Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Waligura (wyników 824):

  1. Wal Andrzej x Szukai Katarzyna (Gniew 1737/21)
  2. ---------- Magdalena x Tomaszewicz Franciszek (Okrzeja 1848/7)
  3. ---------- Marianna x Cieślak Piotr (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1785/27)
  4. ---------- Marianna x Gorowski Jakub (Gniew 1805/8)
  5. ---------- Marianna x Lubowski Michał (Gniew 1798/14)
  6. Wala Jan x Pitul Józefa (Kraków - Mariacka 1843/70)
  7. ---------- Tomasz x Kasprzycki Magdalena (Kraków - św. Salwator 1825/108)
  8. Walach Weronika x Pietruszka Baltazar (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/1)
  9. Walachniewicz Jan x Szyman Rozyna (Pabianice 1857/87)
  10. Walaciak Walenty x Przybylak Petronela (Kościelec pow. kaliski 1837/14)
  11. Walaczak Adam x Zych Marianna (Małoszów 1826/2)
  12. Walaczek Wojciech x Dolekcza Marianna (Końskowola 1669/18)
  13. Walak Adam x Stolarczyk Paetronela (Lgota Wielka 1857/14)
  14. ---------- Andrzej x Sułk Marianna (Końskowola 1689/7)
  15. ---------- Zofia x Szomorek Adam (Końskowola 1668/3)
  16. Walanin Wiktoria x Semeniuk Grzegorz (Hrubieszów 1864/24)
  17. Walarczyk Piotr x Muszyński Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1824/3)
  18. Walas Adam x Kucharka Marianna (Dmenin 1659/8)
  19. ---------- Agnieszka x Wróbel Andrzej (Niekrasów Świętokrzyski 1933/6)
  20. ---------- Anna x Zakrzewski Szczepan (Dmenin 1887/18)
  21. ---------- Barbara x Zel Stanisław (Dmenin 1644/7)
  22. ---------- Benawentura x Gajewski Gertruda (Borzykowa 1855/18)
  23. ---------- Dorota x Rokicki Błażej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/12)
  24. ---------- Helena x Pełka Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1934/13)
  25. ---------- Julianna x Słoński Maciej (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/89)
  26. ---------- Katarzyna x Bialik Błażej (Kraków - św. Szczepan 1842/2)
  27. ---------- Magdalena x Cichoń Urban (Pabianice 1860/35)
  28. ---------- Małgorzata x Idzikowski Maciej (Kraków - św. Szczepan 1813/166)
  29. ---------- Marian x Roś Bronisława (Niekrasów Świętokrzyski 1941/2)
  30. ---------- Marianna x Gałwa Jacek (Dmenin 1892/9)
  31. ---------- Marianna x Grzegorzszczyk Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1845/53)
  32. ---------- Stanisław x Hujka Katarzyna (Grocholice 1882/42)
  33. ---------- Stanisław x Nawrot Natalia (Niekrasów Świętokrzyski 1943/7)
  34. ---------- Stanisław x Urant Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1827/34)
  35. ---------- Waleria x Ramos Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1917/7)
  36. Walasek Jacenty x Semnik Marianna (Kraków - Mariacka 1833/12)
  37. ---------- Józef x Śledź Katarzyna (Klimontów 1882/2)
  38. ---------- Marianna x Cedrowski Kacper (Chlewiska 1827/12)
  39. ---------- Marianna x Pawłowski Tomasz (Gnojno 1754/6)
  40. ---------- Marianna x Stachowicz Jan (Gnojno 1821/1)
  41. ---------- Michał x Pawelczak Marianna (Koprzywnica 1868/22)
  42. ---------- Paweł x Gogacz Katarzyna (Gródek 1893/3)
  43. ---------- Regina x Stęplowski Walenty (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1805/1)
  44. Walasiak Tomasz x Kazmierczak Agata (Kościelec pow. kaliski 1859/11)
  45. Walasiewicz Franciszka x Bylica Stanisław (Kraków - Mariacka 1827/44)
  46. ---------- Ignacy x Kwaśniewski Marianna (Okrzeja 1856/8)
  47. ---------- Rozalia x Szalej Jan (Okrzeja 1844/44)
  48. ---------- Wincenty x Tchórzewski Rozalia (Okrzeja 1833/3)
  49. ---------- Wincenty x Wojtasiewicz Elżbieta (Okrzeja 1824/21)
  50. Walasik Franciszek x Czerwonka Kunegunda (Chlewiska 1835/14)
  51. ---------- Jan x Sochacki Marianna (Chlewiska 1832/14)
  52. ---------- Katarzyna x Swat Wojciech (Chlewiska 1839/68)
  53. ---------- Marianna x Michalski Ignacy (Chlewiska 1839/52)
  54. ---------- Sylwester x Łuszczyna Małgorzata (Chlewiska 1832/41)
  55. Walasiński Wojciech x Chudecki Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1822/35)
  56. Walask Agnieszka x Gołąbek Walenty (Końskowola 1654/24)
  57. ---------- Agnieszka x Michałek Paweł (Końskowola 1649/10)
  58. ---------- Agnieszka x Patina Jan (Końskowola 1657/10)
  59. ---------- Agnieszka x Radomski Sebastian (Końskowola 1659/19)
  60. ---------- Dorota x Kruczka Piotr (Końskowola 1674/2)
  61. ---------- Marianna x Syska Adam (Końskowola 1654/38)
  62. ---------- Zofia x Jąnkowic Jan (Końskowola 1654/39)
  63. ---------- Zofia x Ozga Tomasz (Końskowola 1657/11)
  64. ---------- Zofia x Witek Grzegorz (Końskowola 1645/24)
  65. ---------- Zofia x Woydzik Marcin (Końskowola 1653/45)
  66. Walaskiewicz Andrzej x N. Zuzanna (Końskowola 1674/9)
  67. Walaszczyk Andrzej x Kołodziejczyk Józefa (Mileszki 1869/19)
  68. ---------- Anna x Frankowski Szczepan (Mileszki 1860/30)
  69. ---------- Brygida x Biegański Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1848/5)
  70. ---------- Brygida x Brandebura Szymon (Kościelec pow. kaliski 1846/19)
  71. ---------- Emilia x Zalewski Florian (Mileszki 1864/8)
  72. ---------- Ewa x Gor... (Walczak) Wojciech (Turek 1890/56)
  73. ---------- Franciszka x Tomczyk Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/18)
  74. ---------- Grzegorz x Scigalski Julianna (Lgota Wielka 1867/19)
  75. ---------- Jadwiga x Jańczyk Szymon (Kościelec pow. kaliski 1829/4)
  76. ---------- Jan x Adamczewski Julianna (Mileszki 1863/33)
  77. ---------- Julianna x Roszak Jan (Kościelec pow. kaliski 1828/14)
  78. ---------- Katarzyna x Brodziaczyk Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1845/8)
  79. ---------- Kunegunda x Franczak Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1839/17)
  80. ---------- Leonard x Pawlic Prakseda (Turek 1894/24)
  81. ---------- Magdalena x Pospieszny Marcin (Ludzisko 1838/0)
  82. ---------- Marianna x Janicki Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/13)
  83. ---------- Marianna x Jarzębowski Walenty (Mileszki 1858/18)
  84. ---------- Marianna x Kałużniak Benedykt (Kościelec pow. kaliski 1821/10)
  85. ---------- Marianna x Kryszczyński Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/2)
  86. ---------- Marianna x Lisiecki Jan (Mileszki 1872/32)
  87. ---------- Petronela x Radlak Piotr (Truskolasy 1811/39)
  88. ---------- Rozalia x Przybył Teofil (Mileszki 1863/7)
  89. ---------- Szczepan x Raźniewski Marianna (Turek 1892/71)
  90. ---------- Teofila x Plac Jan (Mileszki 1864/29)
  91. ---------- Walenty x Pawlak Antonina (Mileszki 1867/8)
  92. ---------- Wincenty x Figiel Marianna (Kościelec pow. kaliski 1860/1)
  93. ---------- Zuzanna x Wolczak Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1824/11)
  94. Walaszek Jan x Kocyła Marianna (Czemierniki 1813/2)
  95. ---------- Rozalia x Suli Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/5)
  96. ---------- Wojciech x Bryl Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/20)
  97. Walaszk Magdalena x Przepiorka Marcin (Końskowola 1661/17)
  98. ---------- Marianna x Murat Jan (Końskowola 1660/4)
  99. ---------- Marianna x Somorek Grzegorz (Końskowola 1662/5)
  100. ---------- Zofia x Wosczek Tomasz (Końskowola 1667/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne