Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wójcik (wyników 458):

  1. Wójciak Grzegorz x Beczek Józefa (Okrzeja 1824/67)
  2. ---------- Marianna x Kordas Jan (Okrzeja 1857/20)
  3. ---------- Marianna x Wasilewski Szymon (Okrzeja 1864/3)
  4. ---------- Rozalia x Kiliszek Ludwik (Okrzeja 1854/28)
  5. ---------- Teresa x Suszek Jakub (Okrzeja 1844/34)
  6. Wójcicka Józefa x Froint Michał (Hrubieszów 1867/11)
  7. Wójcicki Adam Jakub x Kolosek Franciszka (Brok 1824/10)
  8. ---------- Adam x Łukawski Józefa (Pierzchnica: wieś Osiny 1884/2)
  9. ---------- Agnieszka x Paklita Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/8)
  10. ---------- Agnieszka x Samiec Kazimierz (Gnojno 1839/35)
  11. ---------- Agnieszka x Ziółkowski Maciej (Gnojno 1841/6)
  12. ---------- Andrzej x Kaczkowski Marcyanna (Brok 1826/14)
  13. ---------- Aniela x Baran Jan (Gródek 1883/4)
  14. ---------- Antoni x Strójwąs Zofia (Pierzchnica: wieś Osiny 1883/4)
  15. ---------- Ewa x Kaleta Jan (Łomna 1881/17)
  16. ---------- Feliks x Cebulski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1849/50)
  17. ---------- Feliks x Koczarski Anna (Kraków - św. Mikołaj 1848/10)
  18. ---------- Franciszka x Mackuła Jan (Gródek 1889/12)
  19. ---------- Franciszka x Śliwa Józef (Pniewnik 1878/19)
  20. ---------- Ignacy x Miklaszewski Anna (Dmenin 1863/2)
  21. ---------- Jakub x Przybyłowski Marianna (Brok 1816/21)
  22. ---------- Jan x Lott Aniela (Szumbar 1838/3)
  23. ---------- Jan x Topiński Anna (Pierzchnica: wieś Osiny 1898/3)
  24. ---------- Józef x Baś Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1835/23)
  25. ---------- Józef x Bronisz Katarzyna (Brok 1836/18)
  26. ---------- Józef x Lewelski Marianna (Płock 1864/4)
  27. ---------- Józef x Młynarski Elżbieta (Grodzisk Mazowiecki 1847/28)
  28. ---------- Józefa x Adamczyk Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/5)
  29. ---------- Józefa x Skowroński Ludwik (Hrubieszów 1864/27)
  30. ---------- Justyna x Maj Bonifacy (Gródek 1878/1)
  31. ---------- Katarzyna x Kowalik Marcin (Chlewiska 1829/6)
  32. ---------- Katarzyna x Miałkowski Stanisław (Szumbar 1852/3)
  33. ---------- Ludwika x Stefański Julian (Płock 1863/49)
  34. ---------- Marceli x Maj Helena (Gródek 1879/11)
  35. ---------- Marianna x Kalatura Mikołaj (Gnojno 1817/7)
  36. ---------- Marianna x Pawlik Franciszek (Pierzchnica: wieś Osiny 1903/1)
  37. ---------- Marianna x Ziółkowski Grzegorz (Gnojno 1845/4)
  38. ---------- Michał x Kardaś Anna (Połaniec 1865/28)
  39. ---------- Mikołaj x Sztobryn Franciszka (Gródek 1884/7)
  40. ---------- Roman x Krawucki Klara Karolina (Dmenin 1894/2)
  41. ---------- Salomea x Gurtat Michał (Gródek 1881/4)
  42. ---------- Stanisław x Wierozimski Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/36)
  43. ---------- Tekla x Sztobryn Jan (Gródek 1890/7)
  44. ---------- Tekla x Zołkowski Andrzej (Brok 1816/9)
  45. ---------- Teofil x Waśniewski Agnieszka (Grudusk 1869/8)
  46. ---------- Tomasz x Małysek Rozalia (Brok 1822/9)
  47. ---------- Wincenty x Chmielowski Joanna (Gnojno 1851/7)
  48. ---------- Wojciech x Kencelman Franciszka (Kraków - Mariacka 1837/4)
  49. ---------- Zofia x Bryk Piotr (Pierzchnica: wieś Osiny 1902/2)
  50. Wójcickowski Paweł x Jasiński Anna (Kraków - Mariacka 1839/44)
  51. Wójciewicz Katarzyna x Grodecki Wojciech (Białobrzegi 1839/8)
  52. Wójcik Adam x Jagodziński Katarzyna (Cisów 1933/5)
  53. ---------- Agata x Jurkiewicz Stanisław (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1927/1)
  54. ---------- Agata x Nadolnik Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1901/3)
  55. ---------- Agata x Wawrzyniak Piotr (Borszewice 1850/9)
  56. ---------- Agnieszka x Bogus Michał (Obiechów 1827/4)
  57. ---------- Agnieszka x Krzemiński Antoni (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1887/3)
  58. ---------- Agnieszka x Machocki Franciszek (Cisów 1935/16)
  59. ---------- Agnieszka x Olszeski Wincenty (Koprzywnica 1867/18)
  60. ---------- Agnieszka x Sojak Michał (Luszyn 1849/7)
  61. ---------- Agnieszka x Wazych Leon (Skórkowice 1888/5)
  62. ---------- Agnieszka x Wesołowski Krzysztof (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/7)
  63. ---------- Aleksandra x Bochnacki Kazimierz (Cisów 1938/9)
  64. ---------- Anastazja x Bałaz Tomasz (Jelonki 1859/2)
  65. ---------- Anastazja x Lis Andrzej (Górzno k. Garwolina 1850/7)
  66. ---------- Andrzej x Jurek Jadwiga (Bebelno 1706/1)
  67. ---------- Andrzej x Kobryn Joanna (Cisów 1851/4)
  68. ---------- Andrzej x Kopiec Katarzyna (Działoszyce 1884/14)
  69. ---------- Andrzej x Malinowski Elżbieta (Działoszyce 1842/6)
  70. ---------- Andrzej x Ogórek Katarzyna (Gnojno 1860/53)
  71. ---------- Andrzej x Rogowski Petronela (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1880/7)
  72. ---------- Andrzej x Staros Barbara (Górzno k. Garwolina 1806/18)
  73. ---------- Andrzej x Stawowski Józefa (Dmenin 1891/21)
  74. ---------- Andrzej x Szydłowski Marianna (Działoszyce 1838/3)
  75. ---------- Anna x Bandura Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1894/4)
  76. ---------- Anna x Karcipiński Mikołaj (Klimontów 1864/8)
  77. ---------- Anna x Krajeski Jan (Koprzywnica 1863/12)
  78. ---------- Anna x Nowiński Andrzej (Działoszyce 1826/15)
  79. ---------- Anna x Pasternak Bartłomiej (Gnojno 1835/1)
  80. ---------- Anna x Saracki Jakub (Działoszyce 1830/12)
  81. ---------- Antoni x Barański Marianna (Działoszyce 1888/11)
  82. ---------- Antoni x Czplik Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1850/49)
  83. ---------- Antoni x Dzikowski N. (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/7)
  84. ---------- Antoni x Górski Jadwiga (Gnojno 1816/29)
  85. ---------- Antoni x Krzekowksi Marianna (Działoszyce 1874/21)
  86. ---------- Antoni x Krzemiński Stanisława (Cisów 1928/8)
  87. ---------- Antoni x Kumar Jadwiga (Łoniów 1864/21)
  88. ---------- Antoni x Pawlik Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/21)
  89. ---------- Antoni x Stasiuk Ewa (Górzno k. Garwolina 1721/3)
  90. ---------- Antoni x Urbański Rozalia (Białobrzegi 1866/11)
  91. ---------- Antoni x Wójcik Marianna (Gnojno 1762/10)
  92. ---------- Antonina x Ślepek Szymon (Charłupia Mała 1872/18)
  93. ---------- Antonina x Włodarczyk Jan (Lgota Wielka 1852/9)
  94. ---------- Apolonia x Fudanisław Stanisław (Cisów 1836/3)
  95. ---------- Apolonia x Pachała Michał (Trzebieszów 1813/94)
  96. ---------- Barbara x Kobryn Kazimierz (Cisów 1850/2)
  97. ---------- Barbara x Pasternak Ignacy (Gnojno 1829/17)
  98. ---------- Barbara x Talarek Franciszek (Górzno k. Garwolina 1960/12)
  99. ---------- Bartłomiej x Domagała Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1881/2)
  100. ---------- Bartłomiej x Kunecki Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1859/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne