Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Trela (wyników 165):

  1. Tred Ewa x Gostomski Benedykt (Grabowo kościerskie 1853/1)
  2. Treder Antoni x Cichosz Marianna (Stężyca 1896/14)
  3. ---------- Antoni x Warmowski Albertyna (Stężyca 1870/25)
  4. ---------- Augustyna x Szuta Franciszek (Stężyca 1886/31)
  5. ---------- Franciszek x Czapiewski Matylda (Stężyca 1872/6)
  6. ---------- Franciszek x Szulta Józefina (Stężyca 1863/16)
  7. ---------- Franciszek x Weiss Rozalia (Stężyca 1868/27)
  8. ---------- Franciszka x Jeliński Jan (Stężyca 1866/2)
  9. ---------- Franciszka x Lass Michał (Stężyca 1865/11)
  10. ---------- Jan x Brochonski Paulina (Gniew 1898/31)
  11. ---------- Jan x Deyk Matylda (Stężyca 1899/9)
  12. ---------- Jan x Gajewski Marianna (Gniew 1782/26)
  13. ---------- Jan x Klesmit Krystyna (Gniew 1765/8)
  14. ---------- Jan x Ropell Anna (Stężyca 1866/1)
  15. ---------- Jan x Szwarc Anna (Gniew 1761/20)
  16. ---------- Józef x Block Paulina (Grabowo kościerskie 1878/2)
  17. ---------- Józef x Kitowski Katarzyna (Stężyca 1887/10)
  18. ---------- Józef x Lass Franciszka (Stężyca 1882/19)
  19. ---------- Józefina x Brzeski Jakub (Stężyca 1880/28)
  20. ---------- Julianna x Cieszyński Jan August (Grabowo kościerskie 1899/9)
  21. ---------- Julianna x Formella Jakub (Stężyca 1870/20)
  22. ---------- Julianna x Paracki Józef (Stężyca 1873/1)
  23. ---------- Julianna x Tusk Walenty (Stężyca 1881/2)
  24. ---------- Katarzyna x Mostowski Jan (Stężyca 1885/10)
  25. ---------- Leon x Bobrowski Anna (Grabowo kościerskie 1929/9)
  26. ---------- Marianna x Cichosz Antoni (Stężyca 1883/17)
  27. ---------- Marianna x Stolz Franciszek (Stężyca 1867/1)
  28. ---------- Marta x Chylewski Jan (Stężyca 1899/34)
  29. ---------- Paulina x Migowski Michał (Stężyca 1863/6)
  30. ---------- Piotr x Zarach Antonia (Stężyca 1869/16)
  31. ---------- Rozalia x Galewski Stanisław (Stężyca 1882/1)
  32. ---------- Walentyna Rozalia x Dułak Jan Michał (Stężyca 1892/1)
  33. Tredor Antoni x Nadolny Marianna (Gniew 1820/43)
  34. Tredr Elżbieta x Lercha Karol (Gniew 1812/15)
  35. Tredulski Katarzyna x Marciniak Karol (Nieborów 1830/7)
  36. Treitler Anna x Hölzel Ludwik (Kraków - Mariacka 1835/61)
  37. Trejda Jakub x Murzewa Elżbieta (Grabowo kościerskie 1842/2)
  38. Trejdos Franciszek x Stolarczyk Róża (Lgota Wielka 1867/15)
  39. ---------- Józefa x Woch Jacenty (Lgota Wielka 1866/1)
  40. ---------- Julianna x Kałka Franciszek (Lgota Wielka 1819/14)
  41. ---------- Paweł x Kulka Petronella (Lgota Wielka 1867/10)
  42. Trejttler Karol x Cywiński Symforoza (Kraków - św. Szczepan 1811/69)
  43. Trela Adam x Kapusta Jadwiga (Pierzchnica: wieś Osiny 1885/4)
  44. ---------- Adam x Marcjan Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/25)
  45. ---------- Agnieszka x Krowiński Antoni (Gnojno 1825/13)
  46. ---------- Agnieszka x Wesołowski Michał (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1844/5)
  47. ---------- Aleksander x Chorowski Małgorzata (Zielonki 1841/11)
  48. ---------- Andrzej x Gredka Helena (Rakoszyn 1841/2)
  49. ---------- Andrzej x Zielinski Katarzyna (Rakoszyn 1824/5)
  50. ---------- Andrzej x Żydkiewicz Apolonia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1788/1)
  51. ---------- Anna x Czepaczynski Paweł (Rakoszyn 1842/6)
  52. ---------- Anna x Gawlikowski Stanisław (Koprzywnica 1864/15)
  53. ---------- Anna x Ocet Piotr (Zielonki 1832/21)
  54. ---------- Anna x Rycombel Kacper (Gnojno 1862/45)
  55. ---------- Anna x Wójcik Grzegorz (Pniewnik 1815/7)
  56. ---------- Antoni x Wieczorek Antonina (Koprzywnica 1865/46)
  57. ---------- Apolonia x Górski Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/21)
  58. ---------- Benedykt x Zychowicz Jadwiga (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1865/4)
  59. ---------- Błażej x Kwapisz Anna (Gnojno 1847/36)
  60. ---------- Franciszek x Gajos Marianna (Rakoszyn 1839/11)
  61. ---------- Franciszek x Juszczyk Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1891/3)
  62. ---------- Franciszek x Trela Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1805/2)
  63. ---------- Franciszka x Wielgus Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1844/6)
  64. ---------- Helena x Dąbek Kazimierz (Koprzywnica 1818/4)
  65. ---------- Helena x Pawlowski Franciszek (Rakoszyn 1849/4)
  66. ---------- Ignacy x Sępowicz Kunegunda (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/15)
  67. ---------- Jadwiga x Trela Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1805/2)
  68. ---------- Jan x Korytowski Magdalena (Rakoszyn 1853/1)
  69. ---------- Jan x Partyka Apolonia (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1854/1)
  70. ---------- Jan x Sulicki Agnieszka (Koprzywnica 1849/51)
  71. ---------- Jan x Wałcerz Małgorzata (Połaniec 1876/5)
  72. ---------- Józef x Nowak Agnieszka (Rakoszyn 1865/1)
  73. ---------- Józefa Wiktoria x Gorlowski Jukub (Pierzchnica: wieś Osiny 1879/5)
  74. ---------- Kacper x Kukla Magdalena (Rakoszyn 1827/9)
  75. ---------- Kajetan x Tarbarka Marianna (Kraków - św. Florian 1832/86)
  76. ---------- Katarzyna x Gadomski Wawrzyniec (Pniewnik 1829/12)
  77. ---------- Katarzyna x Kabza Michał (Rakoszyn 1856/13)
  78. ---------- Katarzyna x Piwowar Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1890/5)
  79. ---------- Katarzyna x Pudło Karol (Gnojno 1839/2)
  80. ---------- Katarzyna x Wrosowicz (Brosowicz) Andrzej (Rakoszyn 1832/14)
  81. ---------- Kazimierz x Panak Salomea (Gnojno 1854/40)
  82. ---------- Łucja x Dereń Franciszka (Koprzywnica 1825/9)
  83. ---------- Łukasz x Bąk Brygida (Koprzywnica 1822/22)
  84. ---------- Magdalena x Szafrański Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1850/26)
  85. ---------- Marianna x Dybuś Michał (Koprzywnica 1866/6)
  86. ---------- Marianna x Idzik Antoni (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1839/2)
  87. ---------- Marianna x Jarosz Jan (Koprzywnica 1835/14)
  88. ---------- Marianna x Jurczak Piotr (Koprzywnica 1864/19)
  89. ---------- Marianna x Ledzwoń Jan (Zielonki 1849/6)
  90. ---------- Marianna x Lubczynski Szymon (Rakoszyn 1846/4)
  91. ---------- Marianna x Stochmal Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1898/2)
  92. ---------- Marianna x Włodarczyk Andrzej (Rakoszyn 1863/4)
  93. ---------- Mateusz x Czepiec Joanna (Kraków - św. Szczepan 1824/44)
  94. ---------- Michał x Bieniek Franciszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1850/1)
  95. ---------- Michał x Mazurkiewicz Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1837/12)
  96. ---------- Michał x Moczydłowski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1888/4)
  97. ---------- Michał x Selega Marianna (Rakoszyn 1863/1)
  98. ---------- Petronela x Ptaszek Michał (Rakoszyn 1860/3)
  99. ---------- Salomea x Włodarczyk Antoni (Rakoszyn 1859/3)
  100. ---------- Stanisław x Chyc Julianna (Bebelno 1887/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne