Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Trepczyński (wyników 67):

  1. Trebanowski Jan x Zajewicz Marianna (Papowo Toruńskie 1871/5)
  2. Trebicki Marcin x Derlikowski Małgorzata (Brok 1818/11)
  3. Trebiszewski Barbara x Koniuszewski Jan (Gniew 1776/11)
  4. Trebka Antonina x Zawadzki Aleksy (Kraków - Mariacka 1824/49)
  5. Trebosi Zofia x Łagusz Andrzej (Końskowola 1654/20)
  6. Trebuc Franciszka x Pieczek Jakub (Kraków - św. Szczepan 1842/31)
  7. ---------- Marianna x Bialik Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1835/34)
  8. ---------- Paweł x Karbownik Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1850/49)
  9. ---------- Rozalia x Prochal Wojciech (Kraków - św. Salwator 1820/78)
  10. Trebucy Tomasz x Korzeniak Konstancja (Kraków - św. Szczepan 1814/158)
  11. Trebus Małgorzata x Bucki Jan (Kraków - św. Szczepan 1834/35)
  12. ---------- Marcin x Janecki Joanna (Kraków - św. Szczepan 1841/60)
  13. ---------- Paweł x Słota Helena (Kraków - św. Szczepan 1845/12)
  14. ---------- Regina x Głąb Jan (Kraków - św. Szczepan 1837/62)
  15. ---------- Teodor x Twardokus Julianna (Raciąż 1907/17)
  16. Treebes Grzegorz x Schiling Anna (Raciąż 1802/8)
  17. Treibiński Jan x Szczodrowski Rozalia (Chwaszczyno 1874/14)
  18. Trembecki Anna x Banietzki Franciszek (Gniew 1881/22)
  19. ---------- Ewa x Suchecki Jan (Rakoszyn 1822/2)
  20. ---------- Józef x Janikowski Julianna (Kraków - Mariacka 1829/33)
  21. ---------- Piotr x Kwiatowski Marianna (Gniew 1788/31)
  22. ---------- Tekla Marianna x Brożek Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1852/2)
  23. Trembicki Franciszek x Frankowski Barbara (Gniew 1888/7)
  24. ---------- Franciszek x Smentowski Anna (Gniew 1855/55)
  25. ---------- Joanna x Binerowski Jakub (Gniew 1872/8)
  26. ---------- Klara x Marcinkowski Jan (Gniew 1920/32)
  27. ---------- Marta x Golebski Bernard (Gniew 1921/29)
  28. ---------- Stanisław x Jaworski Marianna (Brok 1826/11)
  29. Trepa Andrzej x Poterała Katarzyna (Dmenin 1796/7)
  30. ---------- Andrzej x Tekiela Marianna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1790/3)
  31. ---------- August x Hinz Józefina (Chwaszczyno 1863/18)
  32. ---------- Jakub x Polek Agnieszka (Domosławice, wieś Domosławice 1927/1)
  33. ---------- Jan x Grabiński Krystyna (Chwaszczyno 1864/7)
  34. ---------- Jan x Świerczek Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1896/1)
  35. ---------- Marianna x Kraj Andrzej (Biesiadki, wieś Lewniowa 1785/3)
  36. ---------- Marianna x Wojdał Błażej (Biesiadki, wieś Lewniowa 1789/2)
  37. ---------- Marianna x Zięć Walenty (Biesiadki, wieś Lewniowa 1790/2)
  38. ---------- Stanisław x Polek Agnieszka (Biesiadki, wieś Lewniowa 1788/2)
  39. ---------- Zofia x Jewulski Fabian (Domosławice, wieś Melsztyn 1921/2)
  40. Trepczyk Rozalia x Pawelczyk Franciszek (Stężyca 1885/33)
  41. Trepczyna Salomea x Sadkowski Maciej (Skała 1808/7)
  42. Trepczyński Katarzyna x Długołęki Mikołaj (Raciążek 1785/2)
  43. Trepiak Antoni x Sosnowski Helena (Bełżyce 1835/12)
  44. ---------- Marianna x Sosnowski Mateusz (Bełżyce 1831/8)
  45. ---------- Paweł x Dudziany Helena (Bełżyce 1836/17)
  46. ---------- Tekla x Sosnowski Antoni (Bełżyce 1833/17)
  47. Trepka Alojzy x Krzyżanowski Marianna (Kraków - św. Anna 1825/26)
  48. ---------- Aniela Anna x Grabowski Grzegorz (Dzierzgów 1824/10)
  49. ---------- Elżbieta x Zawadzki Jan (Koprzywnica 1855/34)
  50. ---------- Franciszek x Odrobiński Katarzyna (Skała 1863/1)
  51. ---------- Jan x Parzelski Rozalia (Skała 1846/6)
  52. ---------- Józef x Kozieł Dorota (Gnojno 1740/16)
  53. ---------- Julianna x Drej Mikołaj (Przyłęk 1856/8)
  54. ---------- Justyna x Kępski Franciszek (Borzykowa 1859/25)
  55. ---------- Marianna Anna x Błaszczyk Józef (Grocholice 1888/21)
  56. ---------- Piotr x Domagała Magdalena (Skała 1860/10)
  57. ---------- Stanisław x Jawornicki Nepomucena (Koprzywnica 1820/40)
  58. ---------- Tomasz x Oliasiak Julianna (Grocholice 1886/35)
  59. ---------- Tomasz x Styczeń Apolonia (Skała 1825/7)
  60. ---------- Urszula x Banasik Wojciech (Gnojno 1760/10)
  61. Trepko Franciszka x Madejski Andrzej (Skała 1818/3)
  62. ---------- Małgorzata x Frozik Szymon (Skała 1850/6)
  63. ---------- Małgorzata x Siejka Walenty (Skała 1822/1)
  64. ---------- Marianna x Opalski Jan (Skała 1884/20)
  65. ---------- Zofia x Szostek Tomasz (Skała 1832/4)
  66. Trepkowski Marcin x Rezmer Barbara (Barłożno 1822/9)
  67. Treppa Michał x Wandtke Zuzanna (Chwaszczyno 1877/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne