Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szyda (wyników 111):

  1. Szyd Anastazja x Grzybek Mikołaj (Borzykowa 1861/14)
  2. Szyda Andrzej x Cieślik Teresa (Dmenin 1800/9)
  3. ---------- Andrzej x Pałka Agata (Dmenin 1791/11)
  4. ---------- Anna x Podybałka Józef (Dmenin 1791/10)
  5. ---------- Ewa x Koza Władysław (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/29)
  6. ---------- Marianna x Michoń Wojciech (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/22)
  7. ---------- Stefania x Góra Wojciech (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/58)
  8. Szydlecki Paweł x Kordas Urszula (Kraków - św. Salwator 1816/28)
  9. Szydlewski Antoni x Goehrke Ludwika (Gniew 1841/53)
  10. ---------- Franciszek x Ziechermann Karolina (Raciąż 1872/10)
  11. ---------- Franciszka x Ossowski Jan (Raciąż 1873/13)
  12. ---------- Jakub x Weltrowski Anastazja (Raciąż 1886/9)
  13. Szydło Franciszka x Przybyłowski Antoni (Brok 1817/43)
  14. ---------- Franciszka x Słabowski Paweł (Działoszyce 1844/3)
  15. ---------- Gertruda x Kozub Jakub (Kraków - św. Szczepan 1821/115)
  16. ---------- Jan x Czapka Marianna (Brok 1813/29)
  17. ---------- Kacper x Szumski Barbara (Brok 1820/9)
  18. ---------- Łucja x Kotowski Jakub (Brok 1811/14)
  19. ---------- Mateusz x Rukat Marianna (Brok 1817/44)
  20. ---------- Paweł x Rostafiński Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1815/24)
  21. ---------- Regina x Kotulski Maciej (Zielonki 1846/24)
  22. ---------- Wawrzyniec x Gądek Zofia (Kraków - św. Szczepan 1834/11)
  23. Szydłoski Ewa x Świerkowski Błażej (Wieniec 1802/438)
  24. ---------- Klara x Matciak Józef (Kościelec pow. kaliski 1829/19)
  25. ---------- Rozalia x Duczmański Walenty (Kościelec pow. kaliski 1839/2)
  26. Szydłowski Adolf x Gadzinski Katarzyna (Gniew 1851/62)
  27. ---------- Agata x Białek Andrzej (Zielonki 1832/5)
  28. ---------- Aleksander x Bałabański Barbara (Działoszyce 1864/2)
  29. ---------- Alojzy x Libich Antonina Sabina (Kraków - Mariacka 1815/39)
  30. ---------- Andrzej x Wołkowski Franciszka (Łabunowo 1800/6)
  31. ---------- Anna x Borkowski Szymon (Łabunowo 1810/11)
  32. ---------- Anna x Koźbiał Jan (Gnojno 1828/35)
  33. ---------- Antoni x Ciar Wiktoria (Gniew 1802/45)
  34. ---------- Antonina x Jankiewicz Paweł (Gniew 1840/18)
  35. ---------- Apolonia x Jastrzębski Józef (Działoszyce 1832/33)
  36. ---------- Apolonia x Mul Stanisław (Kraków - św. Salwator 1834/12)
  37. ---------- Balbina x Scheen Jan (Gniew 1835/34)
  38. ---------- Bernard x Paplewski Karolina (Gniew 1938/8)
  39. ---------- Błażej x Repniski Marianna (Wieniec 1808/509)
  40. ---------- Bonawentura x N. Marianna (Wieniec 1763/53)
  41. ---------- Bonawentura x N. Regina (Wieniec 1776/143)
  42. ---------- Eleonora x Obszleger Adam (Mileszki 1858/26)
  43. ---------- Elżbieta x Strumski Jac (Gniew 1817/43)
  44. ---------- Franciszek x Gajewski Regina (Kraków - św. Mikołaj 1827/10)
  45. ---------- Franciszek x Galeński Marianna (Papowo Toruńskie 1829/4)
  46. ---------- Franciszek x Matros Jadwiga (Dmenin 1874/8)
  47. ---------- Gertruda x Mazurek Stanisław (Podlesie 1648/1)
  48. ---------- Ignacy x Pietraytis Róża (Łabunowo 1807/6)
  49. ---------- Ignacy x Rapacki Julianna (Hrubieszów 1816/33)
  50. ---------- Jadwiga x Kwiatkowski Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1848/47)
  51. ---------- Jadwiga x Müller Józef (Działoszyce 1839/20)
  52. ---------- Jakub x Gorowski Anna (Gniew 1785/33)
  53. ---------- Jan x Bazian Wiktoria (Hrubieszów 1864/21)
  54. Szydlowski Jan x Jika Elżbieta (Raciąż 1866/28)
  55. Szydłowski Jan x Kłak Regina (Zielonki 1840/2)
  56. ---------- Jan x Kys Franciszka (Surhów 1861/13)
  57. ---------- Jan x Prochowski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1816/76)
  58. ---------- Jerzy x Płanczina Katarzyna (Łabunowo 1789/15)
  59. ---------- Joanna x Borkowski Wojciech (Gniew 1798/1)
  60. ---------- Joanna x Koturbiński Józef (Kraków - św. Mikołaj 1837/27)
  61. ---------- Józef x Pade Eleonora (Kraków - św. Szczepan 1850/20)
  62. ---------- Józef x Saradzki Anna (Działoszyce 1886/7)
  63. ---------- Józefa x Kreling Jan (Gniew 1793/19)
  64. ---------- Józefa x Meciszewski Hilary (Kraków - Mariacka 1825/18)
  65. ---------- Józefa x Uznański Tomasz (Zielonki 1838/12)
  66. ---------- Julian x Klimkiewicz Franciszka (Kraków - Mariacka 1837/8)
  67. ---------- Julianna x Gala Michał (Działoszyce 1840/18)
  68. ---------- Kajetan x Kitzinger Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1838/16)
  69. ---------- Katarzyna x Kudla Paweł (Kraków - Mariacka 1814/70)
  70. ---------- Katarzyna x Panas Franciszek (Surhów 1860/24)
  71. ---------- Katarzyna x Sobczak Michał (Surhów 1863/4)
  72. ---------- Katarzyna x Węgrzynowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1842/16)
  73. ---------- Katarzyna x Wiszniewski Ignacy (Łabunowo 1795/2)
  74. ---------- Kazimierz x Marczyk Helena (Jeżów 1820/32)
  75. ---------- Kazimierz x Pawlikowski Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1834/1)
  76. ---------- Kazimierz x Rytuł Elżbieta (Łabunowo 1786/5)
  77. ---------- Klotylda x Grodzicki Filip (Okrzeja 1855/15)
  78. ---------- Leonard x Rokuszewski Marianna (Mileszki 1868/16)
  79. ---------- Ludwik x Kotulski Rozalia (Pniewnik 1862/13)
  80. ---------- Ludwika x Dmochowski Antoni (Okrzeja 1834/9)
  81. ---------- Maciej x Jankien Józefata (Łabunowo 1809/11)
  82. ---------- Magdalena x Suchecki Jan (Działoszyce 1888/26)
  83. ---------- Marian x Harmaciński Zofia (Kazimierz Biskupi 1862/1)
  84. ---------- Marianna x Ambroziak Kazimierz (Wieniec 1793/341)
  85. ---------- Marianna x Gorecki Karol (Kraków - św. Szczepan 1835/6)
  86. Szydlowski Marianna x Kryński Bartłomiej (Trzebieszów 1813/35)
  87. Szydłowski Marianna x Lubiński Błażej (Kraków - św. Florian 1825/97)
  88. ---------- Marianna x Mydlak Stanisław (Surhów 1861/15)
  89. ---------- Marianna x Orłowski Michał (Gniew 1815/24)
  90. ---------- Marianna x Wiśniewski Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1835/1)
  91. ---------- Marianna x Wójcik Andrzej (Działoszyce 1838/3)
  92. ---------- Marianna x Zoddel Franciszek (Raciąż 1890/2)
  93. ---------- Mateusz x Ratajczak Józefa (Ludzisko 1834/0)
  94. ---------- Paweł x Dańczyk Katarzyna (Budziszewice 1867/10)
  95. ---------- Paweł x Kawecki Anna (Budziszewice 1870/9)
  96. ---------- Rozalia x Jezierski Jan (Pniewnik 1843/21)
  97. ---------- Rozalia x Płanczunas Józef (Łabunowo 1819/4)
  98. ---------- Rozalia x Wegner Adam (Raciąż 1822/3)
  99. ---------- Salomea x Olter Wojciech Jan (Raciąż 1951/12)
  100. ---------- Stanisław x Kosowski Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1814/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne