Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Warosz (wyników 390):

  1. Waradziński Piotr x Matczyk Marianna (Kraków - św. Florian 1833/21)
  2. Waras Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/28)
  3. Waraszkiewicz Franciszek Kajetan x Rzepecki Salomea (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/223)
  4. Warat Agnieszka x Kołacz Antoni (Obiechów 1859/3)
  5. ---------- Agnieszka x Przybylski Jan (Kraków - św. Szczepan 1842/35)
  6. ---------- Błażej x Szczerba Agata (Obiechów 1859/15)
  7. ---------- Franciszek x Sałaj Magdalena (Obiechów 1859/1)
  8. ---------- Ignacy x Milik Konstancja (Obiechów 1862/11)
  9. ---------- Jan x Nowak Franciszka (Obiechów 1854/2)
  10. ---------- Kacper x Rydzowski Katarzyna (Obiechów 1843/3)
  11. ---------- Katarzyna x Werner Szymon (Kraków - św. Anna 1821/8)
  12. ---------- Marianna x Szlęk Wawrzyniec (Obiechów 1856/4)
  13. ---------- Teodora x Milik Mateusz (Obiechów 1852/6)
  14. ---------- Zofia x Żelezik Stanisław (Obiechów 1863/4)
  15. Warata Jakub x Jachymek Agnieszka (Kraków - Mariacka 1824/11)
  16. ---------- Justyna x Smoleń Antoni (Kraków - Mariacka 1834/30)
  17. Warawysocki Stanisław x Meyser Julianna (Kazimierz Biskupi 1817/6)
  18. Warbon Estera x Weenet Krystian (Raciąż 1759/10)
  19. Warchał Mateusz x Tekiela Róża (Biesiadki, wieś Lewniowa 1786/2)
  20. ---------- Tomasz x Skowronk Małgorzata (Poremba: wieś Poremba 1844/16)
  21. Warchała Wojciech x Gacek Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1812/18)
  22. Warchałowna Katarzyna x Raś Michał (Połaniec 1824/29)
  23. Warchałowska Agnieszka x Zaliński Ignacy (Połaniec 1867/14)
  24. ---------- Antonina x Mazgaj Franciszek (Połaniec 1867/20)
  25. ---------- Antonina x Nowacki Wojciech (Połaniec 1880/61)
  26. ---------- Barbara x Wójcikowski Adam (Połaniec 1866/4)
  27. ---------- Eleonora x Stefański Franciszek (Połaniec 1864/17)
  28. ---------- Marianna x Czechowski Michał (Połaniec 1861/4)
  29. ---------- Marianna x Gałdziński Wincenty (Połaniec 1879/18)
  30. ---------- Marianna x Głogowski Ludwik (Połaniec 1879/41)
  31. ---------- Marianna x Łabuszewski Franciszek (Połaniec 1874/10)
  32. ---------- Marianna x Rzepecki (Rzepka) Jan (Połaniec 1866/24)
  33. Warchałowski Andrzej x Bednarska Jadwiga (Połaniec 1873/8)
  34. ---------- Antoni x Buczek Teofila (Połaniec 1870/10)
  35. ---------- Antoni x Kasprzycka Antonina (Połaniec 1873/25)
  36. ---------- Jakub x Maluch Barbara (Połaniec 1820/14)
  37. ---------- Jan x Kowalski Rozalia (Połaniec 1820/71)
  38. ---------- Józef x Kowalska Marianna (Połaniec 1864/7)
  39. ---------- Michał x Zalińska Agnieszka (Połaniec 1866/22)
  40. ---------- Teofil x Murczkiewicz Teofila (Połaniec 1872/46)
  41. ---------- Tomasz x Jarzyna Marianna (Połaniec 1877/7)
  42. ---------- Tomasz x Łukaszek Julianna (Połaniec 1879/16)
  43. Warchalski Anna x Czaderski Józef (Kraków - św. Szczepan 1840/39)
  44. ---------- Joanna x Prochowski Karol (Kraków - św. Szczepan 1833/107)
  45. ---------- Marianna x Kowalski Piotr (Kraków - Mariacka 1829/44)
  46. Warchoł Antonina x Gabara Michał (Mileszki 1861/13)
  47. ---------- Florian x Lemański Franciszka (Gródek 1878/4)
  48. ---------- Gertruda x Turski Klemens (Dzierzgów 1825/12)
  49. ---------- Gertruda x Turski Klemens (Dzierzgów 1825/12)
  50. ---------- Julianna x Harabusz Sebastian (Połaniec 1820/69)
  51. ---------- Maciej x Langner Elżbieta (Mileszki 1859/14)
  52. ---------- Maciej x Wlazło Agnieszka (Mileszki 1863/30)
  53. ---------- Mateusz x Ruczeński Julianna (Mileszki 1859/35)
  54. ---------- Stefan x Kowalik Marianna (Żelazna 1889/22)
  55. ---------- Szymon x Mikinka Jadwiga (Mileszki 1865/17)
  56. Warcholiński Andrzej x Szymczak Katarzyna (Grocholice 1888/38)
  57. ---------- Ignacy x Biegański Michalina (Grocholice 1883/21)
  58. ---------- Józef x Organiszczak Lucyna (Grocholice 1881/1)
  59. ---------- Józefa x Świątkowski Mateusz (Grocholice 1885/42)
  60. ---------- Michał x Efemberg Antonina (Grocholice 1877/22)
  61. ---------- Tekla x Biegański Walenty (Grocholice 1879/36)
  62. ---------- Walenty x Bejm Waleria Klementyna (Grocholice 1887/15)
  63. ---------- Wojciech x Grabowski Marianna (Grocholice 1881/34)
  64. Warcioch Ignacy x Stosiek Maria (Gniew 1867/35)
  65. Warciszewski Małgorzata x Staszewski Piotr (Płock 1862/62)
  66. Warcki Jakub x Blokowski Anna (Dobrzejewice 1858/26)
  67. ---------- Szymon x Elminowski Katarzyna (Dobrzejewice 1839/3)
  68. Warczak Jadwiga x Czarkowski Aleksander (Gniew 1949/1)
  69. ---------- Marianna x Łukowicz Łukasz (Raciąż 1855/7)
  70. ---------- Mateusz x Gorski Marianna (Raciąż 1848/23)
  71. ---------- Tomasz x Jednoralski Katarzyna (Raciąż 1850/26)
  72. ---------- Urszula Teresa x Rąbała August (Gniew 1966/35)
  73. Warczowicz Tomasz x Bocian Barbara (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/3)
  74. Warczygt Katarzyna x Kagowski Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1826/3)
  75. Warczynski Jan x Saniewski Katarzyna (Gniew 1846/64)
  76. Warda Agata x Kucharczyk Andrzej (Okrzeja 1838/15)
  77. ---------- Agnieszka x Kotulski Paweł (Kraków - św. Mikołaj 1848/17)
  78. ---------- Andrzej x Długoszek Marianna (Okrzeja 1846/28)
  79. ---------- Andrzej x Lemieszek Marianna (Okrzeja 1859/6)
  80. ---------- Andrzej x Sokół Marianna (Okrzeja 1854/32)
  81. ---------- Anna x Radziejewski Jakub (Dmenin 1890/14)
  82. ---------- Antoni x Gajda Aniela (Dmenin 1896/19)
  83. ---------- Apolonia x Bąk Paweł (Okrzeja 1843/9)
  84. ---------- Franciszka x Pawlak Jan (Okrzeja 1860/38)
  85. ---------- Jadwiga x Marcinek Mateusz (Okrzeja 1842/2)
  86. ---------- Jadwiga x Rusek Piotr (Okrzeja 1837/3)
  87. ---------- Jakub x Gąski Józefa (Okrzeja 1865/19)
  88. ---------- Jan x Niezabitowski Jadwiga (Okrzeja 1831/6)
  89. ---------- Katarzyna x Sowa Kazimierz (Okrzeja 1859/21)
  90. ---------- Ludwik x Różecki Krystyna (Okrzeja 1859/52)
  91. ---------- Ludwika x Komor Andrzej (Okrzeja 1859/22)
  92. ---------- Maciej x Kowalczyk Katarzyna (Okrzeja 1848/31)
  93. ---------- Maciej x Skrzypiec Barbara (Okrzeja 1844/27)
  94. ---------- Magdalena x Koślacz Wojciech (Okrzeja 1858/34)
  95. ---------- Magdalena x Szalej Wincenty (Okrzeja 1828/20)
  96. ---------- Marianna x Kucharczyk Piotr (Okrzeja 1862/34)
  97. ---------- Marianna x Makowski Antoni (Dmenin 1845/7)
  98. ---------- Marianna x Niezabitowski Bartłomiej (Okrzeja 1823/75)
  99. ---------- Marianna x Pietrak Grzegorz (Okrzeja 1828/17)
  100. ---------- Marianna x Sowa Wojciech (Okrzeja 1846/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne