Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Tomalak (wyników 572):

  1. Tom Ludwik x Kabat Antonina (Ostrów mazowiecka 1864/19)
  2. Tomakla Agnieszka x Szpaczyński Szymon (Kraków - św. Florian 1813/85)
  3. Tomakowski Julianna x Grossmann Ernest (Gniew 1858/31)
  4. Tomala Antoni x Błąd Marianna (Połaniec 1876/25)
  5. ---------- Bartłomiej x Sowa Zuzanna (Dmenin 1865/30)
  6. ---------- Józef x Wojtala Bronisława (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/55)
  7. ---------- Marianna x Nabiałczyk Ignacy (Lgota Wielka 1825/8)
  8. ---------- Michał x Aleksander Marianna (Koprzywnica 1843/36)
  9. ---------- Michał x Gałuszewski Teresa (Koprzywnica 1834/29)
  10. ---------- Salomea x Wujcik Mateusz (Koprzywnica 1866/33)
  11. ---------- Stefan x Suchorowska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1944/1)
  12. Tomalak Józefa x Grzegorczak Wojciech (Kazimierz Biskupi 1860/2)
  13. Tomalewicz Antonina x Kubalski Jan (Kraków - Mariacka 1830/52)
  14. Tomalikiewicz Julian x Pytlas Agata (Skórkowice 1884/7)
  15. Tomalla Franciszek x Armatowski Elżbieta (Grabowo kościerskie 1843/5)
  16. Tomalska Agnieszka x Hyla Maciej (Połaniec 1864/45)
  17. Tomalski Andrzej x Hyla Ludwika (Połaniec 1872/34)
  18. ---------- Antoni x Broda Anna (Połaniec 1865/43)
  19. ---------- Ewa x Michałowicz Ignacy (Mileszki 1859/2)
  20. ---------- Feliks x Kozioł Agnieszka (Połaniec 1879/56)
  21. ---------- Filip x Piaszczeński Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/87)
  22. ---------- Józef x Kozioł Katarzyna (Połaniec 1878/7)
  23. Tomana Jan x Jatrząb Regina (Siercza, par. Wieliczka 1825/2)
  24. ---------- Katarzyna x Bania Stanisław (Siercza, par. Wieliczka 1850/3)
  25. ---------- Marianna x Piątek Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1858/4)
  26. Tomanik N. x Janiszewski Anastazja (Jeżów 1819/16)
  27. Tomański Konstancja x Dąbrowski Jan Bronisław (Pabianice 1859/18)
  28. Tomas Jerzy x Mazurkiewicz Marianna (Kraków - św. Anna 1832/10)
  29. Tomaschek Augusta x Kaiser Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/2)
  30. Tomaschewski Edward x Werner Anna (Gniew 1942/86)
  31. ---------- Weronika x Fortuna Bolesław (Gniew 1910/5)
  32. Tomaścik Katarzyna x Błachut Józef (Dzierzgów 1825/15)
  33. Tomasiak Józef x Reguła Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1834/29)
  34. ---------- Zofia x Gawlak Maciej (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1835/3)
  35. Tomasiewicz Adam x Dubiński Franciszka (Pniewnik 1880/14)
  36. ---------- Agata x Żurowski Bartłomiej (Białobrzegi 1822/2)
  37. ---------- Katarzyna x Borkowicz Józef (Pniewnik 1875/4)
  38. ---------- Mikołaj x Płatkowski Teresa (Papowo Toruńskie 1861/18)
  39. Tomasik Aleksander x Bogobowicz Małgorzata (Skórkowice 1873/7)
  40. ---------- Antoni x Olczyk Katarzyna (Skórkowice 1864/10)
  41. ---------- Antoni x Szmul Elżbieta (Czermno 1853/14)
  42. ---------- Antonina x Auguścik Franciszek (Skórkowice 1887/36)
  43. ---------- Antonina x Gajdzik Jan (Połaniec 1872/44)
  44. ---------- Baltazar x Wiatr Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1940/23)
  45. ---------- Benedykt x Jencek Anna (Skórkowice 1880/2)
  46. ---------- Dionizy x Szczepaniak Marianna (Czermno 1862/19)
  47. ---------- Filip x Barański Urszula (Kraków - Mariacka 1817/27)
  48. ---------- Franciszek x Powonska Agata (Skórkowice 1875/16)
  49. ---------- Franciszka x Gradziński Kacper (Skórkowice 1865/20)
  50. ---------- Helena x Mozyt Maciej (Połaniec 1861/42)
  51. ---------- Jacek x Ruśkiewicz Teofila (Skórkowice 1883/23)
  52. ---------- Jadwiga x Cwałacha Jan (Zielonki 1826/9)
  53. ---------- Jakub x Skupiński Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1834/56)
  54. ---------- Józef x Lewand Marianna (Podlesie 1742/1)
  55. ---------- Józefa x Hołubek Tomasz (Skórkowice 1874/2)
  56. ---------- Kasper x Maćkowska Marianna (Połaniec 1876/12)
  57. ---------- Katarzyna x Antos Jan (Skórkowice 1867/5)
  58. ---------- Kazimiera x Mazurek Stefan (Kazimierz Biskupi 1924/62)
  59. ---------- Kazimierz x Wnuk Józefa (Skórkowice 1883/12)
  60. ---------- Klemens x Wrońska Domicella (Skórkowice 1885/3)
  61. ---------- Łucja x Hołubek Franciszek (Skórkowice 1872/25)
  62. ---------- Maciej x Patynowska Marianna (Skórkowice 1877/19)
  63. ---------- Magdalena x Bociek Jan (Skórkowice 1881/27)
  64. ---------- Magdalena x Stempień Tomasz (Skórkowice 1881/11)
  65. ---------- Marcin x Kokosińska Katarzyna (Połaniec 1869/21)
  66. ---------- Marcin x Kular Anna (Kazimierza Mała 1882/10)
  67. ---------- Marcin x Robak Kunegunda (Brok 1835/4)
  68. ---------- Marcin x Uszko Katarzyna (Działoszyce 1889/22)
  69. ---------- Marianna x Durma Wincenty (Połaniec 1865/15)
  70. ---------- Marianna x Kołodziejczyk Józef (Skórkowice 1880/23)
  71. ---------- Marianna x Nalepa Jan (Kraków - św. Mikołaj 1839/20)
  72. ---------- Marianna x Pękacz Łukasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/31)
  73. ---------- Marianna x Piekoszewski Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1841/15)
  74. ---------- Marianna x Rusin Antoni (Kazimierz Biskupi 1924/61)
  75. ---------- Marianna x Sobucki Antoni (Skała 1846/7)
  76. ---------- Marianna x Urbańczyk Andrzej (Skórkowice 1866/8)
  77. ---------- Michał x Wójcik Otylia (Skórkowice 1873/21)
  78. ---------- Otolia x Sadowski Jan (Skórkowice 1875/9)
  79. ---------- Paulina x Kubik Łukasz (Skórkowice 1888/17)
  80. ---------- Paweł x Powąski Antonina (Skórkowice 1862/17)
  81. ---------- Salomea x Gątkiewicz Sebastian (Kraków - św. Florian 1824/11)
  82. ---------- Stanisław x Koń Małgorzata (Połaniec 1868/50)
  83. ---------- Urszula x Lenart Jan (Skórkowice 1878/2)
  84. ---------- Urszula x Lipkiewicz Szymon (Kraków - św. Florian 1814/73)
  85. ---------- Walenty x Zakieta Wiktoria (Czermno 1843/13)
  86. ---------- Wiktoria x Jędryka Andrzej (Połaniec 1875/34)
  87. ---------- Wojciech x Antos Marianna (Skórkowice 1873/11)
  88. ---------- Wojciech x Piotrowski Łucja (Kraków - św. Mikołaj 1836/6)
  89. ---------- Wojciech x Wroński Marianna (Skórkowice 1865/1)
  90. ---------- Zofia x Płachcik Antoni (Kraków - Boże Ciało 1826/6)
  91. Tomasikowicz Piotr x Urbańczyk Józefa (Skórkowice 1862/6)
  92. Tomaski Andrzej x Pazdzierski Józefa (Kraków - św. Florian 1842/23)
  93. Tomaśkiewicz Honorata x Szulc Leon (Skórkowice 1886/7)
  94. ---------- Piotr x Jaruga Klara (Skórkowice 1879/13)
  95. Tomaskiewicz Szymon x Trzepiński Teodozja (Gnojno 1830/35)
  96. Tomaśkiewicz Teofila x Kazuła Joachim (Skórkowice 1883/30)
  97. Tomaśkowicz Małgorzata x Wychowałek Antoni (Skórkowice 1872/16)
  98. Tomasnik Marianna x Karecki Walenty (Kraków - św. Florian 1841/7)
  99. Tomasz Franciszek x Zamojski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1833/43)
  100. ---------- Katarzyna x Perowicki Benedykt (Gniew 1815/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne