Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Tkacz (wyników 45):

  1. Tkacz Agnieszka x Chylicki Wojciech (Chlewiska 1833/3)
  2. ---------- Agnieszka x Olearczyk Walerian (Dmenin 1643/2)
  3. ---------- Franciszek x Sad Agata (Kraków - Mariacka 1823/25)
  4. ---------- Gertruda x Hierosinek Piotr (Podlesie 1673/4)
  5. ---------- Jan x Kalata Elżbieta (Brok 1818/19)
  6. ---------- Katarzyna x Grinembarch Krystian (Gniew 1740/2)
  7. ---------- Konstancja x Lubacha Antoni (Gnojno 1820/30)
  8. ---------- Łucja x Działak Andrzej (Gnojno 1737/9)
  9. ---------- Marianna x Mańczyk Jan (Podlesie 1723/1)
  10. ---------- Marianna x Piątek Jakub (Chlewiska 1837/37)
  11. ---------- Stanisław x N. Marianna (Podlesie 1639/9)
  12. ---------- Szymon x Rahowny Marianna (Końskowola 1643/8)
  13. ---------- Zofia x Dąbrowski Tomasz (Podlesie 1706/1)
  14. Tkaczak Helena x Przybyszko Michał (Okrzeja 1850/32)
  15. ---------- Ignacy x Krupiak Marianna (Okrzeja 1827/27)
  16. ---------- Łukasz x Kulpa Marianna (Okrzeja 1865/34)
  17. ---------- Łukasz x Pietrak Ewa (Okrzeja 1850/48)
  18. ---------- Szczepan x Gurecki Katarzyna (Okrzeja 1819/46)
  19. ---------- Urszula x Osial Józef (Okrzeja 1834/3)
  20. Tkaczk Marianna x Rudkowski Szymon (Barłożno 1705/9)
  21. Tkaczyk Albin x Alfutowski Franciszka (Barłożno 1916/1)
  22. ---------- Barbara x Chmielewski Jacek (Bebelno 1804/5)
  23. ---------- Bolesław x Hinz Marta (Barłożno 1920/45)
  24. ---------- ewa x Budziowski Piotr (Dzierzgów 1832/5)
  25. ---------- Jan x Sikor Anna (Barłożno 1924/15)
  26. ---------- Józef x Jamróz Wiktoria (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/45)
  27. ---------- Józef x Sztobryn Katarzyna (Gródek 1885/4)
  28. ---------- Katarzyna x Głombik Jan (Działoszyce 1877/8)
  29. ---------- Magdalena x Kiliszek Andrzej (Okrzeja 1856/20)
  30. ---------- Magdalena x Pytlik Jan (Bebelno 1811/2)
  31. ---------- Marianna x Dudkiewicz Andrzej (Kraków - Mariacka 1821/73)
  32. ---------- Marianna x Goździkowski Franciszek (Dmenin 1890/13)
  33. ---------- Marianna x Orłowski Franciszek (Barłożno 1887/19)
  34. ---------- Marianna x Płasiński Jan (Kraków - św. Mikołaj 1835/40)
  35. ---------- Marianna x Połaski Andrzej (Pniewnik 1839/14)
  36. ---------- Marianna x Ptak Mateusz (Bebelno 1876/9)
  37. ---------- Michał x Woźniczek Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1850/31)
  38. ---------- Mikołaj x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/68)
  39. ---------- Piotr x Kloc Rozalia (Opole Lubelskie 1858/69)
  40. ---------- Piotr x Szelski Zofia (Raciąż 1779/6)
  41. ---------- Piotr x Wisniewski Julianna (Gniew 1879/32)
  42. ---------- Stanisław x Gawroński Marianna (Koprzywnica 1825/40)
  43. ---------- Tekla x Pietrak Jakub (Okrzeja 1857/13)
  44. ---------- Tomasz x Kępka Tekla (Okrzeja 1853/16)
  45. ---------- Wojciech x Kudon Katarzyna (Okrzeja 1848/36)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne