Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Węgrzyński (wyników 81):

  1. Węgerski Elżbieta x Kozłowska Antoni (Gniew 1767/7)
  2. Węgier Katarzyna x Zawadzki Józef (Nieborów 1811/18)
  3. ---------- Marianna x Strojecki Bartłomiej (Kraków - św. Salwator 1810/35)
  4. Węgiereck Konrad x Swędzioł Janina (Gniew 1961/21)
  5. Węgierek Albert x Dymuła Gertruda (Podlesie 1649/2)
  6. Węgierkiewicz Franciszka x Baum (Bohm) Józef (Kraków - Mariacka 1839/62)
  7. Węgierski Elżbieta x Męciński Józef (Kraków - św. Florian 1822/26)
  8. ---------- Jan x Łęgowski Weronika (Gniew 1771/20)
  9. ---------- Jan x Zaleski Franciszka (Grodzisk Mazowiecki 1851/3)
  10. ---------- Katarzyna x Guczk Krystian (Gniew 1774/7)
  11. ---------- Katarzyna x Kowalski Szymon (Barłożno 1734/7)
  12. ---------- Katarzyna x Moszyński Bazyli (Kraków - Mariacka 1830/45)
  13. ---------- Piotr x Kowal Jadwiga (Bebelno 1722/2)
  14. ---------- Stefan x Nowemberski Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1834/22)
  15. ---------- Teresa x Zmura Wojciech (Barłożno 1756/3)
  16. Węgroski Jan x Szach Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/22)
  17. Węgrowski Gabriel x Zalewski Filipina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/19)
  18. Węgrzecki Izabela x Leśniowski Konstanty (Kraków - Mariacka 1840/38)
  19. Węgrzyk Agnieszka x Ulanowski Stanisław (Końskowola 1673/1)
  20. ---------- Marcin x N. Ewa (Dmenin 1640/8)
  21. ---------- Marcin x Pecho Marianna (Prażmów 1900/3)
  22. Węgrzyn Aleksander x Stankowicz Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1844/1)
  23. ---------- Anna x Pluta Franciszek (Opole Lubelskie 1860/8)
  24. ---------- Antoni x Bronszczak Urszula (Prażmów 1902/3)
  25. ---------- Antonina x Gawlik Stanisław (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1851/4)
  26. ---------- Franciszka x Wilk Filip (Opole Lubelskie 1859/38)
  27. ---------- Helena x Prus Andrzej (Prażmów 1901/20)
  28. ---------- Jan x Grabarz (Marianna) N. (Domosławice, wieś Faliszewice 1893/3)
  29. ---------- Jan x Roman Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1923/7)
  30. ---------- Józef Wojciech x Gieleciński Kornelia (Prażmów 1903/14)
  31. ---------- Klara x Dudczyk Ignacy (Dmenin 1767/2)
  32. ---------- Marianna x Piątek Wawrzyniec (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1882/2)
  33. ---------- Rozalia x Parzelski Wincenty (Skała 1832/12)
  34. ---------- Rozalia x Stojowski Tomasz (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1908/1)
  35. ---------- Stanisław x Grabarz Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1892/4)
  36. ---------- Tomasz x Kolak Tekla (Domosławice, wieś Faliszewice 1923/3)
  37. ---------- Wojciech x Świerczek Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1890/1)
  38. ---------- Wojciech x Żurek Rozalia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1889/1)
  39. ---------- Zofia x Papież Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1926/3)
  40. Węgrzynas Antoni x Motyl Anna (Łabunowo 1817/13)
  41. Węgrzynek Jan x Piądzik Agnieszka (Dmenin 1675/1)
  42. Węgrzynk Anna x Tatuski Jan (Końskowola 1655/20)
  43. Węgrzynowicz Agnieszka x Nowak Łukasz (Dmenin 1822/5)
  44. ---------- Katarzyna x Depta Józef (Dmenin 1825/5)
  45. ---------- Szymon x Wolnicki Dorota (Dmenin 1852/6)
  46. ---------- Wawrzyniec x Brzeziński Małgorzata (Dmenin 1800/8)
  47. Węgrzynowski Aleksander x Mogilański Agnieszka (Kraków - św. Anna 1843/11)
  48. ---------- Franciszek x Gadomski Ludwika (Kraków - św. Anna 1817/15)
  49. ---------- Franciszka x Henisch Franciszke (Kraków - św. Anna 1843/2)
  50. ---------- Jan x Bette Karolina (Kraków - św. Anna 1838/2)
  51. ---------- Jan x Szydłowski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1842/16)
  52. ---------- Katarzyna x Gruszczyński Stanisław (Chlewiska 1833/17)
  53. ---------- Katarzyna x Kaparski Wojciech (Kraków - Mariacka 1846/23)
  54. ---------- Katarzyna x Longa Stanisław (Kraków - św. Florian 1817/43)
  55. ---------- Salomea x Czupa Tymoteusz (Kraków - św. Mikołaj 1850/52)
  56. ---------- Walenty x Dworak Justyna (Chlewiska 1828/31)
  57. ---------- Wojciech x Hart Anna (Kraków - św. Anna 1835/31)
  58. Węgrzyński Agnieszka x Ukropczyk Antoni (Dmenin 1889/7)
  59. ---------- Andrzej x Fuklem Marianna (Dmenin 1851/11)
  60. ---------- Anna x Depta Paweł (Dmenin 1839/16)
  61. ---------- Anna x Filipiewicz Jan Wojciech (Dmenin 1839/7)
  62. ---------- Antoni x Gałązka Franciszka (Dmenin 1882/21)
  63. ---------- Antoni x Macieiowski Małgorzata (Bebelno 1851/2)
  64. ---------- Antoni x Studniarczyk Marianna (Dmenin 1865/12)
  65. ---------- Baltazar Paweł x Tomicki Marianna (Dmenin 1846/3)
  66. ---------- Ferdynand x Grzywiński Zofia (Dmenin 1878/1)
  67. ---------- Ferdynand x Nowak Krystyna (Dmenin 1867/16)
  68. ---------- Jadwiga x Szlęzak Marcin (Dmenin 1874/13)
  69. ---------- Józef x Brodowski Aleksandra (Dmenin 1894/27)
  70. ---------- Józef x Miałkowski Antonina (Dmenin 1893/4)
  71. ---------- Jozef x Szmaj Zofia (Dmenin 1886/17)
  72. ---------- Józefa x Pokora Antoni (Dmenin 1859/11)
  73. ---------- Julian x Smułka Agnieszka (Dmenin 1865/22)
  74. ---------- Krzysztof x Jasnosz Katarzyna (Dmenin 1856/17)
  75. ---------- Ludwika x Wąsik Jan (Bebelno 1856/11)
  76. ---------- Maciej x Suliga Ludwika (Bebelno 1846/3)
  77. ---------- Marianna x Siwik Roch (Dmenin 1882/17)
  78. ---------- Marianna x Szwed Klemens (Dmenin 1891/23)
  79. ---------- Tomasz x Hoba Franciszka (Dmenin 1872/17)
  80. ---------- Urszula x Szyszkowski Franciszek (Dmenin 1899/22)
  81. ---------- Zofia x Kępa Sebastian (Dmenin 1863/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne