Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Taborek (wyników 68):

  1. Taba Antonina x Miszczyk Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1888/3)
  2. ---------- Jadwiga x Cecuła Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1819/1)
  3. ---------- Jakub x Ruszkowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1873/1)
  4. ---------- Jan x Dudek Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1847/4)
  5. ---------- Józefa x Lesiak Walenty (Pierzchnica: wieś Gumienice 1886/5)
  6. ---------- Józefa x Piróg Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1900/1)
  7. ---------- Katarzyna x Kula Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1887/3)
  8. ---------- Marianna x Dziedzic Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1896/5)
  9. ---------- Marianna x Pietrzyk Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1896/2)
  10. ---------- Marianna x Siekański Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1856/4)
  11. ---------- Michał x Kozak Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1896/3)
  12. ---------- Michał x Twardowski Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1860/1)
  13. ---------- Petronela x Kronż Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1894/1)
  14. ---------- Stanisław x Dudek Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1859/3)
  15. ---------- Wincenty x Dziedzic Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1877/3)
  16. ---------- Wincenty x Topolski Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1890/5)
  17. Tabaczkowski Franciszek x Gabrielczuk Katarzyna (Hrubieszów 1837/17)
  18. ---------- Józefa x Rabczyński Kasper (Hrubieszów 1859/5)
  19. ---------- Wojciech x Mosalski Barbara (Hrubieszów 1812/37)
  20. Tabaczynski Franciszek x Beyrau Marianna (Raciąż 1898/3)
  21. Tabak Anna x Boroń Ignacy (Skała 1884/7)
  22. ---------- Antoni x Śmigielski Magdalena (Skała 1881/1)
  23. ---------- Antoni x Wawro Marianna (Skała 1843/1)
  24. ---------- Jan x Woźniak Julianna (Skała 1877/9)
  25. Tabaka Anna x Woźniak Marcin (Skała 1866/10)
  26. ---------- Franciszka x Cugierszczak Ignacy (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/3)
  27. ---------- Marianna x Baranowski Walenty (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/15)
  28. ---------- Weronika x Glonek Kazimierz (Skała 1877/1)
  29. Tabaszewski Katarzyna x Golecki Maciej (Kraków - Mariacka 1825/59)
  30. Tabaszoski Kazimierz x Łoboda Magdalena (Zakliczyn 1777/3)
  31. Taber Jan x Dumański Eleonora (Papowo Toruńskie 1851/7)
  32. Taberski Michalina x Ratajczak Kasper (Papowo Toruńskie 1862/11)
  33. Tabianczyk Teresa x Kaczor Jan (Kraków - św. Szczepan 1811/49)
  34. Tabis Jan x Chmielowski Tekla (Kraków - św. Salwator 1821/36)
  35. Tablica Elżbieta x Pawłowski Grzegorz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1803/4)
  36. ---------- Franciszka x Piekarski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1851/6)
  37. ---------- Jadwiga x Powałkiewicz Florian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/19)
  38. ---------- Małgorzata x Górowicz Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1815/2)
  39. ---------- Paweł x Barchan Agata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1828/4)
  40. ---------- Paweł x Szwrc Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/2)
  41. ---------- Wojciech x Kułagowski Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/10)
  42. Tablitz Fryderyk x Osiemkowski Anna (Papowo Toruńskie 1853/8)
  43. Tabola Jan x Sroka Marianna (Kraków - św. Florian 1845/22)
  44. Tabolak Anna x Czerwińśki Jan (Raciąż 1934/24)
  45. Tabolanki Marianna x Kozma Piotr (Raciążek 1777/14)
  46. Tabolik Józefa x Ciszewski Leon (Kraków - św. Anna 1835/26)
  47. Tabor Agnieszka x Matryba Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1969/39)
  48. ---------- Franciszek x Kubas Marianna (Rakoszyn 1821/6)
  49. ---------- Helena x Witczyński Jan (Borzykowa 1861/26)
  50. ---------- Joachim x Mularczyk Katarzyna (Rakoszyn 1850/1)
  51. ---------- Joachim x Mularczyk Marianna (Rakoszyn 1828/4)
  52. ---------- Józef x Domagalski Teofila (Kraków - św. Florian 1850/31)
  53. ---------- Katarzyna x Zimoląg Stanisław (Bebelno 1763/4)
  54. ---------- Paweł x Suliga Katarzyna (Bebelno 1760/1)
  55. ---------- Zuzanna x Przebierała Szymon (Rakoszyn 1831/2)
  56. Taborczyk Maciej x Smoliński Julia (Kraków - Mariacka 1839/40)
  57. ---------- Maciej x Tarankiewicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/29)
  58. Taborek Ludwik x Pryc Marianna (Obiechów 1833/7)
  59. ---------- Piotr x Podemski Julianna (Skała 1851/12)
  60. Taborski Andrzej x Pawlik Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1855/1)
  61. ---------- Józef x Błaszkowski Michalina (Kazimierz Biskupi 1904/42)
  62. ---------- Józefa x Mazurek Stanisław (Kazimierz Biskupi 1927/28)
  63. ---------- Maciej x Smoliński Julia (Kraków - Mariacka 1839/40)
  64. ---------- Władysław x Zagrzda Helena (Kazimierz Biskupi 1907/13)
  65. Tabrielski Katarzyna x Kamiński Jakub (Papowo Toruńskie 1871/31)
  66. Tabrowski Konstancja x Kowalski Karol (Mikstat 1846/1)
  67. Tabuł Apolonia x Stasiuk Szczepan (Surhów 1864/16)
  68. Tabur Antoni x Nazyber Anna (Kraków - Mariacka 1836/79)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne