Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wesolowski (wyników 169):

  1. Wesolek Aniela x Wolf Rudolf (Gniew 1898/32)
  2. Wesołek Piotr x N. Zofia (Wieniec 1775/135)
  3. Wesolewski Andrzej x Twardowski Konstancja (Raciążek 1760/13)
  4. Wesolkowski Tomasz x Az Katarzyna (Gniew 1789/25)
  5. Wesołoski Agata x Kowalski Stanisław (Czermno 1842/5)
  6. ---------- Jan Nepomucen x Ignaczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1856/23)
  7. ---------- Kasper x Chrzęstoski Apolonia (Kazimierz Biskupi 1817/27)
  8. ---------- Majcher x Gierkoski Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1840/18)
  9. ---------- Marcin x Kopczyński Marianna (Kazimierz Biskupi 1820/11)
  10. ---------- Mikołaj x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/35)
  11. Wesołowksi Wincenty x Markiewicz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1837/3)
  12. Wesołowska Franciszka x Karcz Franciszek (Kazimierza Mała 1880/5)
  13. Wesołowski Agnieszka x Bąkowski Józef (Gniew 1924/1)
  14. ---------- Agnieszka x Dymkowski Mateusz (Kościelec pow. kaliski 1811/2)
  15. ---------- Agnieszka x Oset Antoni (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1850/3)
  16. ---------- Albrecht x Janca Julianna (Stężyca 1860/5)
  17. ---------- Aleksander x Sroka Salomea (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1884/1)
  18. ---------- Andrzej x Celejeski Franciszka (Okrzeja 1856/37)
  19. ---------- Andrzej x Dąbski Anna (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1820/6)
  20. ---------- Andrzej x Pucek Katarzyna (Prażmów 1899/10)
  21. ---------- Andrzej x Utniczak Franciszka (Kazimierz Biskupi 1865/20)
  22. ---------- Aniela x Dulewski Tadeusz (Kraków - Mariacka 1832/1)
  23. ---------- Aniela x Frank Józef (Gniew 1916/3)
  24. ---------- Aniela x Frank Józef (Gniew 1916/4)
  25. ---------- Aniela x Struzik Wojciech (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1871/2)
  26. ---------- Anna x Głuch Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1834/65)
  27. ---------- Anna x Kaiser Jakub (Stężyca 1871/15)
  28. ---------- Anna x Padlewski Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1825/36)
  29. ---------- Anna x Sieczkowski Ignacy (Rogotwórsk 1834/1)
  30. ---------- Anna x Tadeuszewski Bernard (Gniew 1889/28)
  31. ---------- Antoni x Majkowski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1884/3)
  32. ---------- Antoni x Wnęczeński Konstancja (Kraków - Mariacka 1820/69)
  33. Wesolowski Apolonia x Laniecki Marcin (Gniew 1878/4)
  34. ---------- Barbara x Cieklinski Jakub (Gniew 1849/11)
  35. Wesołowski Bartłomiej x Dydek Marianna (Górzno k. Garwolina 1825/7)
  36. Wesolowski Błażej x Klug Elżbieta (Wąsosze k. Konina 1840/8)
  37. Wesołowski Bronisław x Knieć Agnieszka (Gniew 1921/38)
  38. ---------- Bronisław Władysław x Brauer Łucja (Raciąż 1952/7)
  39. ---------- Dawid x Preuss Anna (Gniew 1840/41)
  40. ---------- Dorota x Brud Franciszek (Kazimierz Biskupi 1811/11)
  41. ---------- Edmund x Jeszka Urszula (Gniew 1961/35)
  42. ---------- Elżbieta x Łobdowski Andrzej (Gniew 1788/19)
  43. ---------- Ewa x Stolz Tomasz (Stężyca 1874/27)
  44. ---------- Ewa x Ziołkowski Wojciech (Gniew 1816/57)
  45. ---------- Franciszek x Ciesowski Antonia (Gniew 1883/22)
  46. ---------- Franciszek x Trajanowski Ewa (Papowo Toruńskie 1829/9)
  47. ---------- Franciszka x Bielawa Jan (Stężyca 1888/14)
  48. ---------- Franciszka x Kiliszek Szymon (Okrzeja 1859/19)
  49. ---------- Franciszka x Preiss Ludwik (Gniew 1859/50)
  50. ---------- Helena x Lisowski-Lis Henryk Marian (Kazimierz Biskupi 1921/17)
  51. ---------- Helena x Tałałaj Tomasz (Stary Oleksiniec 1842/8)
  52. ---------- Henryka x Goga Ludwik (Gniew 1852/17)
  53. ---------- Ignacy x Kasztelański Katarzyna (Hrubieszów 1820/40)
  54. ---------- Jadwiga Teresa x Rogalski Józef (Kazimierz Biskupi 1901/25)
  55. ---------- Jakób x Kruczewski Helena (Raciążek 1796/12)
  56. ---------- Jakub x Darowicz Helena (Łoniów 1832/19)
  57. ---------- Jakub x Jędrużewski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1860/6)
  58. Wesolowski Jakub x Przypysny Barbara (Gniew 1829/23)
  59. Wesołowski Jan Antoni x Ko_i Marianna (Grabowo kościerskie 1888/1)
  60. ---------- Jan x Cebula Anna (Stężyca 1897/6)
  61. ---------- Jan x Drozd Aniela (Gniew 1914/51)
  62. ---------- Jan x Drozd Aniela (Gniew 1914/52)
  63. ---------- Jan x Garcki Marianna (Stężyca 1863/21)
  64. Wesolowski Jan x Gołuchowski Katarzyna (Rakoszyn 1840/5)
  65. Wesołowski Jan x Jasiński Kunegunda (Raciąż 1964/10)
  66. ---------- Jan x Korcz Magdalena (Stężyca 1867/7)
  67. ---------- Jan x Krąż Marianna (Gnojno 1852/12)
  68. ---------- Jan x Osiński Marianna (Kościelec pow. kaliski 1813/6)
  69. ---------- Jan x Pasternak Róża Marianna (Gnojno 1848/22)
  70. ---------- Jan x Piskorski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1844/1)
  71. ---------- Jan x Piwowarczyk Katarzyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1871/3)
  72. ---------- Jan x Przyłącki Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/5)
  73. ---------- Jan x Ślusarski Magdalena (Gnojno 1848/42)
  74. Wesolowski Jan x Wiśniewski Józefina (Gniew 1860/71)
  75. Wesołowski Jan x Witt Rozalia (Gniew 1904/29)
  76. ---------- Joanna x Brandt Jan (Gniew 1862/29)
  77. Wesolowski Józef x Dembek Anna (Gniew 1883/21)
  78. Wesołowski Józef x Hoffmann Karolina (Grabowo kościerskie 1881/6)
  79. ---------- Józef x Idzik Katarzyna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1881/1)
  80. ---------- Józef x Kaliszewski Marianna (Gniew 1819/47)
  81. Wesolowski Józef x Kruszka Marianna (Gniew 1831/34)
  82. Wesołowski Józef x Pająk Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1850/46)
  83. ---------- Józef x Pogodziński Teresa Agnieszka (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/4)
  84. ---------- Józef x Zieliński Maria (Płock 1861/46)
  85. ---------- Józefa x Sobczak Michał (Lubraniec 1838/4)
  86. ---------- Józefa x Wyrobisz Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1844/3)
  87. ---------- Julianna x Mrozewski Jakub (Stężyca 1864/25)
  88. ---------- Julianna Teodozja x Roszkiewicz Walenty (Mikstat 1827/7)
  89. ---------- Kajetan x Bunkieter Salomea (Hrubieszów 1860/12)
  90. ---------- Karolina x Kaluba Daniel Tomasz (Kazimierz Biskupi 1849/7)
  91. Wesolowski Katarzyna x Borucki Marcin (Gniew 1853/5)
  92. Wesołowski Katarzyna x Gawiński Józef (Gniew 1858/26)
  93. ---------- Katarzyna x Kamiński Andrzej (Papowo Toruńskie 1872/30)
  94. ---------- Kazimierz x Chmielewski Małgorzata (Jeżów 1819/44)
  95. ---------- Kazimierz x Goliński Marta (Kazimierz Biskupi 1931/7)
  96. ---------- Kazimierz x Goliński Marta (Kazimierz Biskupi 1931/7)
  97. ---------- Kazimierz x Strzałkoski Katarzyna (Wieniec 1791/318)
  98. ---------- Krystyna x Zawierucha (Zawieruski) Jakub (Kraków - św. Szczepan 1837/41)
  99. ---------- Krzysztof x Wójcik Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/7)
  100. ---------- Leon x Galewski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1929/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne