joniec Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1916/4)
  17. Wiśniewski Adam x Suchoświat Joanna (Gniew 1843/67)
  18. ---------- Adam x Szmajda Julianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/16)
  19. ---------- Adam x Zwierzyk Katarzyna (Koprzywnica 1863/38)
  20. ---------- Agata x Deyna Maciej (Barłożno 1829/1)
  21. ---------- Agata x Makowski Paweł (Papowo Toruńskie 1846/7)
  22. ---------- Agata x Przezkowski Ignacy (Raciążek 1805/12)
  23. ---------- Agnieszka x Chrzanowski Jan (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1783/24)
  24. ---------- Agnieszka x Urbańczyk Paweł (Wieniec 1796/377)
  25. ---------- Agnieszka x Wiśniewski Jakub (Papowo Toruńskie 1821/13)
  26. ---------- Agnieszka x Wróblewski Melchior (Papowo Toruńskie 1838/1)
  27. ---------- Aleksander x Mazur Wiktoria (Gródek 1893/20)
  28. ---------- Aleksander x Rencki Katarzyna (Barłożno 1883/5)
  29. ---------- Aleksandra x Maślonkowski Franciszek (Barłożno 1913/20)
  30. ---------- Aleksandra x Waszkiewicz Józef (Pniewnik 1871/12)
  31. ---------- Anastazja x Mindykowski Stanisław (Raciąż 1934/13)
  32. ---------- Anastazja x Sikorski Szymon (Barłożno 1888/19)
  33. ---------- Anastazy x Wojczyński Marta (Gniew 1947/13)
  34. ---------- Andrzej x Dołek Marianna (Klimontów 1869/1)
  35. ---------- Andrzej x Górecki Franciszka (Bebelno 1845/5)
  36. ---------- Andrzej x Mila Elżbieta (Papowo Toruńskie 1796/6)
  37. ---------- Andrzej x Paśkowski Lucyna (Czermno 1834/7)
  38. ---------- Andrzej x Piekarski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1889/5)
  39. ---------- Andrzej x Słominik Marcjanna (Kraków - Mariacka 1836/106)
  40. ---------- Andrzej x Szczepaniak Anna (Mileszki 1857/38)
  41. ---------- Aniela x Mrówczyński Jakub (Hrubieszów 1839/15)
  42. ---------- Anna x Badziong Antoni (Gniew 1859/1)
  43. ---------- Anna x Bałczewski Stanisław (Papowo Toruńskie 1858/1)
  44. ---------- Anna x Czarnecki Antoni (Gniew 1859/9)
  45. ---------- Anna x Dębiński Piotr (Papowo Toruńskie 1789/4)
  46. ---------- Anna x Grejkowski Antoni (Papowo Toruńskie 1861/12)
  47. ---------- Anna x Knoffz Jakub (Gniew 1769/26)
  48. ---------- Anna x Konarzewski Jan (Gniew 1852/36)
  49. ---------- Anna x Kozera Józef (Kraków - św. Florian 1836/15)
  50. ---------- Anna x Lewandowski Antoni (Papowo Toruńskie 1869/13)
  51. ---------- Anna x Lewandowski Kazimierz (Ludzisko 1834/0)
  52. ---------- Anna x Marcioch Jan (Mierzyn 1883/20)
  53. ---------- Anna Marta x Lange Sylwester (Gniew 1909/9)
  54. ---------- Anna x Nakielski Franciszek (Raciąż 1917/2)
  55. ---------- Anna x Pulczyński Antoni (Raciążek 1828/10)
  56. ---------- Anna x Rajski Franciszek (Gniew 1926/9)
  57. ---------- Anna x Więckowski Jan (Grudusk 1869/17)
  58. ---------- Anna x Zaremba Wawrzyniec (Płock 1863/32)
  59. ---------- Antoni x Błażejczyk Franciszka (Górzno k. Garwolina 1895/8)
  60. ---------- Antoni x Chrotek Magdalena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/9)
  61. ---------- Antoni x Ciesielski Ludwika (Grudusk 1885/5)
  62. ---------- Antoni x Drzymalski Marianna (Papowo Toruńskie 1833/12)
  63. ---------- Antoni x Gruszka Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/16)
  64. ---------- Antoni x Kankowski Zuzanna (Papowo Toruńskie 1870/15)
  65. ---------- Antoni x Katarowicz Marianna (Płock 1866/60)
  66. ---------- Antoni x Lewandowski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1858/6)
  67. ---------- Antoni x Matak Agnieszka (Kiczki 1800/3)
  68. ---------- Antoni x Reimni Franciszka (Barłożno 1883/14)
  69. ---------- Antonina x Margalski Leon (Płock 1886/90)
  70. ---------- Antonina x Namierowski Stanisław (Grudusk 1869/16)
  71. ---------- Antonina x Świetliński Jan (Charłupia Mała 1871/3)
  72. ---------- Antonina x Tonder Marian (Kazimierz Biskupi 1932/6)
  73. ---------- Antonina x Wagner Jan (Mileszki 1874/16)
  74. ---------- Apolonia x Chwałek Michał (Koprzywnica 1861/6)
  75. ---------- Apolonia x Wiśniewski Piotr (Barłożno 1910/4)
  76. ---------- August x Grabowski Anna (Stężyca 1873/30)
  77. ---------- August x Niemakowski Anna (Gniew 1860/73)
  78. ---------- Barbara x Joglewicz Melchior (Papowo Toruńskie 1817/3)
  79. ---------- Barbara x Liedermann Jakub (Gniew 1843/35)
  80. ---------- Barbara x Olek Aleksy (Papowo Toruńskie 1834/3)
  81. ---------- Barbara x Ostrowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1847/1)
  82. ---------- Barbara x Wisniewski Jan (Gniew 1902/30)
  83. ---------- Bartłomiej x Marciniak Magdalena (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1789/33)
  84. ---------- Bartłomiej x Politczowski Marianna (Papowo Toruńskie 1872/7)
  85. ---------- Bartłomiej x Ruskiewicz Agnieszka (Papowo Toruńskie 1786/7)
  86. ---------- Bartłomiej x Urbański Marianna (Papowo Toruńskie 1819/5)
  87. ---------- Beata x Biesek Grzegorz (Raciąż 1997/8)
  88. ---------- Benedykt x Muszyński Maria (Gniew 1953/14)
  89. ---------- Blima x Ferżuch Eliasz (Koprzywnica 1815/5)
  90. ---------- Bolesław x Dahm Lucyna (Barłożno 1930/15)
  91. ---------- Bronisław x Grzemski Marta (Gniew 1912/26)
  92. ---------- Bronisław x Siekierska Bronisława (Niekrasów Świętokrzyski 1942/15)
  93. ---------- Bronisława x Kordecki Władysław (Gniew 1924/18)
  94. ---------- Bronisława x Laskowski Melchior (Płock 1867/4)
  95. ---------- Daniel x Frank Anna Krystyna (Jeżów 1812/22)
  96. ---------- Dominicella x Za___zyński Walenty (Papowo Toruńskie 1789/5)
  97. ---------- Dorota x Czarnecki Szymon (Gniew 1842/8)
  98. ---------- Dorota x Czuba Karol (Nieborów 1834/3)
  99. ---------- Dorota x Narzinski Marcin (Gniew 1763/23)
  100. ---------- Dorota x Pietrowski Mikołaj (Papowo Toruńskie 1847/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne