Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wawrzasek (wyników 275):

  1. Wawak Franciszka x Pichel Łukasz (Kraków - św. Florian 1833/27)
  2. Wawczuk Marcin x Dzida Rozalia (Surhów 1856/8)
  3. Wawełkiewicz Marianna x Kapłański Antoni (Kraków - św. Florian 1832/41)
  4. Wawer Janina x Siarkiewicz Stefan (Górzno k. Garwolina 1962/5)
  5. ---------- Janina x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1965/31)
  6. ---------- Józef x Trzcionka Salomea (Skała 1851/8)
  7. ---------- Maciej x Żmudzki Franciszka (Skała 1886/6)
  8. ---------- Marianna x Dąbrowski Cyryl (Mileszki 1865/16)
  9. ---------- Tomasz x Chrzanowski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1891/13)
  10. ---------- Urszula x Dryński Jan (Skała 1876/11)
  11. ---------- Zofia x Szewczyk Janusz (Górzno k. Garwolina 1963/24)
  12. Wawersek Rozalia x Binkowski Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1833/37)
  13. Wawiorkiewicz Maciej x Szabelkowski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1843/24)
  14. Wawlas Zofia x Woźniakowski Jan (Kraków - Mariacka 1830/72)
  15. Wawnikiewicz Franciszek x Druwich Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/3)
  16. Wawra Stanisław x Nojnaczianka Barbara (Zborówek 1883/15)
  17. Wawrasikowski Stanisław x Fijałkowski Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1834/12)
  18. Wawrczak Franciszka x Jabłoński Ignacy (Borzykowa 1867/29)
  19. ---------- Jacenty x Fijałkowski Marianna (Borzykowa 1825/2)
  20. Wawrczyk Wojciech x Kępski Joanna (Borzykowa 1823/27)
  21. Wawrecka Kunegunda x Kopcik Wawrzyniec (Wąsosze k. Konina 1842/2)
  22. Wawro Jan x Nielepiec Aniela (Kraków - Wszyscy Święci 1820/43)
  23. ---------- Kunegunda x Czerw Sebastian (Skała 1829/7)
  24. ---------- Marcin x Baruć Małgorzata (Skała 1811/5)
  25. ---------- Marianna x Tabak Antoni (Skała 1843/1)
  26. ---------- Wincenty x Boroń Marianna (Skała 1885/13)
  27. Wawrocki Ignacy x Rusicki Marianna (Klimontów 1819/147)
  28. Wawronowicz Katarzyna x Balcer Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1821/31)
  29. Wawroski Barbara x Szczepański Józef (Barłożno 1835/16)
  30. Wawrowicz Agnieszka x Cymowski Michał (Gniew 1802/10)
  31. Wawrowski Anna x Głowczyński Wincenty (Papowo Toruńskie 1883/6)
  32. ---------- Antoni x Stachowicz Katarzyna (Papowo Toruńskie 1855/15)
  33. ---------- Barbara x Kłodosz Krzysztof (Dmenin 1677/1)
  34. ---------- Ewa x Brelinski Marcin (Gniew 1806/2)
  35. ---------- Franciszka x Piotrowski Jan (Papowo Toruńskie 1886/4)
  36. ---------- Jan x Klidmek Marianna (Barłożno 1840/1)
  37. ---------- Jan x Zgubinski Katarzyna (Gniew 1864/77)
  38. ---------- Konstancja x Szczeciński Ksawery (Mileszki 1859/3)
  39. ---------- Marian x Karpiński Eleonora (Płock 1866/19)
  40. ---------- Piotr x Kowalski Cecylia (Gniew 1837/41)
  41. ---------- Stefan x Brandt Maria (Gniew 1939/12)
  42. ---------- Weronika x Łoboczyński Jan (Papowo Toruńskie 1855/14)
  43. Wawryczuk Piotr x Ruziuk Marianna (Kołodno 1842/1)
  44. Wawrykowski Michał x Bergielewicz Teofila (Koprzywnica 1868/6)
  45. Wawryło Antoni x Grabowska Ludwika (Niekrasów Świętokrzyski 1925/14)
  46. ---------- Marianna x Kowalski Antoni (Połaniec 1877/27)
  47. ---------- Tekla x Pawełek Ludwik (Połaniec 1872/38)
  48. Wawrynink Piotr x Zbanski Agata (Kolembrody, par. grekokatolicka 1866/6)
  49. Wawrysiuk Jan x Didyk Wiktoria (Szumbar 1838/4)
  50. Wawrzak Jan x Bala Stanisława (Kłomnice, par. św. Marcina 1915/3)
  51. Wawrzasek Szymon x Viejakowna Anna (Końskowola 1649/18)
  52. Wawrzaszek N. x N. Katarzyna (Końskowola 1683/2)
  53. Wawrzczak Barbara x Kurek Stanisław (Borzykowa 1826/4)
  54. ---------- Józef x Szostek Marianna (Borzykowa 1849/2)
  55. ---------- Józefa x Domagała Wincenty (Borzykowa 1832/15)
  56. ---------- Małgorzata x Kołczyk Jacenty (Borzykowa 1839/15)
  57. ---------- Marianna x Dzieniarz Wojciech (Borzykowa 1858/43)
  58. ---------- Marianna x Jęczmyk Stanisław (Borzykowa 1858/2)
  59. ---------- Marianna x Kurpisz Antoni (Borzykowa 1832/54)
  60. ---------- Marianna x Nowak Walenty (Borzykowa 1844/25)
  61. ---------- Marianna x Szczepaniak Kajetan (Borzykowa 1847/23)
  62. ---------- Michał x Szostek Anna (Borzykowa 1862/4)
  63. ---------- Stanisław x Czaja Marianna (Borzykowa 1844/20)
  64. ---------- Wojciech x Wrona Elżbieta (Borzykowa 1858/3)
  65. Wawrzecki August x Zakrzewski Marianna (Kraków - św. Anna 1837/15)
  66. Wawrzek Rozalia x Grąkowski Piotr (Kraków - św. Szczepan 1835/47)
  67. Wawrzeń Regina x Kosz Wojciech (Bebelno 1689/4)
  68. Wawrzeńczak Andrzej x Szumowicz Rozalia (Jeżów 1823/37)
  69. ---------- Franciszek x Zakieta Marianna (Czermno 1854/7)
  70. ---------- Ignacy x Hejdys Katarzyna (Gieczno 1813/3)
  71. ---------- Jakub x Szmagaj Kunegunda (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1797/12)
  72. ---------- Marianna x Balcerzak Feliks (Czermno 1856/15)
  73. ---------- Stanisław x Horab Franciszka (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/57)
  74. Wawrzeńczyk Jan x Jasiociomski Jadwiga (Podlesie 1664/8)
  75. ---------- Mateusz x Nowak Ewa (Podlesie 1736/2)
  76. Wawrzeniak Jan x Gawron Katarzyna (Wieniec 1807/500)
  77. ---------- Marianna x Hejdys Błażej (Gieczno 1815/13)
  78. Wawrzeniecki Ignacy x Krzęcisz Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1841/52)
  79. ---------- Józefa x Bromka Teofil (Płock 1863/59)
  80. Wawrzeński Józef Wincenty x Klimowicz Anna (Kraków - św. Salwator 1851/24)
  81. Wawrzkiewicz Alfreda x Kaczmarski Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1944/15)
  82. ---------- Genowefa x Żugaj Feliks (Niekrasów Świętokrzyski 1936/30)
  83. ---------- Helena x Chmielowiec Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1936/20)
  84. ---------- Jakub x Swica Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1916/11)
  85. ---------- Julian x Izbińska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1945/4)
  86. ---------- Julian x Nawrot Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1936/22)
  87. ---------- Julian x Ramos Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1942/14)
  88. ---------- Kazimierz x Żugaj Katarzyna (Niekrasów Świętokrzyski 1936/36)
  89. ---------- Marianna x Kaczorowski Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1923/11)
  90. ---------- Marianna x Maciuba Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1940/10)
  91. ---------- Walenty x Słabowski Małgorzata (Kraków - św. Anna 1810/1)
  92. ---------- Wincenty x Tworek Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1936/8)
  93. ---------- Władysław x Ferenc Franciszka (Niekrasów Świętokrzyski 1942/1)
  94. Wawrzko Roch x Kanczucki Salomea (Mileszki 1875/24)
  95. Wawrzkowicz Agnieszka x Turczyk Jan (Dmenin 1641/5)
  96. ---------- Antonina x Gądek Wincenty (Połaniec 1862/7)
  97. ---------- Apolonia x Sosnowski Kazimierz (Połaniec 1865/4)
  98. ---------- Brygida x Trzeciak Mateusz (Połaniec 1820/6)
  99. ---------- Florian x Żak Łucja (Połaniec 1874/40)
  100. ---------- Helena x Nowak Paweł (Klimontów 1859/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne