Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wałachowski (wyników 89):

  1. Wałaborrski Jan x Wojtarowicz Tekla (Kraków - Mariacka 1826/13)
  2. Wałach Agnieszka x Wałach Antoni (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1857/5)
  3. ---------- Antoni x Bugaion Magdalena (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1817/2)
  4. ---------- Antoni x Gawlik Joanna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1846/2)
  5. ---------- Antoni x Wałach Agnieszka (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1857/5)
  6. ---------- Elżbieta x Nowakowski Feliks (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/7)
  7. ---------- Elżbieta x Zapieka Jakub (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1810/4)
  8. ---------- Franciszka x Hajtkowski Sebastian (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1842/2)
  9. ---------- Jadwiga x Liszka Jan (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1828/2)
  10. ---------- Jan x Czop Rozalia (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1856/2)
  11. ---------- Jan x Miesiączek Urszula (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1837/3)
  12. ---------- Justyna x Czopek Mikołaj (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1817/1)
  13. ---------- Katarzyna x Frączek Franciszek (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1837/4)
  14. ---------- Katarzyna x Górnikiewicz Michał (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/6)
  15. ---------- Kazimierz x Przybys Kazimiera (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1840/2)
  16. ---------- Laurenty x Żelazny Julia (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1822/1)
  17. ---------- Maria x Fraś Łukasz (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1855/1)
  18. ---------- Tomasz x Krudowczyk Józefa (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/4)
  19. ---------- Zofia x Orawczyk Michał (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1854/2)
  20. Wałachowski Andrzej x Kołaczek Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1842/27)
  21. ---------- Andrzej x Kowalski Marianna (Górzno k. Garwolina 1836/1)
  22. ---------- Antoni x Karnicki Franciszka (Okrzeja 1837/19)
  23. ---------- Antoni x Rejdaszki Rozalia (Górzno k. Garwolina 1802/2)
  24. ---------- Błażej x Żak Joanna (Górzno k. Garwolina 1809/1)
  25. ---------- Grzegorz x Błażejczyk Franciszka (Górzno k. Garwolina 1803/12)
  26. ---------- Józefa x Król Paweł (Górzno k. Garwolina 1858/11)
  27. ---------- Józefa x Wojdal Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1865/18)
  28. ---------- Katarzyna x Trzpil Wojciech (Górzno k. Garwolina 1859/14)
  29. ---------- Kazimiera x Ocep Tomasz (Górzno k. Garwolina 1864/14)
  30. ---------- Klara x Sowiński Wincenty (Górzno k. Garwolina 1865/7)
  31. Wałas Marianna x Tworek Jan (Łoniów 1873/20)
  32. Wałasiński N. x Furmanik Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1844/5)
  33. Wałaszczyk Jakób x Sierant Marianna (Koprzywnica 1854/33)
  34. ---------- Józef x Nasternak Marianna (Koprzywnica 1846/38)
  35. ---------- Tekla x Stanik Tomasz (Koprzywnica 1855/25)
  36. Wałaszewski Elżbieta x Katke Piotr Alojzy (Raciąż 1938/25)
  37. ---------- Henryk x Rocławski Ewa (Raciąż 1973/14)
  38. ---------- Józefa x Theil Marcin (Raciąż 1951/6)
  39. ---------- Leon x Niklas Anna (Stężyca 1882/13)
  40. ---------- Pelagia x Gruźliński Jan (Raciąż 1945/17)
  41. ---------- Stefania x Przybylski Jan (Raciąż 1946/6)
  42. Wałcerz Józef x Gardowska Antonina (Połaniec 1878/24)
  43. ---------- Maciej x Jarzyna Wiktoria (Połaniec 1877/11)
  44. ---------- Małgorzata x Trela Jan (Połaniec 1876/5)
  45. ---------- Michał x Durma Antonina (Połaniec 1870/13)
  46. ---------- Tekla x Buczek Stanisław (Połaniec 1824/34)
  47. Wałczeński Walenty x Pietranek Kunegunda (Brzeziny 1779/1813)
  48. Wałczyk Franciszka x Szmul Szymon (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1818/3)
  49. ---------- Marianna x Walczak Franciszek (Małoszów 1839/1)
  50. Wałczyńska Anna x Kluka Jan (Brzeziny 1791/16)
  51. Wałczyński Józef x Starońska Marianna (Brzeziny 1793/5)
  52. ---------- Walenty x Kiełbaska Franciszka (Brzeziny 1790/14)
  53. Wałdecki Elżbieta x Lawreński Jan (Barłożno 1727/3)
  54. ---------- Jadwiga x Przypiszny Maciej (Barłożno 1758/5)
  55. ---------- Tomasz x Iwan Anna (Barłożno 1753/8)
  56. Wałdkowiński Andrzej x Orzechowski Franciszka (Kraków - św. Florian 1837/115)
  57. Wałdoch Krzysztof x Zimny Małgorzata (Raciąż 1995/8)
  58. ---------- Lesław x Twardokus Mirosława (Raciąż 1989/6)
  59. Wałdom Piotr x Blok Marianna (Grabowo kościerskie 1844/6)
  60. Wałdowski Anna x Sztęglewicz Maciej (Barłożno 1752/5)
  61. ---------- Jadwiga x Królikowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1787/9)
  62. ---------- Katarzyna x Skorski Jakub (Barłożno 1741/6)
  63. ---------- Marianna x Lewandowski Marcin (Papowo Toruńskie 1782/3)
  64. Wałduch Józef x Plichta Elżbieta Matylda (Grabowo kościerskie 1924/4)
  65. Wałecki Anna x Zając Paweł (Koprzywnica 1845/33)
  66. ---------- Anna x Zawadzki Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1832/35)
  67. ---------- Katarzyna x Pączek Jan (Barłożno 1774/5)
  68. ---------- Michał x NN Marianna (Barłożno 1708/14)
  69. ---------- Walenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/38)
  70. Wałęga Ignacy x Kulka Marianna (Lgota Wielka 1862/7)
  71. ---------- Jadwiga x Stolarczyk Józef (Lgota Wielka 1824/18)
  72. ---------- Małgorzata x Niemczak Jakób (Lgota Wielka 1819/1)
  73. ---------- Wawrzyniec x Kozik Katarzyna (Lgota Wielka 1833/17)
  74. Wałek Franciszek x Dupak Marianna (Działoszyce 1836/15)
  75. ---------- Jan x Oziembło Salomea (Działoszyce 1877/7)
  76. ---------- Salomea x Maderak Wincenty (Działoszyce 1842/1)
  77. ---------- Stefan x Polanek Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1820/40)
  78. ---------- Wawrzyniec x Saradzki Anna (Działoszyce 1878/3)
  79. Wałęsiak Wojciech x Plewa Rozalia (Goliszew 1873/3)
  80. Wałęszczyk Marianna x Ziomkowski Kazimierz (Koprzywnica 1851/46)
  81. Wałkoś Anna x Gromuł Edmund (Górzno k. Garwolina 1964/8)
  82. Wałkowiński Anna x Gutowski Ambroży (Zielonki 1830/18)
  83. ---------- Jan Kanty x Multański Marianna (Kraków - św. Florian 1843/46)
  84. Wałoski Helena x Kopczyński Jakub (Kazimierz Biskupi 1821/33)
  85. Wałoszczyk Wojciech x Nasternak Franciszka (Koprzywnica 1867/29)
  86. Wałoszczys Antoni x Atkoczunas Anna (Łabunowo 1817/12)
  87. Wałoszyk Anna x Pałkowski Franciszek (Grabowo kościerskie 1911/11)
  88. Wałowicz N. x Bachulski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/21)
  89. Wałyszk Franciszka x Cyrzon Ignacy (Grabowo kościerskie 1926/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne