Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Tworek (wyników 83):

  1. Tworek Agata x Wawrzkowicz Maciej (Połaniec 1862/43)
  2. ---------- Agnieszka x Borsiński Józef (Brzeziny 1780/1842)
  3. ---------- Agnieszka x Miazek Antoni (Brzeziny 1799/13)
  4. ---------- Agnieszka x Rynkowski Bernard (Koprzywnica 1873/12)
  5. ---------- Andrzej x Chmielewski Franciszka (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/81)
  6. ---------- Aniela x Firley Michał (Łoniów 1864/4)
  7. ---------- Anna x Łucak Wojciech (Koprzywnica 1862/18)
  8. ---------- Antoni x Grzybowski Józefa (Łoniów 1838/24)
  9. ---------- Antoni x Kolina Marianna (Łoniów 1856/1)
  10. ---------- Antoni x Rutkowski Anna (Łoniów 1857/10)
  11. ---------- Apolonia x Borycki Wojciech (Koprzywnica 1861/4)
  12. ---------- Balbina x Staszczak Szymon (Koprzywnica 1863/35)
  13. ---------- Barbara x Gałka Kasper (Koprzywnica 1854/10)
  14. ---------- Brygida x Gałąskowicz Bartłomiej (Brzeziny 1775/1722)
  15. ---------- Ewa x Janeczko Walenty (Łoniów 1857/34)
  16. ---------- Ewa x Olszeski Jan (Koprzywnica 1855/20)
  17. ---------- Feliks x Bober Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1937/12)
  18. ---------- Feliksa x Wawrzkiewicz Wincenty (Niekrasów Świętokrzyski 1936/8)
  19. ---------- Franciszek x Bober Genowefa (Niekrasów Świętokrzyski 1934/11)
  20. ---------- Franciszka x Brzozowski Łukasz (Koprzywnica 1865/4)
  21. ---------- Franciszka x Orwat Szczepan (Niekrasów Świętokrzyski 1927/9)
  22. ---------- Helena x Siekierski Tomasz (Koprzywnica 1827/42)
  23. ---------- Jacek x Szymański Katarzyna (Łoniów 1838/23)
  24. ---------- Jacenty x Wójcik Marianna (Koprzywnica 1848/29)
  25. ---------- Jadwiga x Olszewski Jan (Koprzywnica 1826/21)
  26. ---------- Jadwiga x Pałka Mateusz (Koprzywnica 1818/21)
  27. ---------- Jakób x Chwałek Marianna (Koprzywnica 1832/93)
  28. ---------- Jakób x Gzik Teresa (Koprzywnica 1832/92)
  29. ---------- Jakób x Pałka Franciszka (Koprzywnica 1844/49)
  30. ---------- Jakób x Rynkowski Wiktoria (Koprzywnica 1873/15)
  31. ---------- Jan x Radzikowska Marianna (Brzeziny 1774/1708)
  32. ---------- Jan x Wałas Marianna (Łoniów 1873/20)
  33. ---------- Jan x Waligórski Agnieszka (Łoniów 1833/7)
  34. ---------- Jan x Zielińska Agnieszka (Niekrasów Świętokrzyski 1916/7)
  35. ---------- Janina x Ferenc Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1945/5)
  36. ---------- Jędrzej x Ozimek Marianna (Koprzywnica 1834/30)
  37. ---------- Józefa x Macias Ignacy (Niekrasów Świętokrzyski 1923/2)
  38. ---------- Julianna x Wiśniewski Jan (Koprzywnica 1860/50)
  39. ---------- Karol x Kalina Marianna (Łoniów 1847/18)
  40. ---------- Karol x Majewski Marianna (Koprzywnica 1829/33)
  41. ---------- Kasper x Jarosz Katarzyna (Koprzywnica 1827/47)
  42. ---------- Katarzyna x Grdeń Jan (Koprzywnica 1863/9)
  43. ---------- Katarzyna x Lichtoń Józef (Koprzywnica 1851/23)
  44. ---------- Katarzyna x Ostręga Feliks (Niekrasów Świętokrzyski 1928/18)
  45. ---------- Katarzyna x Stępień Tomasz (Koprzywnica 1858/48)
  46. ---------- Kazimierz x Gałecka Magdalena (Brzeziny 1798/8)
  47. ---------- Magdalena x Miazio Ignacy (Brzeziny 1786/2000)
  48. ---------- Magdalena x Ryczek Kasper (Koprzywnica 1822/20)
  49. ---------- Marian x Strzelecka Eleonora (Niekrasów Świętokrzyski 1940/5)
  50. ---------- Marianna x Dąbrowski Andrzej (Brzeziny 1780/1841)
  51. ---------- Marianna x Drach Andrzej (Koprzywnica 1851/5)
  52. ---------- Marianna x Gałka Walenty (Koprzywnica 1865/14)
  53. ---------- Marianna x Lichtoń Józef (Koprzywnica 1837/24)
  54. ---------- Paweł x Pałka Marianna (Koprzywnica 1841/19)
  55. ---------- Petronela x Biskup Michał (Koprzywnica 1853/3)
  56. ---------- Stanisław x Chołodnia Anna (Łoniów 1862/1)
  57. ---------- Stanisława x Adamczyk Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1930/2)
  58. ---------- Tadeusz x Adamczyk Matylda (Niekrasów Świętokrzyski 1943/9)
  59. ---------- Tomasz x Bator Teresa (Łoniów 1862/6)
  60. ---------- Tomasz x Jarosz Ewa (Koprzywnica 1857/48)
  61. ---------- Tomasz x Włocki Antonina (Koprzywnica 1859/39)
  62. ---------- Wagdalena x Czernicki Mateusz (Koprzywnica 1865/7)
  63. ---------- Walenty x Woś Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1944/28)
  64. ---------- Wawrzyniec x Banasiak Marianna (Koprzywnica 1824/23)
  65. ---------- Wawrzyniec x Biskup Magdalena (Koprzywnica 1827/48)
  66. ---------- Wawrzyniec x Gierczyc Petronela (Koprzywnica 1835/43)
  67. ---------- Wincenty x Paruch Katarzyna (Koprzywnica 1855/30)
  68. ---------- Władysław x Chemel Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1940/16)
  69. ---------- Władysław x Gil Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1930/4)
  70. ---------- Wojciech x Chołoda Jadwiga (Łoniów 1874/6)
  71. ---------- Wojciech x Jur Wiktoria (Niekrasów Świętokrzyski 1924/19)
  72. ---------- Zofia x Jaśkiewicz Szymon (Koprzywnica 1818/12)
  73. ---------- Zofia x Zelis Marek (Niekrasów Świętokrzyski 1926/5)
  74. Tworkiewicz Jakub x Dostawicz Magdalena (Brzeziny 1774/1690)
  75. ---------- Łukasz x Wójcik Józefa (Grocholice 1883/33)
  76. ---------- Marcin x Lagosiński Zofia (Kraków - św. Florian 1819/29)
  77. ---------- Marianna x Matusiński Stanisław (Kraków - św. Salwator 1838/30)
  78. ---------- Mateusz x Kilichowicz Agnieszka (Brzeziny 1775/1711)
  79. ---------- Walenty x Nowakowski Tekla (Kraków - św. Salwator 1817/60)
  80. Tworkowski Alexandryna x Jaworski Jędrzej (Brok 1813/12)
  81. ---------- Franciszka x Sztalmasiuk Piotr (Brok 1827/2)
  82. ---------- Katarzyna x Stempień Antoni (Dmenin 1889/20)
  83. ---------- Marianna x Fabiańczuk Hipolit Roch (Brok 1824/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne