Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Twaróg (wyników 82):

  1. Twardekus Henryk Roman x Okonek Maria (Raciąż 1963/23)
  2. Twardo Wawrzyniec x Zeleski Barbara (Pniewnik 1820/18)
  3. Twardok Krzysztof x Orłowski Barbara (Kraków - Mariacka 1819/49)
  4. ---------- Krzysztof x Sadłowski Jadwiga (Kraków - św. Mikołaj 1820/7)
  5. Twardokus Janusz x Szews Krystyna (Raciąż 1994/4)
  6. ---------- Julianna x Trebus Teodor (Raciąż 1907/17)
  7. ---------- Karol x Giersch Ewa (Raciąż 1903/13)
  8. ---------- Mirosława x Wałdoch Lesław (Raciąż 1989/6)
  9. ---------- Ryszard x Kunder Grażyna (Raciąż 1989/21)
  10. Twardoś Zofia x Kowalik Augustyn (Kraków - Wszyscy Święci 1825/50)
  11. Twardoski Adam x Jabłoński Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1823/5)
  12. ---------- Agnieszka x Zieliński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1831/21)
  13. ---------- Andrzej x Grabos Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1840/10)
  14. ---------- Tomasz x Goraleski Józefa (Lubraniec 1857/15)
  15. ---------- Wawrzyniec x Budziszewski Monika (Lubraniec 1857/3)
  16. Twardosz Jan Paweł x Barć Justyna (Kraków - św. Salwator 1851/2)
  17. Twardowski Agata x Borowiecki Szymon (Buczek 1869/3)
  18. ---------- Agata x Świątek Jakub (Dmenin 1887/21)
  19. ---------- Agnieszka x Gąsior Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1844/2)
  20. ---------- Agnieszka x Potocki Józef (Kraków - św. Anna 1834/3)
  21. ---------- Andrzej x Wiśniewski Zuzanna (Gniew 1827/30)
  22. ---------- Anna x Pietrzyk Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/8)
  23. ---------- Antonina x Miszczyk Wojciech Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1879/1)
  24. ---------- Barbara x Piróg Gabriel (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1816/1)
  25. ---------- Barbara x Roguski Piotr (Pniewnik 1802/109)
  26. ---------- Eugeniusz x Mrozek Małgorzata (Gniew 1948/46)
  27. ---------- Ewa x Ostrowski Jakub (Papowo Toruńskie 1834/20)
  28. ---------- Franciszka x Broda Michał (Pierzchnica: wieś Szczecno 1839/5)
  29. ---------- Ignacy x Pawlik Elżbieta (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1821/1)
  30. ---------- Jakub x Zdrojewski Barbara (Gniew 1772/31)
  31. ---------- Jan x Broszczyk Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1825/19)
  32. ---------- Jan Karol x Dobrzański Domicella (Kraków - św. Salwator 1846/15)
  33. ---------- Jan x Pobiedz Konstancja (Kraków - Wszyscy Święci 1835/13)
  34. ---------- Jan x Sowiński Franciszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1819/1)
  35. ---------- Józef x Mankowski Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1826/2)
  36. ---------- Józef x Zieliński Petronela (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1834/2)
  37. ---------- Julianna x Pawlik Stanisław (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1833/1)
  38. ---------- Katarzyna x Rębak Adam (Pierzchnica: wieś Szczecno 1857/5)
  39. ---------- Katarzyna x Sikora Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1827/33)
  40. ---------- Konstancja x Wesolewski Andrzej (Raciążek 1760/13)
  41. ---------- Marcjanna x Maślanek Franciszek (Gródek 1879/6)
  42. ---------- Marianna x Barchan Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1838/1)
  43. ---------- Marianna x Buras Józef (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1806/2)
  44. ---------- Marianna x Hołota Franciszek (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1804/1)
  45. ---------- Marianna x Kasperek Innocenty (Kraków - Mariacka 1841/29)
  46. ---------- Marianna x Kosiński Andrzej (Buczek 1869/4)
  47. ---------- Marianna x Taba Michał (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1860/1)
  48. ---------- Petronela x Bieniek Józef (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1851/5)
  49. ---------- Piotr x Pierzak Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1849/8)
  50. ---------- Tekla x Dulnik Ignacy (Pierzchnica: wieś Szczecno 1864/5)
  51. ---------- Wincenty x Habrnol Zofia (Kraków - św. Szczepan 1849/12)
  52. ---------- Zofia x Bandura Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1785/4)
  53. ---------- Zuzanna x Asmus Józef (Gniew 1852/1)
  54. Twardowszcz Józefa x Baron Franciszek (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1825/1)
  55. Twardrgrosz Wojciech x Lewandowski Aga (Raciążek 1781/1)
  56. Twardy Jan x Siepietowski Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/2)
  57. ---------- Szymon Jan x Kaczor Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1805/6)
  58. ---------- Wojciech x Glinka Agnieszka (Kraków - Mariacka 1822/53)
  59. Twardykus Piotr Mikołaj x Rustecki Marianna (Łomna 1881/22)
  60. Twardziak Mikołaj x Wojcik Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1822/2)
  61. Twardzicki Aniela x Chomentowski Mikołaj (Bebelno 1825/13)
  62. ---------- Honorata x Zawodziński Walenty (Bebelno 1833/10)
  63. ---------- Marianna x Psarski Kacper (Bebelno 1798/4)
  64. ---------- Marianna x Żebrowski Ignacy (Bebelno 1796/11)
  65. ---------- Rozalia x Pałczyski Kilian (Kraków - Mariacka 1815/89)
  66. ---------- Tekla x Kuc Błażej (Kraków - św. Mikołaj 1844/18)
  67. ---------- Wiktoria x Łuniewski Aleksy (Kraków - św. Florian 1813/5)
  68. ---------- Zofia x Schuhman Jan (Kraków - św. Anna 1824/11)
  69. Twardziewicz Jan Stanisław x Jozefoski Karolina Zofia (Kraków - św. Salwator 1820/176)
  70. ---------- Marianna x Fijałek Edward Andrzej (Kraków - św. Salwator 1848/12)
  71. ---------- Stanisław x Lis Marianna (Kraków - Boże Ciało 1832/14)
  72. Twardzikowski Franciszek x Szewczykiewicz Katarzyna (Kraków - św. Anna 1811/14)
  73. Twardziwicz Anna x Krawczyński Stanisław (Kraków - Mariacka 1830/22)
  74. Twarelkus Stanisław x Stucki Marianna (Raciąż 1929/32)
  75. Twarkowski Wojciech x Kowalczyk Anna (Dmenin 1884/19)
  76. Twaróg Jan x Pyszczek Marianna (Koprzywnica 1862/33)
  77. ---------- Katarzyna x Machała Jakub (Łoniów 1854/11)
  78. ---------- Marianna x Strach Wawrzyniec (Łoniów 1846/15)
  79. ---------- Regina x Paleczny Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1831/4)
  80. ---------- Wiktoria x Rzyski Adam (Łoniów 1858/11)
  81. ---------- Wojciech x Giza Małgorzata (Koprzywnica 1873/7)
  82. Twarogowicz Michał x Wojtasiński Marianna (Kraków - św. Florian 1846/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne