Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Urbanik (wyników 330):

  1. Urban Agnieszka x Wrytyniak Mateusz (Kościelec pow. kaliski 1809/2)
  2. ---------- Andrzej x Oerlich Henryka (Raciąż 1979/13)
  3. ---------- Antoni x Grabowski Julianna (Kraków - św. Mikołaj 1825/32)
  4. ---------- Antoni x Kolosek Katarzyna (Brok 1823/1)
  5. ---------- Antoni x Szczygieł Marcjanna (Kraszewice 1890/28)
  6. ---------- Antonina x Szczyborczyk Maciej (Pabianice 1858/103)
  7. ---------- Barbara x Bułdyga Albert (Podlesie 1767/3)
  8. ---------- Bartłomiej x Balcerowski Rozalia (Brok 1830/2)
  9. ---------- Bruno Stefan x Sajdowski Rozalia (Gniew 1930/27)
  10. ---------- Elżbieta x Trytko Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1823/35)
  11. ---------- Franciszek x Drazdziewski Maria (Gniew 1891/37)
  12. ---------- Franciszka x Stojecki Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/21)
  13. ---------- Ignacy x Szulta Marianna (Stężyca 1874/18)
  14. ---------- Jadwiga x Jankowszczak Antoni (Wieniec 1785/233)
  15. ---------- Jadwiga x Musiał Wojciech (Gnojno 1752/28)
  16. ---------- Jan x Drypa Katarzyna (Koprzywnica 1872/31)
  17. ---------- Jan x Kujawski Franciszka (Gniew 1874/40)
  18. ---------- Jan x Liczywik Józefina (Raciąż 1861/6)
  19. ---------- Jan x Łuczycki Józefa (Kraków - Mariacka 1822/45)
  20. ---------- Jan x Mianowski Marianna (Koprzywnica 1872/32)
  21. ---------- Jan x Regliński Marianna (Grabowo kościerskie 1889/6)
  22. ---------- Katarzyna x Ciara Jan (Gniew 1799/7)
  23. ---------- Katarzyna x Gęsiok Szymon (Wieniec 1781/191)
  24. ---------- Katarzyna x Grzyb Piotr (Działoszyce 1828/14)
  25. ---------- Katarzyna x Kurowski Wojciech (Końskowola 1664/5)
  26. ---------- Katarzyna x Okrasa Jakob (Brok 1819/18)
  27. ---------- Magdalena x Waszczynski Stanisław (Rakoszyn 1819/6)
  28. ---------- Magdalena x Waszynski Stanisław (Rakoszyn 1819/3)
  29. ---------- Maksymilian Albin x Szuta Elżbieta (Gniew 1924/22)
  30. ---------- Małgorzata x Król Antoni (Gnojno 1753/23)
  31. ---------- Marcin x Klawe Augustyna (Stężyca 1877/22)
  32. ---------- Maria x Schiffdeger Hubert Rajnold (Gniew 1931/11)
  33. ---------- Marianna x Drozdek Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/12)
  34. ---------- Marianna x Gąsiak Klemens (Wieniec 1787/251)
  35. ---------- Marianna x Jednoralski Jakub (Raciąż 1850/5)
  36. ---------- Marianna x Kowalczyk Andrzej (Kiczki 1806/5)
  37. ---------- Marianna x Kwaśniak Stanisław (Bebelno 1709/1)
  38. ---------- Marianna x Mol Jan (Gnojno 1742/17)
  39. ---------- Marta x Wenta Jan (Stężyca 1897/14)
  40. ---------- Michał x Baka Waleria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1923/5)
  41. ---------- Renata x Lewandowski Ireneusz (Raciąż 1988/8)
  42. ---------- Tekla x Zawadzki Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1821/38)
  43. ---------- Wojciech x Słupiński Jadwiga (Mikstat 1854/7)
  44. ---------- Zofia x Jakubowski Józef (Wieniec 1802/435)
  45. ---------- Zofia x Migwąs Baltazar (Wieniec 1776/145)
  46. ---------- Zofia x Zasada Piotr (Podlesie 1718/2)
  47. Urbańczak Andrzej x Jóźwik Marianna (Brzeziny 1779/1822)
  48. ---------- Jan x Golas Anna (Wieniec 1765/67)
  49. ---------- Piotr x Stadkowicz Barbara (Brzeziny 1781/1864)
  50. ---------- Wojciech x Siwek Teresa (Brzeziny 1785/1986)
  51. Urbańczyk Agata x Gągała Filip (Podlesie 1806/5)
  52. ---------- Agnieszka x Kozala Mateusz (Podlesie 1802/1)
  53. ---------- Agnieszka x Przybysz Marcin (Gieczno 1811/33)
  54. ---------- Agnieszka x Walczak Maciej (Wieniec 1805/468)
  55. Urbanczyk Aleksy x Wychowałek Brygida (Skórkowice 1874/1)
  56. Urbańczyk Andrzej x Bieńkowski Marianna (Skórkowice 1868/7)
  57. ---------- Andrzej x Chuda Marianna (Mileszki 1875/9)
  58. ---------- Andrzej x Kiszkoski Marianna (Wieniec 1779/184)
  59. ---------- Andrzej x Stępień Anna (Podlesie 1798/5)
  60. ---------- Andrzej x Tomasik Marianna (Skórkowice 1866/8)
  61. ---------- Andrzej x Wieczork Katarzyna (Wieniec 1787/257)
  62. ---------- Anna x Drozdz Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/17)
  63. ---------- Antonina x Jasion Józef (Skórkowice 1870/17)
  64. ---------- Balbina x Urbańczyk Klemens (Skórkowice 1881/14)
  65. Urbanczyk Brygida x Jaruga Jan Kanty (Skórkowice 1876/19)
  66. Urbańczyk Ewa x Francik Łukasz (Podlesie 1763/3)
  67. ---------- Franciszek x Gorycza Antonina (Skórkowice 1870/21)
  68. ---------- Franciszek x Pietruszki Rozalia (Skórkowice 1873/2)
  69. Urbanczyk Franciszka x Kaczmarek Aleksy (Skórkowice 1876/24)
  70. Urbańczyk Franciszka x Musiał Walery (Skórkowice 1872/23)
  71. ---------- Franciszka x Noconik Maciej (Podlesie 1802/2)
  72. ---------- Franciszka x Śliwakowski Wincenty (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/30)
  73. ---------- Franciszka x Zientara Jacek (Podlesie 1768/1)
  74. ---------- Grzegorz x Francik Agnieszka (Podlesie 1763/4)
  75. Urbanczyk Helena x Stachnik Jakub (Kraków - św. Szczepan 1832/84)
  76. Urbańczyk Ignacy x Warych Paulina (Skórkowice 1880/26)
  77. ---------- Jadwiga x Andrzejowski Paweł (Kraków - św. Anna 1825/13)
  78. ---------- Jakub x Głowacka Aniela (Skórkowice 1887/29)
  79. ---------- Jakub x Kurzawionka Cecylia (Wieniec 1803/457)
  80. ---------- Józef x Ślusarczyk Magdalena (Skórkowice 1882/29)
  81. ---------- Józefa x Tomasikowicz Piotr (Skórkowice 1862/6)
  82. ---------- Julianna x Kowalski Paweł (Skórkowice 1877/13)
  83. ---------- Katarzyna x Włodarczyk Roch (Podlesie 1793/2)
  84. ---------- Kazimierz x Łynda Małgorzata (Podlesie 1798/6)
  85. ---------- Klemens x Urbańczyk Balbina (Skórkowice 1881/14)
  86. ---------- Krzysztof x Małogoszcz Marianna (Podlesie 1689/1)
  87. ---------- Leon x Gorycza Bronisława (Skórkowice 1886/4)
  88. ---------- Marianna x Bieniek Jakub (Skórkowice 1864/12)
  89. urbańczyk Marianna x Jasion Paweł (Skórkowice 1873/25)
  90. Urbańczyk Marianna x Konik Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1848/51)
  91. ---------- Marianna x Krzęciosz Józef (Kraków - św. Szczepan 1834/74)
  92. ---------- Marianna x Laszczyk Walenty (Skórkowice 1887/16)
  93. ---------- Marianna x Lenart Feliks (Skórkowice 1886/8)
  94. ---------- Marianna x Siwek Antoni (Kraków - św. Szczepan 1849/8)
  95. ---------- Mateusz x Jaworski Otolia (Skórkowice 1875/18)
  96. ---------- Michał x Olesiński Marianna (Skórkowice 1865/6)
  97. ---------- Paweł x Wiśniewski Agnieszka (Wieniec 1796/377)
  98. ---------- Paweł x Woźniak Marianna (Wieniec 1770/97)
  99. ---------- Petronela x Woźniak Jan (Wieniec 1808/521)
  100. ---------- Regina x Sudor Filip Jakub (Kraków - Mariacka 1815/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne