Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Truszczyński (wyników 57):

  1. Trubal Katarzyna x Benbenek Tomasz (Hrubieszów 1815/59)
  2. Trubaluk Agnieszka x Klepczuk Aleksander (Hrubieszów 1875/14)
  3. ---------- Benedykt x Bogiałkowski Konstancja (Hrubieszów 1836/8)
  4. ---------- J x Bieluszewski Marianna (Hrubieszów 1832/24)
  5. ---------- Katarzyna x Kirylczuk Jan (Hrubieszów 1860/27)
  6. Trubinda Wawrzyniec x Gorzut Helena (Kraków - św. Anna 1847/12)
  7. Trubiński Apolonia Józefa x Pietrzak Jan (Prażmów 1898/18)
  8. Truchaj Marianna x Rusin Piotr (Obiechów 1827/2)
  9. Trudiński Wincenty x Korzeniewski Zofia (Raciążek 1762/6)
  10. Trudnowski Piotr Paweł x Mozielewski Łucja (Ludzisko 1839/0)
  11. Trudr Konstancja x Wilmowski Szymon (Gniew 1760/45)
  12. Trudziński Jan x Wawrzyniak Julianna (Dmenin 1870/22)
  13. Trukawka Magdalena x Darek Piotr (Pniewnik 1848/20)
  14. Trukowski Elżbieta x Gorski Antoni (Kraków - Mariacka 1814/1)
  15. Trun Balbina x Karcz Jan (Stężyca 1872/20)
  16. ---------- Hilary x Steinke Amalia (Stężyca 1872/13)
  17. Trusch Julian x Rozinkowski Antonina (Papowo Toruńskie 1859/10)
  18. Trusinski N. x N. Dorota (Końskowola 1682/2)
  19. Truskowski Antoni x Szczupak Marianna (Surhów 1862/2)
  20. ---------- Franciszek Tomasz x Knieć Leokadia (Gniew 1911/11)
  21. ---------- Rozalia x Chmielowski Jan (Surhów 1864/24)
  22. Truszczyk Katarzyna x Zdziech Wojciech (Łomna 1881/3)
  23. Truszczyński Antonina x Kupniewski Julian (Grudusk 1866/15)
  24. ---------- Emilia x Grygus Wiktor (Płock 1864/49)
  25. ---------- Franciszek x Wiśniewski Tekla (Papowo Toruńskie 1867/18)
  26. Truszczynski Franciszka x Ubowski Marcin (Gniew 1891/27)
  27. Truszczyński Jan x Cierniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1861/3)
  28. Truszczynski Konstancja x Sledź Jan (Gniew 1896/6)
  29. Truszczyński Marianna x Ciołgowski Maciej (Papowo Toruńskie 1870/4)
  30. ---------- Ulryk x Kubicki Eryka (Gniew 1933/35)
  31. ---------- Urszula x Dąbrowski Tadeusz (Gniew 1955/30)
  32. Truszinski Leonard x Gonsiorek Paulina (Gniew 1890/6)
  33. Truszkiewicz Anastazja x Ossiński Tomasz (Papowo Toruńskie 1870/1)
  34. ---------- Franciszek x Królikowski Paulina (Płock 1887/90)
  35. Truszkoławski Antonina x Milewski Wiktor (Brok 1827/32)
  36. Truszkowski Adam x Merdyna Justyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/11)
  37. ---------- Andrzej x Bielecki Elżbieta (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1808/2)
  38. ---------- Antonina x Mistalski Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/9)
  39. ---------- Bogumiła x Kaniewski Stanisław (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1763/7)
  40. ---------- Bolesław x Kuśmirek Stanisława (Górzno k. Garwolina 1943/30)
  41. ---------- Józef x Wojtyski Franciszka (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1797/12)
  42. ---------- Józefa x Tarka Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/2)
  43. ---------- Magdalena x Cendrowicz Walenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1796/5)
  44. ---------- Małgorzata x Sroka Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/1)
  45. ---------- Marianna x Dulnik Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1780/7)
  46. ---------- Marianna x Zieliński Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1776/5)
  47. ---------- Michalina Justyna x Kostarski Jan Wincenty (Grocholice 1888/1)
  48. ---------- Teresa Renata x Chmielewski Henryk Zygmunt (Raciąż 1957/7)
  49. ---------- Walenty x Januszewski Wiktoria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/5)
  50. ---------- Wawrzyniec x Cieśla Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1864/3)
  51. ---------- Wawrzyniec x Stochmal Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1900/2)
  52. Truszyński Franciszka x Bętkoski Marcin (Czermno 1850/4)
  53. Trutkoski Marianna x Wronkoski Józef (Lubraniec 1857/4)
  54. Trutkowski Marianna x Moskwa Paweł (Surhów 1870/4)
  55. Trux Marianna x Skernieczny Szymon (Raciążek 1787/2)
  56. ---------- Wincenty x Zabłocki Apolonia (Raciążek 1761/9)
  57. ---------- Zofia x Myszakowski Szymon (Raciążek 1778/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne