Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Trawinski (wyników 125):

  1. Trab Andrzej x Syrdelna Ewa (Gniew 1789/22)
  2. Trac Jakub x Pasio Dorota (Końskowola 1650/28)
  3. Trachanowski Genowefa x Dębski Grzegorz (Nieborów 1812/5)
  4. Trachta Maciej x Jabłoński Marianna (Budziszewice 1869/16)
  5. Traciński Jedrzej Zaręba x Roguskow Marianna (Raciążek 1830/1)
  6. Tracz Agnieszka x N. N. (Czemierniki 1814/38)
  7. ---------- Agnieszka x Tracz Augustyn (Bełżyce 1836/32)
  8. ---------- Agnieszka x Ziółkowski Bartłomiej (Gnojno 1817/12)
  9. ---------- Anna x Ordon Tomasz (Koprzywnica 1851/28)
  10. ---------- Augustyn x Tracz Agnieszka (Bełżyce 1836/32)
  11. ---------- Elżbieta x Jaros Jan (Koprzywnica 1819/8)
  12. ---------- Ewa x Łukaszewski Ludwik (Koprzywnica 1868/14)
  13. ---------- Franciszek x Kwasek Helena (Koprzywnica 1864/58)
  14. ---------- Franciszka x Chara Jan (Łoniów 1856/9)
  15. ---------- Franciszka x Głogowski Franciszek (Koprzywnica 1816/7)
  16. ---------- Franciszka x Krupa Józef (Koprzywnica 1856/14)
  17. ---------- Helena x Musiał Piotr (Gnojno 1857/27)
  18. ---------- Jadwiga x Ładydo Grzegorz (Łoniów 1852/22)
  19. ---------- Jan x Szymoniak Tekla (Gnojno 1863/7)
  20. ---------- Józef x Sieńtak Helena (Koprzywnica 1828/33)
  21. ---------- Józefa x Dudek Michał (Łomna 1894/24)
  22. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Szymon (Brzeziny 1786/1992)
  23. ---------- Katarzyna x Ziółkowski Ignacy (Gnojno 1839/44)
  24. ---------- Ludwika x Kubik Józef (Gnojno 1849/31)
  25. ---------- Maciej x Kierner Helena (Jeżów 1823/13)
  26. ---------- Magdalena x Reczek Paweł (Łoniów 1862/19)
  27. ---------- Magdalena x Sado Kasper (Koprzywnica 1839/48)
  28. ---------- Małgorzata x Sołtyka Jan (Koprzywnica 1835/36)
  29. ---------- Marianna x Dzierzbiński Anastazy (Bełżyce 1833/26)
  30. ---------- Marianna x Machała Jan (Koprzywnica 1861/23)
  31. ---------- Marianna x Maj Jakób (Koprzywnica 1827/24)
  32. ---------- Marianna x Mroczkowski Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/20)
  33. ---------- Marianna x Przewłaccki Antoni (Czemierniki 1813/58)
  34. ---------- Marianna x Stachniczek Wawrzyniec (Podlesie 1694/2)
  35. ---------- Marianna x Tarach Franciszek (Opole Lubelskie 1859/71)
  36. ---------- Mateusz x Jaskuła Ewa (Jeżów 1819/38)
  37. ---------- Michał x Terlecki Małgorzata (Gnojno 1859/42)
  38. ---------- Paweł x Duda Petronela (Jeżów 1811/2)
  39. ---------- Petronela x Sołdek Jan (Opole Lubelskie 1858/17)
  40. ---------- Sebastian x Kopciński Barbara (Kraków - św. Anna 1820/9)
  41. ---------- Sebastian x Pukowski Helena (Kraków - św. Anna 1818/57)
  42. ---------- Sebastian x Staniak Marianna (Górzno k. Garwolina 1798/8)
  43. ---------- Tekla x Biniecki Maciej (Gnojno 1816/21)
  44. ---------- Teresa x Winiarski Wincenty (Bełżyce 1830/11)
  45. ---------- Walenty x Masłak Józefa (Żelazna 1881/15)
  46. ---------- Wawrzyniec x Grądziel Teresa (Koprzywnica 1841/21)
  47. ---------- Wojciech x Zygmunt Franciszka (Koprzywnica 1841/20)
  48. Traczak Andrzej x Szymon Marianna (Pniewnik 1783/260)
  49. Traczek Agnieszka x Wojcikiewicz Mikołaj (Kraków - Wszyscy Święci 1818/12)
  50. Traczkowski Błażej x Gerszczyński Petronela (Mileszki 1847/1)
  51. ---------- Szymon x Orzeszek Elżbieta (Brok 1827/20)
  52. Traczuk Agnieszka x Panasiewicz Piotr (Hrubieszów 1814/20)
  53. ---------- Anna x Łagoda Ignacy (Hrubieszów 1862/28)
  54. ---------- Apolonia x Rabczyński Karol (Hrubieszów 1857/21)
  55. ---------- Bonawentura x Danilczuk Marianna (Hrubieszów 1816/38)
  56. ---------- Józef x Kotowicz Marianna (Hrubieszów 1817/10)
  57. ---------- Marianna x Rypalski Wincenty (Hrubieszów 1830/18)
  58. ---------- Teodor x Zdobyszewski Anna (Hrubieszów 1863/8)
  59. ---------- Teodor x Zdobyszewski Anna (Hrubieszów 1869/8)
  60. ---------- Tomasz x Motowicz Katarzyna (Hrubieszów 1815/28)
  61. Traczyk Adam x Krajza Ewa (Brok 1836/42)
  62. ---------- Elżbieta x Smalec Stanisław (Jeżów 1823/2)
  63. ---------- Grzegorz x Czech Elżbieta (Brzeziny 1796/3)
  64. ---------- Jozefina x Tokarzewski Walenty (Brok 1819/5)
  65. ---------- Łukasz x Elert Zofia (Brok 1820/17)
  66. ---------- Magdalena x Czyż Bronisław (Gródek 1893/7)
  67. ---------- Magdalena x Stępczyński Sebastian (Kraków - Wszyscy Święci 1834/35)
  68. ---------- Marianna x Reluga Adam (Brok 1818/10)
  69. ---------- Michalina Bogumiła x Nowakowski Antoni (Turek 1894/59)
  70. ---------- Mikołaj x Partyka Agata (Brok 1818/20)
  71. Traczyński Jakub x Szraga Katarzyna (Surhów 1860/19)
  72. Trafiałek Anna x Moryc Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1825/3)
  73. Trafiński Magdalena x Olszewski Józef (Zielonki 1821/3)
  74. Trajanowski Ewa x Wesołowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1829/9)
  75. Trajdos Florian x Kowalczyk Franciszka (Lgota Wielka 1817/4)
  76. Trajfaz Magdalena x Zębkiewicz Błażej (Gieczno 1822/2)
  77. Tranas Ludwik x Felisiak Lucyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/15)
  78. Trap Magdalena x Jonatowski Jan (Gniew 1793/10)
  79. ---------- Marianna x Farzbotet Michał (Gniew 1763/6)
  80. ---------- Marianna x Kil Michał (Gniew 1733/20)
  81. ---------- Marianna x Uniszewski Maciej (Gniew 1779/28)
  82. ---------- Zuzanna x Ciesielski Wojciech (Gniew 1846/9)
  83. Trapa Józef x Walencki Emilia (Gniew 1816/51)
  84. Trapczyński Wawrzyniec x Michalak Tekla (Kościelec pow. kaliski 1848/7)
  85. Trape Jan x Gadzinski Katarzyna (Gniew 1848/42)
  86. Trapp Jan Samuel x Nowak Dorota (Wąsosze k. Konina 1841/6)
  87. Trappa Katarzyna x Gaida Franciszek (Gniew 1858/25)
  88. Traszka Józef x Woźniak Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1937/17)
  89. Tratas Marianna x Olczyk Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1821/12)
  90. Tratka Jędrzej x Gawroński Anna (Koprzywnica 1816/34)
  91. Tratzer Fryderyk x Kierlin Julianna (Czermno 1824/18)
  92. Trauger Kunegunda x Rzeczycki Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1834/25)
  93. Traugot Eliasz x Majer Rachela (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/6)
  94. Traugut Józefa x Jarek Mateusz (Kraków - Wszyscy Święci 1818/19)
  95. Trautmann Karolina x Szymański Maciej (Kraków - św. Krzyż 1843/4)
  96. Trawa Franciszek x Dybowski Małgorzata (Gniew 1827/29)
  97. ---------- Małgorzata x Zaiączkowski Maciej (Kazimierz Biskupi 1836/17)
  98. ---------- Petronela x Wojdala Jan (Pniewnik 1814/3)
  99. Trawczyński Adam x Roszak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1855/14)
  100. ---------- Karol x Szczyciński Tekla (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/69)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne