Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Turtak (wyników 286):

  1. Tur Marcella x Czech Jozef (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/4)
  2. Turabojski Antoni x Muchowska Marianna (Brzeziny 1779/1825)
  3. Turabula Franciszek x Durski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1852/6)
  4. Turabzyk Wojciech x Kawa Kunegunda (Kraków - Boże Ciało 1817/43)
  5. Turaj Franciszek x Jasiński Józefa (Mileszki 1852/26)
  6. ---------- Kazimierz x Wojnicki Celestyna (Opole Lubelskie 1858/67)
  7. ---------- Michał x Popławski Magdalena (Mileszki 1860/2)
  8. Turajski Michał x Wolski Katarzyna (Mileszki 1868/18)
  9. Turakiewicz Walenty x Hająka Agata (Kraków - św. Krzyż 1829/8)
  10. Turaliński Katarzyna x Kaczycki Jan (Kraków - św. Anna 1850/10)
  11. Turalski Jadwiga x Jagielski Szczepan (Raciążek 1792/7)
  12. ---------- Ludwika x Ostrowicki Hilary (Płock 1887/56)
  13. ---------- Marianna x Kotlewski Tomasz (Raciążek 1828/15)
  14. ---------- Marianna x Żyta Piotr (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1834/1)
  15. ---------- Zygmunt x Badowski Tekla (Gniew 1952/23)
  16. Turalszczk Salomea x Liszka Jakub (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1808/2)
  17. Turalszki Urszula x Hmura Jan (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1808/1)
  18. Turański Julianna x Hojdziński Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1834/17)
  19. Turas Katarzyna x Hałgasiński Wojciech (Działoszyce 1864/11)
  20. Turawa Matylda x Grabowski Franciszek (Gniew 1855/15)
  21. Turbacz Agnieszka x Cebula Łukasz (Koprzywnica 1859/8)
  22. Turchan Franciszka x Brożek Józef (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1833/2)
  23. ---------- Jan x Raustka Marianna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1832/1)
  24. Turchań Jan x Wojda Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1816/64)
  25. ---------- Julianna x Łyko Andrzej (Kraków - Boże Ciało 1837/12)
  26. Turchan Maria x Niekaza Józef (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1852/2)
  27. ---------- Teresa x Tomczyk Jakub (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1846/1)
  28. Turchaniowski Katarzyna x Grodzik Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1835/49)
  29. Turchiewicz Mariola x Koniarski Marek (Raciąż 1991/27)
  30. Turchon Franciszek x Korbaś Katarzyna (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1810/3)
  31. Turciski Maria x Machaiewski Wojciech (Gniew 1816/33)
  32. Turcza Agnieszka x Piąstka Mateusz (Siercza, par. Wieliczka 1855/5)
  33. ---------- Franciszka x Młynek Józef (Siercza, par. Wieliczka 1874/2)
  34. ---------- Małgorzata x Sołtysik Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1822/3)
  35. ---------- Marcin x Bawolski Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1826/15)
  36. ---------- Regina x Nalepa Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1826/18)
  37. ---------- Szczepan x Pietryka Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1830/6)
  38. ---------- Szymon x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/6)
  39. Turczak Jadwiga x Rayski Leonard (Jeżów 1823/31)
  40. Turczewski Marianna x Zaziembłowski Jakub (Gniew 1783/21)
  41. Turczyk Barbara x Krawczyk Wojciech (Dmenin 1761/2)
  42. ---------- Jan x Nowak Ewa (Dmenin 1664/1)
  43. ---------- Jan x Wawrzkowicz Agnieszka (Dmenin 1641/5)
  44. Turczyn Antonina x Żesławski Walenty (Bebelno 1903/11)
  45. ---------- Józef x Skowron Marianna (Bebelno 1900/6)
  46. ---------- Kazimierz x Sadowicz Ewa (Hrubieszów 1859/16)
  47. ---------- Tomasz x Malecki Tekla (Bebelno 1875/12)
  48. Turczyński Jan x Urniasz Marianna (Łabunowo 1784/3)
  49. ---------- Sebastian x Plewiński Marianna (Kraków - Boże Ciało 1813/4)
  50. ---------- Tomasz x Podlewski Anna (Kraków - św. Anna 1834/26)
  51. Tureben Bartłomiej x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/17)
  52. Turecki Łucja x Herczy Wincenty (Działoszyce 1876/7)
  53. Tureczek Florentyna x Duda Michał (Cisów 1919/5)
  54. Turek Adam x Szewczyk Łucja (Chlewiska 1829/7)
  55. ---------- Agnieszka x Wojciechowski Walenty (Górzno k. Garwolina 1771/3)
  56. ---------- Anna x Banaszak Stefan (Górzno k. Garwolina 1972/46)
  57. ---------- Antoni x Grześniak Julianna (Górzno k. Garwolina 1803/17)
  58. ---------- Antonina x Błażejczyk Paweł (Górzno k. Garwolina 1822/2)
  59. ---------- Antonina x Kot Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1811/8)
  60. ---------- Błażej x Nakonieczny (Michalczyk) Ewa (Górzno k. Garwolina 1809/15)
  61. ---------- Błażej x Szewczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1845/17)
  62. ---------- Błażej x Zduniak Apolonia (Górzno k. Garwolina 1776/1)
  63. ---------- Dorota x Bartak Wincenty (Górzno k. Garwolina 1850/6)
  64. ---------- Elżbieta x Błażejczyk Jakub (Górzno k. Garwolina 1758/1)
  65. ---------- Elżbieta x Kawalec Franciszek (Gnojno 1741/9)
  66. ---------- Elżbieta x Michalczyk Józef (Dmenin 1768/4)
  67. ---------- Elżbieta x Pasternak Wojciech (Górzno k. Garwolina 1770/5)
  68. ---------- Ewa x Gabrysiewicz Tomasz (Kraków - Mariacka 1835/9)
  69. ---------- Florian x Rejdaszki Anastazja (Górzno k. Garwolina 1733/2)
  70. ---------- Franciszek x Stryżak Zofia (Górzno k. Garwolina 1723/12)
  71. ---------- Franciszka x Lipa Maciej (Chlewiska 1827/16)
  72. ---------- Grzegorz x Szewczyk Marianna (Chlewiska 1828/1)
  73. ---------- Helena x Gałązka Jan (Górzno k. Garwolina 1786/9)
  74. ---------- Helena x Wojcieszek Jan (Chlewiska 1828/16)
  75. ---------- Jakub x Łuszczyna Marianna (Chlewiska 1833/10)
  76. ---------- Jakub x Rejdaszki Zofia (Górzno k. Garwolina 1729/4)
  77. ---------- Jan x Bugaj Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/3)
  78. ---------- Jan Chrzciciel x Pęcak Teresa (Kraków - św. Krzyż 1835/10)
  79. ---------- Jan x Dziedzicki Agnieszka (Hrubieszów 1873/9)
  80. ---------- Jan x Kijak Marianna (Chlewiska 1832/74)
  81. ---------- Jan x Mielcarz Anna (Chlewiska 1837/15)
  82. ---------- Jan x Piątek Krystyna (Górzno k. Garwolina 1972/11)
  83. ---------- Jan x Zając Zofia (Górzno k. Garwolina 1946/26)
  84. ---------- Janina x Żak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1969/37)
  85. ---------- Józef x Gręda Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1734/2)
  86. ---------- Józefa x Bogurad Jan (Łomna 1895/12)
  87. ---------- Józefa x Rusak Paweł (Górzno k. Garwolina 1826/14)
  88. ---------- Kacper x Pilarczyk Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1818/6)
  89. ---------- Karol x Dębowski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1805/5)
  90. ---------- Katarzyna x Marczak Melchior (Górzno k. Garwolina 1724/9)
  91. ---------- Katarzyna x Pasternak Antoni (Górzno k. Garwolina 1860/27)
  92. ---------- Katarzyna x Rejdaszka Szymon (Górzno k. Garwolina 1723/10)
  93. ---------- Katarzyna x Turek Wincenty (Górzno k. Garwolina 1798/7)
  94. ---------- Konstancja x Dadana Marcin (Górzno k. Garwolina 1806/14)
  95. ---------- Kunegunda x Paziewski Tomasz (Górzno k. Garwolina 1839/24)
  96. ---------- Łucja x Metera Wojciech (Górzno k. Garwolina 1872/2)
  97. ---------- Łukasz x Błachnio Zofia (Górzno k. Garwolina 1770/6)
  98. ---------- Łukasz x Solarz Teresa (Zielonki 1827/17)
  99. ---------- Łukasz x Suliga Julianna (Bebelno 1783/3)
  100. ---------- Magdalena x Kij Andrzej (Chlewiska 1827/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne