Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wąsowicz (wyników 142):

  1. Wąs Agata x Mikos Józef (Zielonki 1820/10)
  2. ---------- Aleksy x Kłak Magdalena (Zielonki 1826/4)
  3. ---------- Andrzej x Dyrda Anna (Kraków - św. Szczepan 1815/105)
  4. ---------- Andrzej x Patyna Gertruda (Zielonki 1822/25)
  5. ---------- Antoni x Białek Katarzyna (Zielonki 1835/18)
  6. ---------- Antoni x Grzybowski Anna (Kraków - św. Szczepan 1842/5)
  7. ---------- Antoni x Musiał Zofia (Biesiadki, wieś Żerków 1787/3)
  8. ---------- Antoni x Pietrzyk Ewa (Zielonki 1831/37)
  9. ---------- Franciszek x Krewniak Agnieszka (Zielonki 1848/50)
  10. ---------- Jan x Mierzwa Katarzyna (Biesiadki, wieś Żerków 1787/2)
  11. ---------- Maciej x Kościołek Agata (Kraków - św. Krzyż 1844/7)
  12. ---------- Magdalena x Kula Maciej (Zielonki 1837/18)
  13. ---------- Marianna x Cięciwa Wawrzyniec (Biesiadki, wieś Żerków 1786/1)
  14. ---------- Marianna x Gazda Franciszek (Zielonki 1847/17)
  15. ---------- Marianna x Jasiński Jakub (Kraków - św. Szczepan 1832/30)
  16. ---------- Michał x Czepiec Urszula (Kraków - św. Szczepan 1812/94)
  17. ---------- Pelagia x Schmidtke Jan (Gniew 1919/53)
  18. ---------- Pelagia x Schmidtke Jan (Gniew 1919/54)
  19. ---------- Regina x Trela Wincenty (Zielonki 1828/8)
  20. ---------- Róża x Kopytko Michał (Biesiadki, wieś Żerków 1793/1)
  21. ---------- Rozalia x Tutaj (Majos) Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1843/2)
  22. ---------- Wincenty x Surga Magdalena (Zielonki 1845/43)
  23. ---------- Wojciech x Wilczyński Anna (Zielonki 1831/18)
  24. Wąsakiewicz Marianna x Jarmulak Paweł (Hrubieszów 1830/25)
  25. Wąsal Aleksy x Raczek Rozalia (Bebelno 1806/1)
  26. ---------- Józefa x Błażejczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1972/31)
  27. Wąsała Józef x Grzegorek Marianna (Kraszewice 1892/24)
  28. Wąsala Marianna x Ługowski Wojciech (Kraszewice 1890/20)
  29. Wąsalski Walenty x Owczarkiewicz Marianna (Kraków - Mariacka 1833/122)
  30. Wąsek Marianna x Ogiedliński Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1832/29)
  31. ---------- Stanisław x Siwek Katarzyna (Żytno 1892/10)
  32. ---------- Wawrzyniec x Łyczba Franciszka (Borzykowa 1854/2)
  33. Wąsewicz Katarzyna x Nowowiejski Szymon Tadeusz (Brok 1836/30)
  34. Wąsiakoski Marianna x Wilgocki Szymon (Czermno 1851/11)
  35. Wąsicki Kasper x Wrzesiński Weronika (Kościelec pow. kaliski 1865/23)
  36. ---------- Stanisław x Sźtuczkow Marianna (Raciążek 1790/14)
  37. Wąsiczka Barbara x Sobczyński Bogumił (Gniew 1848/37)
  38. Wąsiewicz Elżbieta x Lesieński Stanisław (Barłożno 1754/6)
  39. ---------- Konstancja x Kordowski Maciej (Barłożno 1755/7)
  40. Wąsik Aleksander x Kurgan Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1929/20)
  41. ---------- Anastazja x Kamieński Jan (Mikstat 1842/4)
  42. ---------- Andrzej x Wydra Katarzyna (Mikstat 1824/3)
  43. ---------- Antoni x Welka Marianna (Barłożno 1921/1)
  44. ---------- Antonina x Głowiński Antoni Piotr (Prażmów 1902/9)
  45. ---------- Antonina x Smoliński Andrzej (Mileszki 1874/26)
  46. ---------- Apolonia x Kęcki Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1833/39)
  47. ---------- Apolonia x Srall Leon (Mikstat 1820/7)
  48. ---------- Barbara x Gęcza Paweł (Barłożno 1716/1)
  49. ---------- Bernard x Maślanka Helena (Barłożno 1896/3)
  50. ---------- Brygida x Golak Paweł (Mikstat 1824/2)
  51. ---------- Brygida x Jończak Antoni (Mikstat 1834/22)
  52. ---------- Ewa x Lelonek Józef (Bebelno 1882/18)
  53. ---------- Helena x Wiśniewski Gustaw (Barłożno 1914/19)
  54. ---------- Jadwiga x Zimoląg Bartłomiej (Bebelno 1835/1)
  55. ---------- Jan x Cichoński Franciszka (Bebelno 1829/14)
  56. ---------- Jan x Węgrzyński Ludwika (Bebelno 1856/11)
  57. ---------- Józefa x Rafalski Jan (Mikstat 1840/24)
  58. ---------- Kacper x Kotyński Marianna (Bebelno 1860/7)
  59. ---------- Katarzyna x Kania Wojciech (Barłożno 1742/4)
  60. ---------- Katarzyna x Kuklewski Franciszek (Prażmów 1898/14)
  61. ---------- Katarzyna x Picz Wojciech (Mikstat 1840/27)
  62. ---------- Katarzyna x Podolski Józef (Kraków - św. Anna 1818/38)
  63. ---------- Konstancja x Marszałek Jan (Bebelno 1873/6)
  64. ---------- Łucja x Anderczyk Michał (Barłożno 1734/1)
  65. ---------- Łucja x Bugajski Kazimierz (Barłożno 1732/2)
  66. ---------- Maciej x Słowik Konstancja (Bebelno 1853/8)
  67. ---------- Marianna x Bogucki Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1824/9)
  68. ---------- Marianna x Chojnacki Franciszek (Barłożno 1927/2)
  69. ---------- Marianna x Fiołka Tomasz (Mikstat 1847/6)
  70. ---------- Marianna x Małkowski Józef (Gnojno 1850/14)
  71. ---------- Marianna x Zbroiński Marcin (Bebelno 1863/2)
  72. ---------- N. x Gajda N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/44)
  73. ---------- Paweł x Kaźmierski Elżbieta (Klimontów 1867/9)
  74. ---------- Paweł x Niezgodziński Marianna (Klimontów 1850/9)
  75. ---------- Rozalia x Bugajski Stanisław (Barłożno 1733/16)
  76. ---------- Stanisław x Brzeziński Rozalia (Mileszki 1866/22)
  77. ---------- Tomasz x Bandura Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1810/2)
  78. ---------- Walenty x Żelasko Agnieszka (Kraków - Boże Ciało 1836/11)
  79. ---------- Zofia x Błędzki Franciszek (Barłożno 1929/5)
  80. ---------- Zofia x Jania Tomasz (Mileszki 1866/24)
  81. Wąsikiewicz Franciszek x Pietrzykowski Apolonia (Łoniów 1829/3)
  82. ---------- Franciszek x Pikulski Helena (Koprzywnica 1834/33)
  83. ---------- Franciszka x Grycki Jędrzej (Koprzywnica 1827/8)
  84. ---------- Helena x Paula Józef (Górzno k. Garwolina 1973/14)
  85. ---------- Jan x Bielski Apolonia (Kraków - Mariacka 1823/9)
  86. ---------- Marianna x Zgutowicz Stanisław (Koprzywnica 1841/22)
  87. ---------- Michał x Bieniarski Katarzyna (Koprzywnica 1832/94)
  88. ---------- Michał x Strychowski Justyna (Koprzywnica 1842/39)
  89. ---------- Teresa x Wereszczyński Marian (Koprzywnica 1823/38)
  90. ---------- Wojciech x Malarski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1827/79)
  91. Wąsikoski Maciej x Dombroski Katarzyna (Gniew 1803/25)
  92. Wąsikowicz Józef x Czaśnik Ewa (Brzeziny 1774/1705)
  93. Wąsikowksi Paweł x Banysik Marianna (Kraków - św. Szczepan 1839/36)
  94. Wąsikowski Franciszka x Baresa Piotr (Gniew 1894/13)
  95. ---------- Jan x Szycki Anna (Gniew 1841/55)
  96. ---------- Józefa x Magierski Andrzej (Kraków - św. Florian 1834/139)
  97. ---------- Maciej x Szulz Barbara (Barłożno 1708/7)
  98. ---------- Marianna x Sikorowski Krystian (Gniew 1795/36)
  99. ---------- Marianna x Waskowski Andrzej (Barłożno 1833/16)
  100. ---------- Marta x Incubowski Anastazy (Gniew 1894/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne