Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Trzcionka (wyników 113):

  1. Trzcianek Ewa x Stępień Jan Kanty (Bebelno 1826/9)
  2. Trzcianka Franciszek x Czerw Katarzyna (Skała 1822/2)
  3. ---------- Franciszek x Stefański Franciszka (Obiechów 1864/1)
  4. ---------- Katarzyna x Pasternak Jan (Skała 1828/7)
  5. ---------- Magdalena x Miliwski Stanisław (Skała 1828/19)
  6. ---------- Marianna x Szwajczak Andrzej (Skała 1836/11)
  7. ---------- Tekla x Bystrowski Błażej (Bebelno 1822/3)
  8. ---------- Wincenty x Heler Urszula (Skała 1825/16)
  9. Trzciański Marianna x Benowski Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1835/38)
  10. Trzcianski Zuzanna x Rzązka Ignacy (Gniew 1833/30)
  11. Trzcieński Antonina x Biedanowski Wojciech (Papowo Toruńskie 1840/32)
  12. Trzcięski Anna x Paczkowski Antoni (Gniew 1844/45)
  13. Trzcikowski Mateusz x Maćkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1878/5)
  14. Trzcinka Walenty x Maszczyński Kunegunda (Obiechów 1836/3)
  15. Trzcińsk Tekla x Joś Jan (Kraków - św. Anna 1816/11)
  16. Trzciński Anna x Wojciechowski Wincenty (Płock 1886/107)
  17. ---------- Antoni x Pałczyński Marianna (Mileszki 1875/12)
  18. ---------- Barbara x Knoll Nikodem (Kraków - św. Florian 1849/25)
  19. ---------- Bartłomiej x Szewastyk Zofia (Kraków - Mariacka 1813/17)
  20. ---------- Cecylia x Wasilewski Rafał (Kazimierz Biskupi 1903/4)
  21. ---------- Cecylia x Ziernicki Mateusz (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/6)
  22. ---------- Dymitr x Trojanowska Anna (Bełżyce 1829/21)
  23. ---------- Edward x Suniewski N. (Papowo Toruńskie 1857/21)
  24. ---------- Emilia x Weiss Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1832/48)
  25. ---------- Helena x Krochmalski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1828/44)
  26. ---------- Henryk x Pistulski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1839/4)
  27. ---------- Jakub x Brzozowski Agnieszka (Okrzeja 1819/12)
  28. ---------- Jan x K? Marianna (Płock 1867/47)
  29. ---------- Jozafata x de Lippe Fryderyk (Kraków - Wszyscy Święci 1839/8)
  30. ---------- Józef x Obstoj Franciszka (Lgota Wielka 1861/13)
  31. ---------- Józefa x Burkiewicz Józef (Turek 1893/88)
  32. ---------- Józefa x Kruszyński Michał (Lgota Wielka 1866/27)
  33. ---------- Józefa x Wybrański Marian (Kazimierz Biskupi 1904/17)
  34. ---------- Kazimierz x Skoczylas Marianna (Kazimierz Biskupi 1906/31)
  35. ---------- Kazimierz x Wójcik Tekla (Bebelno 1814/5)
  36. ---------- Ludwika x Nowak Grzegorz Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1838/24)
  37. ---------- Maria x Rapczyński Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1851/9)
  38. ---------- Marianna x Bogusławski Jan (Gieczno 1811/37)
  39. ---------- Marianna x Dudlewski Tomasz (Papowo Toruńskie 1835/7)
  40. Trzcinski Marianna x Ernest Stanisław (Gniew 1813/9)
  41. Trzciński Marianna x Woźniak Walenty (Płock 1886/47)
  42. ---------- Mateusz x Kozłowski Marianna (Papowo Toruńskie 1819/13)
  43. Trzcinski Michał x Stanisławski Marianna (Gniew 1809/37)
  44. Trzciński N. x Kapalski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/45)
  45. Trzcinski Salomea x Bendkiewicz Tomasz (Wąsosze k. Konina 1833/1)
  46. Trzciński Szymon x Dzianot Elżbieta (Kraków - Mariacka 1821/13)
  47. ---------- Tekla x Kerpal Franciszek (Mileszki 1873/1)
  48. ---------- Wincenty x Żurek Marianna (Skała 1833/9)
  49. ---------- Zofia x Zepiela Franciszek (Łomna 1882/12)
  50. Trzcionka Andrzej x Goralik Barbara (Kraków - św. Anna 1831/10)
  51. ---------- Anna x Mosur Andrzej (Skała 1844/11)
  52. ---------- Gaspar x Zgoda Marianna (Skała 1860/12)
  53. ---------- Maciej x Domagalski Małgorzata (Skała 1816/5)
  54. ---------- Małgorzata x Federowicz (MorzonkaGrygla) Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1845/7)
  55. ---------- Marianna x Boroń Antoni (Skała 1856/5)
  56. ---------- Marianna x Głowacki Wincenty (Skała 1884/12)
  57. ---------- Salomea x Wawer Józef (Skała 1851/8)
  58. ---------- Szymon x Głowacki Ewa (Skała 1882/10)
  59. ---------- Wawrzyniec x Baranek Marianna (Skała 1874/2)
  60. ---------- Wawrzyniec x Morawski Rozalia (Skała 1879/13)
  61. Trzeciaczek Maciej x Droszek Anna (Dmenin 1670/2)
  62. ---------- Stanisław x Domagała Marianna (Dmenin 1676/6)
  63. Trzeciak Agnieszka x Cichoń Antoni (Kazimierza Mała 1882/13)
  64. ---------- Dominik x Grabowski Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1818/47)
  65. ---------- Feliks x Morawa Magdalena (Kraków - św. Salwator 1830/94)
  66. ---------- Feliks x Słonczyński Marianna (Kraków - św. Salwator 1824/50)
  67. ---------- Franciszek x Kos Tekla (Połaniec 1879/24)
  68. ---------- Franciszek x Maj Marianna (Połaniec 1868/32)
  69. ---------- Franciszek x Meus Marianna (Kraków - św. Salwator 1846/18)
  70. ---------- Franciszka x Walczak Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1834/37)
  71. ---------- Jadwiga x Panek Franciszek (Kraków - św. Salwator 1827/157)
  72. ---------- Józefa x Dębkowski Piotr (Kraków - Mariacka 1840/12)
  73. ---------- Józefa x Radwan Antoni (Kraków - św. Salwator 1846/34)
  74. ---------- Katarzyna x Wojcikowski Marcin (Połaniec 1866/29)
  75. ---------- Ludwika x Kazimierski Walenty (Połaniec 1865/27)
  76. ---------- Maciej x Zadura Marianna (Kraków - św. Salwator 1831/26)
  77. ---------- Magdalena x Kukuła Kajetan (Kraków - św. Salwator 1839/38)
  78. ---------- Małgorzata x Ptasik (PłaszczykowskiPtaszczykiewicz) Szymon (Kraków - św. Szczepan 1849/48)
  79. ---------- Marianna x Belcyc Maciej (Jeżów 1824/2)
  80. ---------- Marianna x Bryk Piotr (Połaniec 1874/60)
  81. ---------- Marianna x Walorowski Wojciech (Kraków - św. Salwator 1820/111)
  82. ---------- Marianna x Wyroba Wincenty (Kraków - św. Salwator 1815/62)
  83. ---------- Mateusz x Wawrzkowicz Brygida (Połaniec 1820/6)
  84. ---------- Michalina x Mucha Wojciech (Kraszewice 1892/56)
  85. ---------- Nepomucen x Gonera Józefa (Kraszewice 1889/41)
  86. ---------- Paweł x Grzegorczyk Antonina (Kraszewice 1889/46)
  87. ---------- Petronela x Marchewka Andrzej (Żytno 1892/7)
  88. ---------- Piotr x Komza Marianna (Kraków - św. Salwator 1821/45)
  89. ---------- Piotr x Zadura Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1819/48)
  90. ---------- Regina x Mazur Marcin (Dmenin 1668/3)
  91. ---------- Salomea x Below Augustyn (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/20)
  92. ---------- Stefan x Słaby Franciszka (Jeżów 1824/3)
  93. ---------- Tekla x Pawik Ludwik Maciej (Kraków - św. Salwator 1841/35)
  94. Trzeciiak Stanisław x Wojchechowski Marianna (Kraków - Mariacka 1815/67)
  95. Trzeciński Franciszka x Miksa Kacper (Dmenin 1853/5)
  96. ---------- Katarzyna x Tymiński Adam (Dmenin 1857/15)
  97. Trzesek Benedykt x Albanowski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1906/3)
  98. Trzesk Elżbieta x Malicki Tomasz (Barłożno 1722/8)
  99. Trześnik Tomasz x Chlebowska Antonina (Tubądzin k. Warty 1862/7)
  100. Trześniowski Agata x Misenin Sebastian (Bełżyce 1833/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne