Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wachnicki (wyników 187):

  1. Wacasewski Gertruda x Wądzikowski Józef (Gniew 1769/21)
  2. Wacek Franciszka x Kwarciak Piotr (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/46)
  3. ---------- Marianna x Jagusiak Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/17)
  4. Wach Agnieszka x Musiał Kazimierz (Gnojno 1737/7)
  5. ---------- Andrzej x Koza Petronela (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1883/4)
  6. ---------- Andrzej x Świerczyńska Dorota (Skórkowice 1881/22)
  7. ---------- Anna x Walka Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1851/4)
  8. ---------- Franciszek Andrzej x Repetowski Klara (Domosławice, wieś Faliszewice 1919/3)
  9. ---------- Franciszka x Nurczyński Jan (Skórkowice 1881/13)
  10. ---------- Franciszka x Szymański Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1825/69)
  11. ---------- Ignacy x Głuszek Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1829/25)
  12. ---------- Jadwiga x Chrzanowski Albert (Gnojno 1745/14)
  13. ---------- Jan x Koza Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1884/3)
  14. ---------- Joachim x Rej Franciszka (Gnojno 1821/29)
  15. ---------- Joanna x Michaelis Karol Gottlieb (Papowo Toruńskie 1851/9)
  16. ---------- Józef x Nowak Franciszka (Skórkowice 1872/20)
  17. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Grzegorz (Dmenin 1730/2)
  18. ---------- Katarzyna x Wiewiórski Filip (Kraków - św. Florian 1813/14)
  19. ---------- Kazimierz x Staśkiewicz Anna (Skórkowice 1879/18)
  20. ---------- Magdalena x Nowak Ludwik (Działoszyce 1868/16)
  21. ---------- Marianna x Chudy Walenty (Działoszyce 1885/30)
  22. ---------- Marianna x Ogloza Jan (Skórkowice 1882/22)
  23. ---------- Piotr x Popek Marianna (Działoszyce 1888/13)
  24. ---------- Regina x Sapeta Maciej (Kraków - św. Szczepan 1832/73)
  25. ---------- Stanisław x Pać Agnieszka (Opole Lubelskie 1859/27)
  26. ---------- Tomasz x Wuycik Katarzyna (Zakliczyn 1777/7)
  27. ---------- Urszula x Gottlib Łukasz (Hrubieszów 1832/15)
  28. ---------- Wawrzyniec x Pluta Franciszka (Opole Lubelskie 1858/42)
  29. ---------- Wiktoria x Zamozniewicz Izydor (Skórkowice 1879/33)
  30. ---------- Wincenty x Damioł (Wołek) Franciszka (Działoszyce 1845/13)
  31. ---------- Wincenty x Nawrot Marianna (Działoszyce 1862/1)
  32. ---------- Zofia x Pasternak Marcin (Gnojno 1745/5)
  33. Wachecki Kajetan x Róg Zuzanna (Dzierzgów 1830/2)
  34. ---------- Marta x Sroka Walenty (Dzierzgów 1833/17)
  35. Wachek Marianna x Hass Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1811/7)
  36. Wachel Józefa x Żubrowski Łukasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1874/3)
  37. ---------- Marianna x Długosz Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1885/1)
  38. Wachholz Regina x Bermecki Franciszek (Raciąż 1869/11)
  39. Wachińsnki Elzbieta x Grabkowski Walenty (Raciążek 1804/10)
  40. Wachlikowicz Magdalena x Zagowski Stanisław (Podlesie 1686/1)
  41. Wachmistrz Łucja x Kołodziejczyk Józef (Kościelec pow. kaliski 1863/22)
  42. Wachnicki Agnieszka x Berdziński Mikołaj (Serokomla 1819/10)
  43. ---------- Antoni x Lipka Marianna (Serokomla 1817/10)
  44. ---------- Balbina x Ośka Józef (Górzno k. Garwolina 1934/17)
  45. ---------- Franciszka x Dadana Bonifacy (Górzno k. Garwolina 1790/4)
  46. ---------- Genowefa x Rzętała Czesław (Górzno k. Garwolina 1950/11)
  47. ---------- Helena x Paduch Leon (Górzno k. Garwolina 1933/39)
  48. ---------- Jan x Oliwa Helena (Górzno k. Garwolina 1930/16)
  49. ---------- Jan x Wąż Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1950/39)
  50. ---------- Janina x Banaszak Stefan (Górzno k. Garwolina 1951/10)
  51. ---------- Janina x Walenda Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1948/25)
  52. ---------- Józef x Nowak Julianna (Górzno k. Garwolina 1853/11)
  53. ---------- Julianna x Dybcio Karol (Górzno k. Garwolina 1892/11)
  54. ---------- Karolina x Kocielnik Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1886/7)
  55. ---------- Kazimiera x Golc Jan (Górzno k. Garwolina 1936/33)
  56. ---------- Marianna x Gardziński Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1878/11)
  57. ---------- Marianna x Rejdaszka Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1723/9)
  58. ---------- Rozalia x Babik Sebastian (Górzno k. Garwolina 1848/1)
  59. ---------- Rozalia x Wiązowski Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1881/15)
  60. ---------- Ryszard x Gajowiak Wiesława (Górzno k. Garwolina 1978/14)
  61. ---------- Salomea x Błażejczyk Błażej (Górzno k. Garwolina 1787/8)
  62. ---------- Salomea x Włodarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1809/2)
  63. ---------- Stefania x Tomaszewski Jan (Górzno k. Garwolina 1938/25)
  64. ---------- Tadeusz x Pszkit Halina (Górzno k. Garwolina 1971/1)
  65. ---------- Teresa x Kobus Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1973/13)
  66. ---------- Teresa x Rybak Michał (Górzno k. Garwolina 1733/7)
  67. ---------- Walenty x Chmielak Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1755/1)
  68. ---------- Walenty x Rejdaszki Marianna (Górzno k. Garwolina 1737/10)
  69. ---------- Wiktoria x Zając Władysław (Górzno k. Garwolina 1928/8)
  70. ---------- Władysław x Mucha Zofia (Górzno k. Garwolina 1954/22)
  71. ---------- Władysława x Trzpil Jan (Górzno k. Garwolina 1927/12)
  72. Wachnik Agnieszka x Marlo Błażej (Okrzeja 1838/1)
  73. ---------- Franciszek x Frączek Marianna (Okrzeja 1863/18)
  74. ---------- Franciszek x Osial Katarzyna (Okrzeja 1845/19)
  75. ---------- Jadwiga x Bystry Kacper (Dmenin 1853/18)
  76. ---------- Józef x Marchwicki Katarzyna (Okrzeja 1857/18)
  77. ---------- Justyna x Dominiak Wincenty (Dmenin 1853/16)
  78. ---------- Marianna x Kołodziejczyk Maciej (Dmenin 1860/15)
  79. Wachnio Zofia x Pietrak Mikołaj (Okrzeja 1841/7)
  80. Wachocki Agata x Smurawa Michał (Kazimierz Biskupi 1810/17)
  81. ---------- Karolina x Nowinski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1825/21)
  82. ---------- Marianna x Dryański Sebastian (Kazimierz Biskupi 1822/13)
  83. Wachoń Rozalia x Prędki Franciszek (Kraków - św. Florian 1812/48)
  84. Wachoski Franciszka x Rurzycki Stanisław (Cisów 1833/6)
  85. ---------- Jacek x Kisiel Regina (Cisów 1860/5)
  86. ---------- Jan x Mazur Agnieszka (Cisów 1832/2)
  87. Wachowczyk Łucja x Duczmański Sebastian (Kościelec pow. kaliski 1825/11)
  88. Wachowiak Albin Henryk x Stokowski Zofia (Gniew 1967/25)
  89. ---------- Henryk x Kamiński Cecylia (Gniew 1937/27)
  90. ---------- Jan x Reichelt Zofia (Raciąż 1964/7)
  91. Wachowicz Aleksandra x Mikulski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1889/15)
  92. ---------- Bolesław x Chmielak Stanisława (Górzno k. Garwolina 1927/8)
  93. ---------- Dorota x Zduńczyk Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1769/11)
  94. ---------- Franciszek x Przanowska Katarzyna (Brzeziny 1797/37)
  95. ---------- Franciszka x Gajos Antoni (Rakoszyn 1849/1)
  96. ---------- Grzegorz x Woźniak Helena (Kraków - św. Szczepan 1817/45)
  97. ---------- Joachim x Kazibut Anna (Rakoszyn 1850/7)
  98. ---------- Julianna x Kabza Piotr (Rakoszyn 1862/4)
  99. ---------- Julianna x Tobor Kacper (Rakoszyn 1840/8)
  100. ---------- Kajetan x Zawada Wiktoria (Rakoszyn 1857/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne