Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szynalewski (wyników 96):

  1. Szymabiski Piotr x Gajdkowski Łucja (Raciążek 1791/11)
  2. Szymacha Anna x Lambrecht Maksymilian (Grocholice 1883/2)
  3. ---------- Antonina x Mielczarski Stanisław (Grocholice 1887/29)
  4. ---------- Jan x Brzozowska Rozalia (Skórkowice 1880/29)
  5. ---------- Kazimierz x Sołtys Marianna (Skórkowice 1887/13)
  6. ---------- Paweł x Grzybek Barbara (Skórkowice 1866/19)
  7. ---------- Paweł x Krzysztofik Marianna (Skórkowice 1881/23)
  8. Szymachowski August x Wangler Marianna (Chwaszczyno 1862/1)
  9. Szymakowski Walenty x Marcin Marianna (Wieniec 1783/204)
  10. Szymala Agnieszka x Bednarek Józef (Dmenin 1879/22)
  11. ---------- Helena x Kaleta Ludwik (Borzykowa 1864/26)
  12. ---------- Jakub x Sobański Agnieszka (Borzykowa 1867/21)
  13. ---------- Józef x Banasik Katarzyna (Borzykowa 1864/6)
  14. ---------- Julianna x Klasz Józef (Dmenin 1872/5)
  15. ---------- Kazimierz x Kołczyk Zofia (Borzykowa 1851/7)
  16. ---------- Marianna x Hoba Piotr (Dmenin 1877/1)
  17. Szymalski Jan x Lewandowski Katarzyna (Gniew 1857/77)
  18. Szymaniak Jan x Rudziński Tekla (Babsk 1831/2)
  19. ---------- Karol x Golec Jadwiga (Gorzków 1869/15)
  20. ---------- Tekla x Żyła Jan (Łoniów 1818/130)
  21. ---------- Tomasz x Rosiński Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/17)
  22. ---------- Władysław x Kraski Marianna (Kazimierz Biskupi 1925/23)
  23. Szymanowicz Hycek x Borkowicz Bindla (Koprzywnica 1817/42)
  24. ---------- Józef x Szczypiowski Barbara (Raciążek 1853/10)
  25. ---------- Marianna x Szczotkowski Stanisław (Raciążek 1805/7)
  26. ---------- Toba x Kurwet Szymon (Klimontów 1825/78)
  27. Szymaszkiewicz Józef x Goliszański Elżbieta (Łabunowo 1824/3)
  28. Szymon Jadwiga x Cybulka Błażej (Końskowola 1659/5)
  29. ---------- Marianna x Olsiński Marcin (Podlesie 1741/5)
  30. ---------- Marianna x Traczak Andrzej (Pniewnik 1783/260)
  31. Szymończyk Antonina x Tomczyk Wincenty (Chlewiska 1836/26)
  32. ---------- Jacek x Kowalik Marianna (Chlewiska 1834/8)
  33. ---------- Jan x Kowal Marianna (Podlesie 1766/4)
  34. ---------- Kacper x Szymończyk Konstancja (Chlewiska 1837/16)
  35. ---------- Konstancja x Szymończyk Kacper (Chlewiska 1837/16)
  36. ---------- Małgorzata x Cedrowicz Wojciech (Chlewiska 1826/8)
  37. Szymonek Antonina x Lisowski Antoni (Chlewiska 1833/5)
  38. ---------- Franciszek x Kruszyński Katarzyna (Grocholice 1879/45)
  39. ---------- Jan x Hujka Józefa (Grocholice 1883/3)
  40. ---------- Katarzyna x Kostca (Kasprzycki) Augustyn (Grocholice 1879/33)
  41. ---------- Katarzyna x Puchała Franciszek (Grodzisk Mazowiecki 1848/35)
  42. Szymoniak Adam x Kogut Urszula (Gnojno 1851/44)
  43. ---------- Agnieszka x Ogórek Tomasz (Gnojno 1861/53)
  44. ---------- Anna x Stachowicz Michał (Gnojno 1845/29)
  45. ---------- Anna x Witczak Jan (Gnojno 1860/37)
  46. ---------- Antoni x Siedlecki Marianna (Gnojno 1835/20)
  47. ---------- Barbara x Wilk Wojciech (Gnojno 1817/2)
  48. ---------- Franciszek x Kaniecki Marianna (Gnojno 1821/39)
  49. ---------- Franciszka x Sokoł Jan (Kraków - św. Szczepan 1833/8)
  50. ---------- Franciszka x Stachowicz Antoni (Gnojno 1841/30)
  51. ---------- Franciszka x Wilk Bartłomiej (Gnojno 1815/31)
  52. ---------- Jan x Antoniak Agata (Surhów 1864/14)
  53. ---------- Jan x Kowalski Franciszka (Surhów 1860/8)
  54. ---------- Jan x Pasternak Zofia (Gnojno 1827/44)
  55. ---------- Józef x Sito Agata (Gnojno 1840/6)
  56. ---------- Katarzyna x Jaros Michał (Gnojno 1838/37)
  57. ---------- Katarzyna x Ślusarczyk Jan (Gnojno 1857/33)
  58. ---------- Magdalena x Pasierb Jan (Gnojno 1821/17)
  59. ---------- Marianna x Sikora Jakub (Gnojno 1830/18)
  60. ---------- Marianna x Wawszczyk Antoni (Gnojno 1841/20)
  61. ---------- Paweł x Guzera Marianna (Gnojno 1862/52)
  62. ---------- Stanisław x Wrześniak Zofia (Gnojno 1865/40)
  63. ---------- Tekla x Ślusarczyk Wincenty (Gnojno 1824/27)
  64. ---------- Tekla x Szymczyk Wawrzyniec (Gnojno 1821/13)
  65. ---------- Tekla x Tracz Jan (Gnojno 1863/7)
  66. ---------- Tekla x Wojnowski Piotr (Gnojno 1861/31)
  67. ---------- Tomasz x Razowski Anna (Kraków - św. Salwator 1833/16)
  68. ---------- Wojciech x Boroń Katarzyna (Gnojno 1760/8)
  69. ---------- Zofia x Dąbrowski Ignacy (Gnojno 1830/21)
  70. ---------- Zofia x Witczak Wincenty (Gnojno 1864/8)
  71. Szymonowicz Idka x Moskowicz Icek (Czemierniki 1812/16)
  72. ---------- Rywka x Orzechowski Herszlik (Lgota Wielka 1824/16)
  73. ---------- Wincenty x Kukliński Joanna (Kraków - św. Anna 1850/1)
  74. Szymoński Marianna x Koralczuk Antoni (Zbuczyn 1811/245)
  75. ---------- Piotr x Domagalski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1824/44)
  76. ---------- Teresa x Gębarowski Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1816/27)
  77. Szymula Jan x Dziobek Magdalena (Kraków - św. Florian 1852/2)
  78. Szynal Wojciech x Kawalec Ewa (Gnojno 1749/21)
  79. Szynalewski Józefa x Bartkowski Klemens (Kraków - św. Anna 1835/13)
  80. ---------- Karolina x Babiński Wojciech (Kraków - Mariacka 1821/63)
  81. Szynalowicz Stanisław x Kuliński Magdalena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1819/9)
  82. Szynalowski Wincenty x Strychański Józefa (Kraków - św. Anna 1823/10)
  83. Szynalski Andrzej x Czaplewski Marianna (Gniew 1740/37)
  84. ---------- Anna x Czaplewski Stanisław (Gniew 1760/2)
  85. ---------- Czesław x Swędrowski Władysława (Kazimierz Biskupi 1929/19)
  86. ---------- Ignacy x Jastrzębski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1891/18)
  87. ---------- Jan x Dębczyński Helena (Kazimierz Biskupi 1922/15)
  88. ---------- Joanna x Nierychły Piotr (Kazimierz Biskupi 1895/13)
  89. ---------- Małgorzata x Nowacki Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/8)
  90. ---------- Marcin x Waczyński Bronisława (Kazimierz Biskupi 1921/31)
  91. ---------- Marianna x Pałucki Paweł (Gniew 1758/3)
  92. ---------- Marianna x Sendach Jakub (Gniew 1742/5)
  93. ---------- Wawrzyniec x Graniczna Franciszka (Kazimierz Biskupi 1900/30)
  94. ---------- Wawrzyniec x Graniczna Franciszka (Kazimierz Biskupi 1900/30)
  95. ---------- Wincenty x Mikołajczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1930/8)
  96. Szynowczyk Jan x Szuszcz Anna (Podlesie 1712/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne