Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Tokarski (wyników 112):

  1. Tokaj Agnieszka x Zagonkowski Józef (Prażmów 1900/15)
  2. ---------- Balbina x Matulka Tomasz (Prażmów 1897/21)
  3. ---------- Franciszek x Figurski Józefa (Prażmów 1899/21)
  4. ---------- Jan x Postek Agnieszka (Prażmów 1898/2)
  5. ---------- Jan x Sokolnicki Teofila (Kraków - Wszyscy Święci 1850/7)
  6. ---------- Józef x Lasek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1811/100)
  7. ---------- Józefa x Postek Franciszek (Prażmów 1903/25)
  8. ---------- Katarzyna x Nowak Teofil (Prażmów 1902/6)
  9. ---------- Katarzyna x Przybylski Józef (Prażmów 1899/13)
  10. ---------- Kazimierz x Nowakowski Anna (Kraków - św. Szczepan 1829/53)
  11. ---------- Małgorzata x Matulka Jan (Prażmów 1902/12)
  12. ---------- Marianna x Paula Antoni (Kraków - św. Szczepan 1813/150)
  13. ---------- Michał x Mikus Magdalena (Prażmów 1901/24)
  14. ---------- Piotr x Matulka Józefa (Prażmów 1902/20)
  15. ---------- Stanisław x Postek Józefa (Prażmów 1903/34)
  16. ---------- Teofila x Kaczorowski Jan (Prażmów 1898/15)
  17. ---------- Wojciech x Marecki Marianna (Prażmów 1896/3)
  18. Tokajski Franciszek x Mikuła Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1841/63)
  19. ---------- Jadwiga x Niesiołowski Walenty (Kraków - św. Szczepan 1818/28)
  20. ---------- Marianna x Żurkiewicz Feliks (Kraków - Mariacka 1846/38)
  21. Tokarczuk Magdalena x Staszewski Grzegorz (Hrubieszów 1834/2)
  22. Tokarczyk Agnieszka x Żebrowski Jan (Surhów 1866/16)
  23. ---------- Andrzej x Bil Katarzyna (Borzykowa 1842/25)
  24. ---------- Andrzej x Gawlak Elżbieta (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/4)
  25. ---------- Andrzej x Lechu Marianna (Surhów 1859/15)
  26. ---------- Antoni x Waligórski Regina (Kraków - Mariacka 1824/15)
  27. ---------- Bartłomiej x N. Jadwiga (Dmenin 1678/2)
  28. ---------- Brygida x Dworak Walenty (Borzykowa 1819/8)
  29. ---------- Dorota x Strzelecki Walenty (Borzykowa 1839/32)
  30. ---------- Elżbieta x Pustułka Stanisław (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1838/1)
  31. ---------- Franciszka x Korgul Aleksander (Borzykowa 1853/6)
  32. ---------- Gabriel x Górka Katarzyna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1819/1)
  33. ---------- Jan x Janczak Zofia (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1830/2)
  34. ---------- Jan x Lechus Agnieszka (Surhów 1865/6)
  35. ---------- Katarzyna x Florowski Adam (Pniewnik 1840/9)
  36. ---------- Katarzyna x Michalczyk Andrzej (Borzykowa 1845/26)
  37. ---------- Katarzyna x Rydzewski Stanisław (Borzykowa 1825/13)
  38. ---------- Katarzyna x Szczepański Piotr (Borzykowa 1830/4)
  39. ---------- Klemens x Dobosz Ewa (Brzeziny 1777/1765)
  40. ---------- Kunegunda x Nowak Wojciech (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1870/4)
  41. ---------- Ludwik x Samborski Rozalia (Borzykowa 1821/6)
  42. ---------- Małgorzata x Pustułka Michał (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1818/1)
  43. ---------- Maria x Pustułka Andrzej (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1856/2)
  44. ---------- Marianna x Antoniak Ignacy (Surhów 1860/7)
  45. ---------- Marianna x Czelusta Wawrzyniec (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1839/5)
  46. ---------- Marianna x Gradowski Józef (Surhów 1862/12)
  47. ---------- Marianna x Karczewski Mikołaj (Kraków - Mariacka 1837/16)
  48. ---------- Mateusz x Chudy Agnieszka (Borzykowa 1838/2)
  49. ---------- Mateusz x Zarembski Tekla (Borzykowa 1851/36)
  50. ---------- Michał x Kaczor Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1824/2)
  51. ---------- Petronela x Misztal Dominik (Borzykowa 1849/19)
  52. ---------- Szymon x Pawlik Elżbieta (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1813/2)
  53. ---------- Tekla x Krzymiński Tomasz (Borzykowa 1841/6)
  54. ---------- Tomasz x Antoniak Katarzyna (Surhów 1862/18)
  55. ---------- Wawrzyniec x Skrzypczyk Dorota (Borzykowa 1836/3)
  56. ---------- Zofia x Górka Franciszek (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1839/4)
  57. Tokarski Agnieszka x Dębczyński Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1836/4)
  58. ---------- Andrzej x Hybnertnilla Anna (Barłożno 1851/2)
  59. ---------- Andrzej x Naklewski Lidia (Barłożno 1861/6)
  60. ---------- Anna x Adamusiak Franciszek (Dmenin 1803/4)
  61. ---------- Antoni x Klubiński Juliana (Koprzywnica 1844/47)
  62. ---------- Antoni x Kroll Augusta (Gniew 1890/15)
  63. ---------- Antonina x Bugajski Błażej (Obiechów 1843/7)
  64. ---------- Augustyn x Wangler Rozalia (Chwaszczyno 1877/12)
  65. ---------- Franciszek x Ryngielewicz Rozalia (Opole Lubelskie 1859/26)
  66. ---------- Helena x Kotowski Konrad (Barłożno 1923/14)
  67. ---------- Hubert Feliks x Szołtun Teresa Małgorzata (Gniew 1967/12)
  68. ---------- Jadwiga x Cybulski Piotr (Bebelno 1862/14)
  69. ---------- Jadwiga x Krzysztofczyk Franciszek (Bebelno 1827/5)
  70. ---------- Jan x Makowiecki Józefa (Grodzisk Mazowiecki 1848/28)
  71. ---------- Jan x N. Katarzyna (Wieniec 1777/155)
  72. ---------- Jan x Palutkiewicz Joanna (Kraków - Mariacka 1835/73)
  73. ---------- Józef x Buliński Tekla (Bebelno 1856/22)
  74. ---------- Józef x Kaczór Jadwiga (Bebelno 1859/21)
  75. ---------- Józef x Krich Marcjanna (Barłożno 1896/5)
  76. ---------- Józef x Minia Magdalena (Chwaszczyno 1832/9)
  77. ---------- Józefa x Kocołak Józef (Bebelno 1862/7)
  78. ---------- Józefa x Książczak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1907/9)
  79. ---------- Krystian x Szelezynski Marianna (Chwaszczyno 1834/11)
  80. ---------- Leon x Rajski Apolonia (Gniew 1911/24)
  81. ---------- Lidia Maria x Zypunt Alfred Stanisław (Gniew 1965/37)
  82. ---------- Łucja x Ormański Wojciech (Obiechów 1832/10)
  83. ---------- Ludwika x Paprocki Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1841/14)
  84. ---------- Maria x Biały Antoni (Chwaszczyno 1878/13)
  85. ---------- Marianna x Frost Jan (Gniew 1822/13)
  86. ---------- Marianna x Sarnowski Teodor (Chwaszczyno 1879/11)
  87. ---------- Marianna x Woźniak Klemens (Bebelno 1830/1)
  88. ---------- Marianna x Żelichowski Józef (Bebelno 1868/9)
  89. ---------- Modest x Grad Józefa (Chlewiska 1837/33)
  90. ---------- Paweł x Korkosz Marianna (Surhów 1868/10)
  91. ---------- Paweł x N. Elżbieta (Wieniec 1792/322)
  92. ---------- Salomea x Biernaciński Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1821/47)
  93. ---------- Szymon x Bieniek Ludwika (Pniewnik 1870/2)
  94. ---------- Wiktoria x Łukasiński Wawrzyniec (Lgota Wielka 1834/9)
  95. ---------- Wojciech x Ficowski Ewa (Chwaszczyno 1773/13)
  96. ---------- Zuzanna x Siewert Jan (Chwaszczyno 1864/20)
  97. Tokarz Andrzej x Średniawa Agata (Domosławice, wieś Faliszewice 1886/3)
  98. ---------- Antoni x Dudek Julianna (Domosławice, wieś Domosławice 1904/3)
  99. ---------- Julianna x Salaterski Władysław (Domosławice, wieś Melsztyn 1926/3)
  100. ---------- Marianna x Biela Józef (Kraków - Mariacka 1817/37)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne