Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Waszkiewicz (wyników 327):

  1. Wasblewski Jadwiga x Budzolt Stanisław (Raciąż 1765/7)
  2. Wascher Wilhelm x Świątkowski Marianna (Gniew 1914/21)
  3. ---------- Wilhelm x Świątkowski Marianna (Gniew 1914/22)
  4. Waschinski Bruno x Myszkowski Aniela (Gniew 1888/32)
  5. Waschor Franciszek x Kącik Julianna (Gniew 1919/79)
  6. ---------- Franciszek x Kącik Julianna (Gniew 1919/80)
  7. Wasek Salomea x Wroński Feliks (Kraków - św. Krzyż 1841/3)
  8. ---------- Tomasz x Dombrowski Anna (Barłożno 1858/1)
  9. Waselewski Andrzej x Dibowski Anna (Chwaszczyno 1833/8)
  10. Waselik Walenty x Jangkowna Regina (Końskowola 1645/14)
  11. Wasiak Agnieszka x Szewzała Michał (Luszyn 1866/4)
  12. ---------- Agnieszka x Woźny Szczepan (Gieczno 1816/14)
  13. ---------- Anna x Kaźmierczak Józef (Ludzisko 1827/0)
  14. ---------- Antonina x Gradomski Jan (Luszyn 1854/5)
  15. ---------- Bartłomiej x Jędrzej Ewa (Gieczno 1815/5)
  16. ---------- Błażej x Klimczak Małgorzata (Mileszki 1872/39)
  17. ---------- Ewa x Grzelaczyk Ludwik (Kościelec pow. kaliski 1823/8)
  18. ---------- Jadwiga x Łuczak Antoni (Luszyn 1858/4)
  19. ---------- Jan x Grzelaczyk Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1821/15)
  20. ---------- Jan x Olborski Marianna (Bełdów 1894/5)
  21. ---------- Józef x Bednarski Józefa (Grudusk 1878/22)
  22. ---------- Katarzyna x Antczak Andrzej (Gieczno 1819/32)
  23. ---------- Katarzyna x Majewski Wincenty (Kościelec pow. kaliski 1853/25)
  24. ---------- Leon x Antoniak Marianna (Mileszki 1863/26)
  25. ---------- Marianna x Michalski Jakub (Kościelec pow. kaliski 1849/24)
  26. ---------- Michał x Sałata Barbara (Kościelec pow. kaliski 1844/17)
  27. ---------- Stanisław x Husarczyk Elżbieta (Gieczno 1811/20)
  28. ---------- Teofil x Bukowiec Franciszka (Mileszki 1875/16)
  29. ---------- Wincenty x Maciek Marianna (Gieczno 1815/14)
  30. Wasiakowski Paweł x Polesiewicz Joanna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/53)
  31. Wasicki Tomasz x Liczmański Antonia (Barłożno 1879/15)
  32. Wasiecki Jadwiga x Roszak Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1865/16)
  33. Wasiek Agnieszka x Winter Michał (Barłożno 1851/11)
  34. ---------- Anastazja x Dąbrowski Julian (Barłożno 1906/20)
  35. ---------- Anna x Dombrowski Marcin (Barłożno 1860/18)
  36. ---------- Antonia x Kruża Dominik (Barłożno 1869/6)
  37. ---------- Elżbieta x Piekut Jan (Barłożno 1891/3)
  38. ---------- Franciszek x Kraszewski Katarzyna (Barłożno 1866/13)
  39. ---------- Franciszek x Szulc Barbara (Barłożno 1922/4)
  40. ---------- Franciszka x Paradowski Franciszek (Barłożno 1903/3)
  41. ---------- Franciszka x Perzyna Łukasz (Grodzisk Mazowiecki 1848/20)
  42. ---------- Franciszka x Radka Franciszek (Barłożno 1891/21)
  43. ---------- Jakub x Klasowski Zofia (Barłożno 1750/11)
  44. ---------- Jan x Korecki Aniela (Barłożno 1897/4)
  45. ---------- Jan x Kotowski Monika (Barłożno 1910/12)
  46. ---------- Julianna x Fijałek Jan (Barłożno 1894/4)
  47. ---------- Julianna x Kenrzeński Józef (Barłożno 1865/3)
  48. ---------- Katarzyna x Kocikowski Leon (Barłożno 1884/9)
  49. ---------- Klara x Chirek Maksymilian (Barłożno 1932/5)
  50. ---------- Marianna x Grabowski Jan (Barłożno 1892/4)
  51. ---------- Marianna x Konkolewski Franciszek (Barłożno 1865/7)
  52. ---------- Marianna x Siadkowski Feliks (Barłożno 1894/12)
  53. ---------- Marta x Meger Teofil (Barłożno 1907/13)
  54. ---------- Piotr x Walewski Julianna (Barłożno 1857/18)
  55. ---------- Prakseda x Augustyński Franciszek (Barłożno 1921/19)
  56. ---------- Stanisław x Frost Marta (Barłożno 1934/16)
  57. ---------- Tekla x Piorek Bruno (Barłożno 1911/26)
  58. ---------- Tomasz x Damrat Anna (Barłożno 1869/11)
  59. ---------- Weronika x Dembicki Antoni (Barłożno 1880/6)
  60. ---------- Weronika x Meyer Józef (Barłożno 1903/21)
  61. ---------- Weronika x Przypiśny Anastazy (Barłożno 1888/4)
  62. ---------- Władysław x Tomaszewski Klara (Barłożno 1927/1)
  63. Wasieki Katarzyna x Wesołowski Michał (Gniew 1817/51)
  64. Wasiel Anna x Baniecki Tomasz (Gniew 1828/2)
  65. ---------- Anna x Zgoda Franciszek (Gniew 1845/56)
  66. ---------- Franciszka x Kuripiel Stanisław (Kraków - św. Salwator 1849/38)
  67. ---------- Łucja x Major Jan Kanty (Kraków - św. Mikołaj 1829/7)
  68. ---------- Zofia x Kruczkowksi Błażej (Kraków - św. Mikołaj 1822/23)
  69. Wasiela Marianna x Deutschmann Jan (Gniew 1847/18)
  70. Wasielewski Agata x Namysło Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1825/21)
  71. ---------- Anna x Falinski Jan (Gniew 1849/22)
  72. ---------- Anna x Gapski Wawrzyniec (Gniew 1866/64)
  73. ---------- Anna x Stempa Paweł (Gniew 1849/92)
  74. ---------- Anna x Zuch Ludwik (Gniew 1865/21)
  75. ---------- Barbara x Cyrczak Jan (Gniew 1966/1)
  76. ---------- Bernard x Łobdowski Rozalia (Gniew 1904/36)
  77. ---------- Bolesław x Strzelczyk Józefa (Gniew 1946/27)
  78. ---------- Edmund x Chatys Maria (Gniew 1941/27)
  79. ---------- Elżbieta x Goleniewski Zygmunt (Gniew 1962/3)
  80. ---------- Ewa x Rosiński Wojciech (Ludzisko 1820/0)
  81. ---------- Franciszka x Dołowy Franciszek (Pniewnik 1868/13)
  82. ---------- Gertruda x Kubicki Maksymilian (Gniew 1938/21)
  83. ---------- Helena x Rybiński Józef (Gniew 1941/10)
  84. ---------- Jadwiga x Kurcaba Kazimierz (Gniew 1958/11)
  85. ---------- Jakub x Bekerowski Karolina (Papowo Toruńskie 1837/8)
  86. ---------- Jan x Bochlke Antonia (Gniew 1893/32)
  87. ---------- Jan x Klein Paulina (Gniew 1893/31)
  88. ---------- Jan x Śledź Maria (Gniew 1938/9)
  89. ---------- Jerzy x Cisewski Janina (Gniew 1968/26)
  90. ---------- Józef x Dombrowski Maria (Gniew 1868/27)
  91. ---------- Józef x Kilian Agata (Gniew 1871/39)
  92. ---------- Józef x Polanski Marianna (Gniew 1846/65)
  93. ---------- Józef x Schalkowski Anna (Gniew 1850/69)
  94. ---------- Józefa x Peykowski Michał (Dobrzejewice 1845/3)
  95. ---------- Łucja x Zalewski Bernard (Gniew 1950/43)
  96. ---------- Maciej x Wroblewski Katarzyna (Gniew 1853/84)
  97. ---------- Marianna x Orzechowski Jan Józef (Gniew 1871/37)
  98. ---------- Marianna x Studzieński Konstanty (Pniewnik 1852/9)
  99. ---------- Marta x Lobdowski Józef (Gniew 1902/14)
  100. ---------- Michał x Chilla Marianna (Gniew 1895/34)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne