Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Tatarczuk (wyników 67):

  1. Tata Zofia x Lugowsky Jan (Końskowola 1650/29)
  2. Tataj Marianna x Budziarek Franciszek (Nieborów 1829/11)
  3. Tatar Agnieszka x Sroka Stanisław (Kraków - Boże Ciało 1833/16)
  4. ---------- Anna x Ślęzak Michał (Lgota Wielka 1827/20)
  5. ---------- Barbara x Wilkorzewski Andrzej (Bebelno 1752/1)
  6. ---------- Bronisława x Otorkowski Jan (Połaniec 1871/7)
  7. ---------- Honorata x Ptak Szczepan (Bebelno 1857/14)
  8. ---------- Katarzyna x Grodzicki Aleksy (Kraków - Mariacka 1835/18)
  9. ---------- Marianna x Churlak Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1823/28)
  10. ---------- Michalina x Włodarczyk Jakób (Lgota Wielka 1818/20)
  11. ---------- Salomea x Dyguda Leonard (Lgota Wielka 1821/8)
  12. ---------- Salomea x Strychalski Ignacy (Borzykowa 1858/10)
  13. ---------- Wojciech x Kowal Teresa (Bebelno 1783/1)
  14. ---------- Zofia x Durma Piotr (Połaniec 1878/48)
  15. Tatara Alojzy x Wójcik Katarzyna (Lgota Wielka 1824/9)
  16. ---------- Andrzej x Ziętarska Eleonora (Połaniec 1865/32)
  17. ---------- Bartłomiej x Kisiołek Urszula (Lgota Wielka 1859/6)
  18. ---------- Jadwiga x Kowalczyk Dominik (Lgota Wielka 1849/18)
  19. ---------- Jan Nepomucen x Gerat Regina (Kraków - św. Salwator 1848/45)
  20. ---------- Józef x Kusmierz Józefa (Kraków - św. Salwator 1846/45)
  21. ---------- Józef x Oproch Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1840/22)
  22. ---------- Katarzyna x Ścigalski Jakub (Lgota Wielka 1850/10)
  23. ---------- Maciej x Koperek Brygida (Lgota Wielka 1840/5)
  24. ---------- Maria x Nowak Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1827/100)
  25. ---------- Marianna x Tomaszewski Antoni (Grocholice 1880/8)
  26. ---------- Michał x Kosowicz Jadwiga (Połaniec 1861/2)
  27. ---------- Michał x Nk Helena (Lgota Wielka 1855/5)
  28. ---------- Norbert x Łacheta Zofia (Kraków - św. Salwator 1832/157)
  29. ---------- Paweł x Bugajski Marianna (Lgota Wielka 1858/24)
  30. ---------- Paweł x Ślęzak Marianna (Lgota Wielka 1832/8)
  31. ---------- Paweł x Szwed Marianna (Lgota Wielka 1847/9)
  32. ---------- Petronela x Ścigielski Jan (Lgota Wielka 1836/22)
  33. ---------- Stefan x Witek Katarzyna Barbara (Kraków - św. Salwator 1848/5)
  34. ---------- Tadeusz x Mrozik Klara (Kraków - św. Salwator 1829/31)
  35. ---------- Tadeusz x Stasiczek Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1813/75)
  36. ---------- Urszula x Ścigalski Franciszek (Lgota Wielka 1836/16)
  37. ---------- Wincenty x Kozik Łucja (Lgota Wielka 1864/9)
  38. Tatarajka Paweł x Suchy Katarzyna (Podlesie 1770/6)
  39. Tatarch Michał x Czapiga Tekla (Borzykowa 1866/9)
  40. Tatarczek Marianna x Kierzek Jan (Kraków - św. Szczepan 1851/48)
  41. Tatarczuch Kazimierz x Śmietana Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1849/17)
  42. ---------- Małgorzata x Siemieński Błażej (Kraków - św. Salwator 1845/2)
  43. Tatarczuk Agnieszka x Biegański Józef (Siercza, par. Wieliczka 1883/3)
  44. ---------- Magdalena x Ochoński Jan (Siercza, par. Wieliczka 1879/4)
  45. Tatarczynski Józef x Helwegroski Marianna (Kazimierz Biskupi 1817/17)
  46. Tatarek Jakub x Błaszczyk Konstancja (Podlesie 1804/5)
  47. ---------- Małgorzata x Kłociński Maciej (Grodzisk Mazowiecki 1848/25)
  48. Tatarewicz Anna x Kamiński Jan (Papowo Toruńskie 1833/8)
  49. Tatarkowski Marianna x Sulecki Piotr (Papowo Toruńskie 1843/13)
  50. Tatarowicz Andrzej x Zalińska Katarzyna (Połaniec 1874/62)
  51. ---------- Józef x Piątek Kunegunda (Połaniec 1869/14)
  52. Tatarski Franciszek x Świąder Antonina (Skórkowice 1867/2)
  53. ---------- Marianna x Bucki Kajetan (Kraków - św. Salwator 1847/43)
  54. ---------- Norbert x Papierz Franciszka Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1849/8)
  55. ---------- Paweł x Cisak Urszula (Książnice Wielkie 1865/4)
  56. Tataruch Maciej x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/17)
  57. ---------- Wojciech x Cichy Anna (Kraków - św. Mikołaj 1846/12)
  58. Taterka Józef x Lazurowicz Rozalia (Gniew 1861/59)
  59. Taterra Anna x Bielski Jan (Gniew 1886/38)
  60. Tatka Jan x Siwczyk Marianna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1848/2)
  61. Tatkiewicz Kazimierz x Bokwiak Salomea (Koprzywnica 1821/29)
  62. ---------- Marianna x Miękina Tomasz (Koprzywnica 1849/24)
  63. Tatko Helena x Piotrowski Mateusz (Kraków - Wszyscy Święci 1816/15)
  64. Tatkowicz Zofia x Czesak Wojciech (Koprzywnica 1820/3)
  65. Tator Jan x Kosciołek Franciszka (Kraków - św. Salwator 1818/78)
  66. Tatora Tomasz x Pietras Apolonia (Kraków - św. Salwator 1819/45)
  67. Tatuski Jan x Węgrzynk Anna (Końskowola 1655/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne