Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Włochowski (wyników 288):

  1. Włobuczewski Katarzyna x Łasiencki Maciej (Raciążek 1775/9)
  2. Włoch Ewa x Pękała Paweł (Luszyn 1866/8)
  3. ---------- Franciszek x Bonikowski Barbara (Gniew 1861/35)
  4. ---------- Grzegorz x Szulc Krystyna (Gniew 1960/27)
  5. ---------- Jan x Jończa Małgorzata (Klimontów 1875/8)
  6. ---------- Sebastian x Goldbach Marianna (Kraków - Mariacka 1837/48)
  7. ---------- Tomasz x Jakubowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1906/15)
  8. ---------- Wiktoria x Piąstka Jan (Siercza, par. Wieliczka 1842/8)
  9. ---------- Wojciech x Kurka Małgorzata (Gnojno 1753/19)
  10. Włochak Katarzyna x Ząbkiewicz Wojciech (Kraków - Mariacka 1837/45)
  11. Włochoski Józefa x Tomsa Feliks (Kraków - św. Mikołaj 1851/28)
  12. Włochowski Marianna x Cholewa Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1861/1)
  13. ---------- Paweł x Papkowski Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1842/11)
  14. ---------- Zofia x Gładysiński Walenty (Kraków - Mariacka 1838/68)
  15. Włoczewski Józefa x Pokorny Józef (Ludzisko 1839/0)
  16. Włoczkowski Izabella x Kawecki Władysław (Płock 1866/46)
  17. Włodanka Aniela x Starczewski Jan (Przyłęk 1856/5)
  18. Włodarcyzk Mikołaj x Włoszyński Barbara (Kraków - św. Mikołaj 1833/13)
  19. Włodarczak Wiktoria x Krakowiec Kazimierz (Dmenin 1764/2)
  20. Włodarczyk Agnieszka x Hossa Antoni (Kazimierz Biskupi 1919/27)
  21. ---------- Aleksandra x Szwed Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1952/46)
  22. ---------- Ambroży x Lenarcik Tekla (Górzno k. Garwolina 1840/11)
  23. ---------- Ambroży x Mąkowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1816/15)
  24. ---------- Anastazja x Dobrzyniak Jakub (Czermno 1840/6)
  25. ---------- Andrzej x Bryl Marianna (Dmenin 1869/14)
  26. ---------- Andrzej x Maciejewski Konstancja (Czermno 1832/8)
  27. ---------- Andrzej x Mikołaj Konstancja (Czermno 1832/6)
  28. ---------- Andrzej x Piróg Jadwiga (Pierzchnica: wieś Szczecno 1884/1)
  29. ---------- Andrzej x Trela Marianna (Rakoszyn 1863/4)
  30. ---------- Aniela x Zając Filip (Górzno k. Garwolina 1853/15)
  31. ---------- Anna x Zając Aleksander (Górzno k. Garwolina 1890/18)
  32. ---------- Antoni x Pasoń Agnieszka (Bebelno 1739/1)
  33. ---------- Antoni x Sekuła Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1938/7)
  34. ---------- Antoni x Skalski Marianna (Grudusk 1867/10)
  35. ---------- Antoni x Trela Salomea (Rakoszyn 1859/3)
  36. ---------- Antonina x Pietrzak Tomasz (Grodzisk Mazowiecki 1848/1)
  37. ---------- Antonina x Zielno Andrzej (Kraszewice 1891/35)
  38. ---------- Apolonia x Bąk Kazimierz (Borzykowa 1827/6)
  39. ---------- Apolonia x Gorząch Szczepan (Grudusk 1893/4)
  40. ---------- Augustyn x Sielakowski Marianna (Mikstat 1831/7)
  41. ---------- Bartłomiej x Błażejczyk Karolina (Górzno k. Garwolina 1830/4)
  42. ---------- Bartłomiej x Błażejczyk Petronella (Górzno k. Garwolina 1820/8)
  43. ---------- Dorota x Włodarczyk Jan (Rakoszyn 1856/4)
  44. ---------- Edward x Błażejczyk Krystyna (Górzno k. Garwolina 1974/22)
  45. ---------- Elżbieta x Kostrz.(ewski?) Mikołaj (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1819/1)
  46. ---------- Elżbieta x Owczarczyk Tomasz (Górzno k. Garwolina 1844/27)
  47. ---------- Elżbieta x Tarnowski Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/8)
  48. ---------- Franciszek x Borkowski Tekla (Borzykowa 1865/39)
  49. ---------- Franciszek x Durnicki Marianna (Kościelec pow. kaliski 1864/11)
  50. ---------- Franciszek x Jarosik Marianna (Borzykowa 1867/23)
  51. ---------- Franciszek x Stachowczyk Antonina (Żelazna 1871/6)
  52. ---------- Franciszka x Broniarek Marcin (Żelazna 1880/23)
  53. ---------- Franciszka x Dybcio Feliks Szczęsny (Górzno k. Garwolina 1799/3)
  54. ---------- Franciszka x Krzycki Stanisław (Pniewnik 1857/13)
  55. ---------- Franciszka x Pijanka Tomasz (Bebelno 1820/1)
  56. ---------- Franciszka x Szymczak Józef (Kazimierz Biskupi 1922/35)
  57. ---------- Franciszka x Szymczak Józef (Kazimierz Biskupi 1922/35)
  58. ---------- Franciszka x Wojnicz Jan (Kazimierz Biskupi 1907/1)
  59. ---------- Grzegorz x Dąbrowski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1849/14)
  60. ---------- Helena x Zawierucha Karol (Gnojno 1864/14)
  61. ---------- Henryk x Jałkiewicz Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1965/8)
  62. ---------- Henryk x Ostrowski Gizela (Górzno k. Garwolina 1962/4)
  63. ---------- Henryka x Wyrzykowski Zdzisław (Górzno k. Garwolina 1963/21)
  64. ---------- Ignacy x Fedrzejowski Katarzyna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1819/2)
  65. ---------- Jadwiga x Kowalczyk Michał (Dmenin 1736/6)
  66. ---------- Jadwiga x Marczalczyk Kazimierz (Bebelno 1767/2)
  67. ---------- Jadwiga x Świątek Jan (Bebelno 1804/7)
  68. ---------- Jadwiga x Topolski Stanisław (Czemierniki 1811/17)
  69. ---------- Jakób x Tatar Michalina (Lgota Wielka 1818/20)
  70. ---------- Jakub x Baczyński Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1836/29)
  71. ---------- Jakub x Gromek Katarzyna (Podlesie 1692/1)
  72. ---------- Jakub x N. Klara (Dmenin 1735/9)
  73. ---------- Jakub x Sienicki Marianna (Gnojno 1820/19)
  74. ---------- Jan x Antczykoski Anna (Kościelec pow. kaliski 1863/5)
  75. ---------- Jan x Błażejczyk Janina (Górzno k. Garwolina 1942/33)
  76. ---------- Jan x Bugaj Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1843/1)
  77. ---------- Jan x Dadana Rozalia (Górzno k. Garwolina 1788/8)
  78. ---------- Jan x Gręzicki Katarzyna (Czermno 1824/6)
  79. ---------- Jan x Jakow Petronela (Raciążek 1772/17)
  80. ---------- Jan x Janczewski Eleonora (Okrzeja 1857/26)
  81. ---------- Jan x Nowak Tekla (Rakoszyn 1861/2)
  82. ---------- Jan x Ostrowicz Urszula (Dmenin 1824/9)
  83. ---------- Jan x Ruta Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1884/10)
  84. ---------- Jan x Wachnicki Salomea (Górzno k. Garwolina 1809/2)
  85. ---------- Jan x Włodarczyk Dorota (Rakoszyn 1856/4)
  86. ---------- Jan x Wójcik Antonina (Lgota Wielka 1852/9)
  87. ---------- Jan x Wojdal Władysława (Górzno k. Garwolina 1935/32)
  88. ---------- Jan x Woliniak Marianna (Kazimierz Biskupi 1933/37)
  89. ---------- Józef x Błażejczyk Rozalia (Górzno k. Garwolina 1876/17)
  90. ---------- Józef x Fiałkowski Brygida (Dmenin 1817/11)
  91. ---------- Józef x Kuzowski Jadwiga (Luszyn 1853/10)
  92. ---------- Józef x Mitulski Anna (Kazimierz Biskupi 1924/19)
  93. ---------- Józef x Mitulski Anna (Kazimierz Biskupi 1924/19)
  94. ---------- Józef x Nadstawny Stefania (Górzno k. Garwolina 1930/25)
  95. ---------- Józef x Zając Ewa (Górzno k. Garwolina 1854/22)
  96. ---------- Józefa x Bednarek Piotr (Kraszewice 1889/35)
  97. ---------- Józefa x Cieploch Kajetan (Tubądzin k. Warty 1865/1)
  98. ---------- Józefa x Kuciński Wawrzyniec (Żelazna 1887/24)
  99. ---------- Józefa x Paszak Michał (Turek 1893/21)
  100. ---------- Józefa x Staniszewski Stanisław (Pabianice 1858/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne