Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Trzpil (wyników 228):

  1. Trzebański Tekla x Kozakiewicz Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1823/4)
  2. Trzebatowski Marzena x Pieczka Zbigniew (Raciąż 1982/21)
  3. Trzebel Katarzyna x Kaziród Antoni (Kraków - św. Szczepan 1841/53)
  4. Trzebiatowski Edward x Herrlein Anna (Gniew 1880/27)
  5. ---------- Jan x Isakowski Maria (Gniew 1844/60)
  6. ---------- Jan x Kafkowski Marianna (Gniew 1842/66)
  7. ---------- Jerzy x Otto Teresa (Raciąż 1987/11)
  8. ---------- Katarzyna x Kordowski Jan (Gniew 1813/17)
  9. ---------- Marcin x Jsakowski Barbara (Gniew 1858/65)
  10. ---------- Marianna x Klein Kajetan (Gniew 1874/11)
  11. ---------- Szymon x Nagorski Rozalia (Gniew 1820/44)
  12. ---------- Zuzanna x Brazinski Wojciech (Raciąż 1774/1)
  13. ---------- Zygmunt x Pukownik Władysława (Raciąż 1956/6)
  14. Trzebinkowski Piotr x Trzebinkowski Rozalia (Raciążek 1803/7)
  15. ---------- Rozalia x Trzebinkowski Piotr (Raciążek 1803/7)
  16. Trzebiński Józef x Załuski Aniela (Kraków - św. Szczepan 1821/21)
  17. ---------- Józefa x Karwacki Szymon (Kraków - św. Szczepan 1833/94)
  18. ---------- Ludomir x Pyzowski Bronisława (Koprzywnica 1859/40)
  19. ---------- Magdalena x Rucki Sebastian (Lgota Wielka 1822/6)
  20. Trzebinski Marianna x Kawczynski Marcin (Dobrzejewice 1857/7)
  21. Trzebiński Marianna x Sołtyk Władysław (Kraków - Mariacka 1813/51)
  22. ---------- Tekla x Hoszowski Mikołaj (Kraków - Mariacka 1819/81)
  23. Trzebliński Julianna x Targowski Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1823/16)
  24. Trzep Franciszka x Seremak Piotr (Poremba: wieś Poremba 1844/17)
  25. Trzepadłek Jan x Ornaf Elżbieta (Pabianice 1858/64)
  26. Trzepiek Wawrzyniec x NN Małgorzata (Barłożno 1698/6)
  27. Trzepiński Józef x Nowińśki Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/28)
  28. ---------- Teodozja x Tomaskiewicz Szymon (Gnojno 1830/35)
  29. Trzepizur Jan x Soczyński Antonina (Dmenin 1862/15)
  30. ---------- Katarzyna x Barzak Łukasz (Truskolasy 1811/30)
  31. ---------- Marianna x Busiowski Tomasz (Truskolasy 1819/25)
  32. Trzepla Katarzyna x Łukasik Bartłomiej (Kraków - Wszyscy Święci 1826/24)
  33. ---------- Marianna x Dachoski Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1852/9)
  34. ---------- Marianna x Rojowski Jan (Kraków - Mariacka 1815/34)
  35. Trzewiński Jan x Dębkow Jadwiga (Raciążek 1792/1)
  36. Trzpieciński Szczepan x Nałatowicz Barbara (Pniewnik 1841/4)
  37. Trzpiel Wojciech x Gawarecki Honorata (Płock 1867/61)
  38. Trzpil Adam x Lis Agata (Górzno k. Garwolina 1858/8)
  39. ---------- Agata x Rusak Wawrzyniec (Górzno k. Garwolina 1855/1)
  40. ---------- Agnieszka x Żak Sebastian (Górzno k. Garwolina 1829/15)
  41. ---------- Anna x Owczarczyk Antoni (Górzno k. Garwolina 1888/7)
  42. ---------- Anna x Rejdaszka Wojciech (Górzno k. Garwolina 1842/26)
  43. ---------- Antoni x Fryc Józefa (Górzno k. Garwolina 1812/8)
  44. ---------- Antoni x Gałązki Marianna (Górzno k. Garwolina 1930/6)
  45. ---------- Antoni x Krasiński Felicjanna (Górzno k. Garwolina 1794/5)
  46. ---------- Antoni x Lis Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1894/1)
  47. ---------- Antoni x Owczarczyk Rozalia (Górzno k. Garwolina 1879/6)
  48. ---------- Antoni x Rogulski Urszula (Górzno k. Garwolina 1860/11)
  49. ---------- Antoni x Rusak Janina (Górzno k. Garwolina 1935/8)
  50. ---------- Antonina x Stanisławski Wojciech (Górzno k. Garwolina 1879/17)
  51. ---------- Balbina x Pielak Aleksander (Górzno k. Garwolina 1927/36)
  52. ---------- Bartłomiej x Trzpil Józefa (Górzno k. Garwolina 1936/37)
  53. ---------- Bartłomiej x Turek Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1763/3)
  54. ---------- Bolesław x Błażejczyk Feliksa (Górzno k. Garwolina 1942/32)
  55. ---------- Bolesław x Błażejczyk Stefania (Górzno k. Garwolina 1932/12)
  56. ---------- Bolesław x Orowiecki Wanda (Górzno k. Garwolina 1940/19)
  57. ---------- Bolesław x Staros Irena (Górzno k. Garwolina 1940/28)
  58. ---------- Czesław x Lis Barbara (Górzno k. Garwolina 1971/10)
  59. ---------- Dominik x Szwed Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1804/6)
  60. ---------- Edward x Lis Zofia (Górzno k. Garwolina 1960/6)
  61. ---------- Elżbieta x Błażejczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1834/3)
  62. ---------- Eugeniusz x Kaliński Stanisława (Górzno k. Garwolina 1961/5)
  63. ---------- Eugeniusz x Orowiecki Barbara (Górzno k. Garwolina 1972/45)
  64. ---------- Ewa x Dybcio Jan (Górzno k. Garwolina 1819/12)
  65. ---------- Feliks x Talarek Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1930/36)
  66. ---------- Filip x Rusak Eleonora (Górzno k. Garwolina 1866/1)
  67. ---------- Filipina x Krasiński Stefan (Górzno k. Garwolina 1943/17)
  68. ---------- Franciszek x Wąż Stefania (Górzno k. Garwolina 1944/32)
  69. ---------- Franciszka x Błażejczyk Józef (Górzno k. Garwolina 1932/14)
  70. ---------- Franciszka x Piesio Antoni (Górzno k. Garwolina 1937/28)
  71. ---------- Franciszka x Ruta Władysław (Górzno k. Garwolina 1939/38)
  72. ---------- Franciszka x Solarczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1930/19)
  73. ---------- Genowefa x Borowski Zbigniew (Górzno k. Garwolina 1954/42)
  74. ---------- Genowefa x Matryba Jan (Górzno k. Garwolina 1949/22)
  75. ---------- Grzegorz x Siwek Weronika (Górzno k. Garwolina 1862/7)
  76. ---------- Helena x Glinka Stanisław (Górzno k. Garwolina 1937/15)
  77. ---------- Helena x Jakubaszek Wacław (Górzno k. Garwolina 1933/1)
  78. ---------- Helena x Sobiech Franciszek (Górzno k. Garwolina 1944/47)
  79. ---------- Helena x Talarek Józef (Górzno k. Garwolina 1944/29)
  80. ---------- Henryk x Banaszak Karolina (Górzno k. Garwolina 1861/6)
  81. ---------- Ignacy x Owczarczyk Klementyna (Górzno k. Garwolina 1851/11)
  82. ---------- Jadwiga x Banaszak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1977/6)
  83. ---------- Jadwiga x Szwed Bartłomiej (Górzno k. Garwolina 1818/9)
  84. ---------- Jakub x Lis Łucja (Górzno k. Garwolina 1747/5)
  85. ---------- Jakub x Owczarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1880/13)
  86. ---------- Jakub x Prusiński Agata (Górzno k. Garwolina 1872/7)
  87. ---------- Jakub x Rusak Brygida (Górzno k. Garwolina 1848/15)
  88. ---------- Jan x Banaszak Wanda (Górzno k. Garwolina 1944/26)
  89. ---------- Jan x Bartak Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1958/8)
  90. ---------- Jan x Klingiert Marianna (Górzno k. Garwolina 1960/1)
  91. ---------- Jan x Kowalski Apolonia (Górzno k. Garwolina 1938/10)
  92. ---------- Jan x Latuszek Irena (Górzno k. Garwolina 1950/9)
  93. ---------- Jan x Prusiński Helena (Górzno k. Garwolina 1935/21)
  94. ---------- Jan x Rusak Marianna (Górzno k. Garwolina 1960/7)
  95. ---------- Jan x Rzętała Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1927/25)
  96. ---------- Jan x Solarczyk Henryka (Górzno k. Garwolina 1967/29)
  97. ---------- Jan x Staros Stanisława (Górzno k. Garwolina 1934/13)
  98. ---------- Jan x Talarek Wanda (Górzno k. Garwolina 1952/29)
  99. ---------- Jan x Wachnicki Władysława (Górzno k. Garwolina 1927/12)
  100. ---------- Jan x Zygadło Regina (Górzno k. Garwolina 1961/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne