Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szyc (wyników 71):

  1. Szyc Agnieszka x Goldschmidt Wiktor (Grabowo kościerskie 1933/14)
  2. ---------- Bronisław Edward x Bardziński Matylda (Grocholice 1886/28)
  3. ---------- Łucja x Czekae Stanisław (Grabowo kościerskie 1934/10)
  4. ---------- Magdalena x Burlin Marcin (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1783/10)
  5. ---------- Michał x Elwart Krystyna (Chwaszczyno 1754/4)
  6. ---------- Władysława x Stalka Leon (Grabowo kościerskie 1937/18)
  7. Szyca Jan x Krużycki Franciszka (Grabowo kościerskie 1927/12)
  8. ---------- Leon x Górski Helena (Grabowo kościerskie 1932/14)
  9. ---------- Marianna x Krużycki Wiktor Anastazy (Grabowo kościerskie 1920/9)
  10. ---------- Marta x Bottcher Antoni (Grabowo kościerskie 1937/11)
  11. Szych Agata x Krawczewski Bartłomiej (Mikstat 1823/17)
  12. ---------- Andrzej x Drabęcki Magdalena (Mikstat 1830/16)
  13. ---------- Andrzej x Gałczyński Marianna (Mikstat 1837/17)
  14. ---------- Antoni x Polak Karolina (Mikstat 1838/1)
  15. ---------- Bartłomiej x Stupiński Marianna (Mikstat 1842/2)
  16. ---------- Benedykt x N. Agnieszka (Mikstat 1837/15)
  17. ---------- Faustyn x Krzywański Anastazja (Mikstat 1847/5)
  18. ---------- Faustyn x Zdzyński Łucja (Mikstat 1851/7)
  19. ---------- Regina x Korpys Szymon (Mikstat 1848/10)
  20. ---------- Roch x Drabent Róża (Mikstat 1820/9)
  21. ---------- Stanisław x Biczak Regina (Mikstat 1840/19)
  22. ---------- Tekla x Rachuta Jan (Mikstat 1823/12)
  23. ---------- Walenty x N. Konstancja (Mikstat 1841/8)
  24. Szychowski Adam x Dębska Marianna (Brzeziny 1798/15)
  25. ---------- Anastazja x Daszyński Walenty (Mileszki 1866/8)
  26. ---------- Aniela x Wilczyński Franciszek (Papowo Toruńskie 1880/1)
  27. ---------- Bartłomiej x Koziewicz Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1836/9)
  28. ---------- Franciszka x Pomianowski Kazimierz (Mileszki 1853/32)
  29. ---------- Józef x Kalisz Antonina (Mileszki 1862/13)
  30. ---------- Kazimierz x NN Zofia (Gniew 1906/5)
  31. ---------- Marcin x Ciupiński Konstancja (Mileszki 1859/25)
  32. ---------- Marianna x Gabara Franciszek (Mileszki 1851/21)
  33. ---------- Marianna x Promiński Szczepan (Mileszki 1866/9)
  34. ---------- Michał x Żurek Franciszka (Mileszki 1865/3)
  35. ---------- Stanisław x Smurawski Magdalena (Kazimierz Biskupi 1836/16)
  36. ---------- Zofia x Fridowski Maciej (Gniew 1906/21)
  37. Szydzieński Antoni x Łucak Agnieszka (Dmenin 1763/4)
  38. Szyjka Marianna x Odrobiński Jan (Skała 1884/22)
  39. Szykowski Adolf x Jabłonka Anna (Barłożno 1931/8)
  40. ---------- Maksymilian x Szchulz Katarzyna (Barłożno 1919/34)
  41. ---------- Szymon x Augustowski Zofia (Kraków - Wszyscy Święci 1817/33)
  42. Szyska Józef x Krawczyk Marianna (Kraków - św. Anna 1820/18)
  43. Szyskowski Jan x Tucholski Joanna (Gniew 1882/14)
  44. ---------- Mateusz x Brzostek Teofila (Ostrów mazowiecka 1864/13)
  45. Szyszka Andrzej x Grzyb Jadwiga (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1784/25)
  46. ---------- Andrzej x Rólka Eufemia (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1795/9)
  47. ---------- Bartłomiej x Żółwik Anna (Pniewnik 1759/37)
  48. ---------- Ewa x Szołopski Tomasz (Luszyn 1864/6)
  49. ---------- Henryk x Bednarczyk Henryka (Raciąż 1980/5)
  50. ---------- Henryk x Walczak Danuta (Raciąż 1996/11)
  51. ---------- Ignacy x Kula Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1868/4)
  52. ---------- Jadwiga x Odejewski Stanisław (Raciąż 1953/20)
  53. ---------- Jan x Ból Wiktoria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/20)
  54. ---------- Katarzyna x Hyzicki Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1889/5)
  55. ---------- Maciej x Wielgus Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/4)
  56. ---------- Marianna x Kempkowski Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1896/1)
  57. ---------- Michał x Kozera Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/10)
  58. Szyszkowski Agnieszka x Łącki Feliks (Kraków - Wszyscy Święci 1849/38)
  59. ---------- Barbara x Grabowski Janusz (Raciąż 1990/22)
  60. ---------- Franciszek x Węgrzyński Urszula (Dmenin 1899/22)
  61. ---------- Franciszka x Lusawicki Bronisław (Hrubieszów 1866/6)
  62. ---------- Józefa x Rzewuski Mikołaj (Kraków - Wszyscy Święci 1836/21)
  63. ---------- Katarzyna x Wnuk Aleks (Skórkowice 1863/3)
  64. ---------- Magdalena x Roguski Andrzej (Pniewnik 1823/6)
  65. ---------- Marianna x Godziszewski Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1831/1)
  66. ---------- Marianna x Mirowski Teodor (Kraków - Wszyscy Święci 1831/13)
  67. ---------- Salomea x Fiutowski Karol (Kraków - św. Anna 1843/5)
  68. ---------- Stanisław x Kozierowski Kazimiera (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1872/4)
  69. ---------- Tekla x Gromek Marcin (Pniewnik 1843/24)
  70. ---------- Walery x Kozierowski Józefa (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1868/3)
  71. ---------- Zofia x Samborski Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1832/29)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne