Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szwed (wyników 115):

  1. Szwandt Anna x Muster Beniamin (Jeżów 1811/22)
  2. Szwed Agata x Pieniążek Ambroży (Górzno k. Garwolina 1814/10)
  3. ---------- Agnieszka x Błażejczyk Maciej (Górzno k. Garwolina 1789/10)
  4. ---------- Agnieszka x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1796/7)
  5. ---------- Aniela x Ruta Mateusz (Górzno k. Garwolina 1826/16)
  6. ---------- Anna x Dolniak Antoni (Górzno k. Garwolina 1829/17)
  7. ---------- Antoni x Leszczyński Rozalia (Górzno k. Garwolina 1802/3)
  8. ---------- Bartłomiej x Trzpil Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1818/9)
  9. ---------- Bartłomiej x Trzpil Łucja (Górzno k. Garwolina 1866/4)
  10. ---------- Błażej x Owczarczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1891/12)
  11. ---------- Cecylia x Kołaczek Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1968/33)
  12. ---------- Elżbieta x Kuśmierski Błażej (Lgota Wielka 1847/4)
  13. ---------- Elżbieta x Trzpil Dominik (Górzno k. Garwolina 1804/6)
  14. ---------- Ewa x Dadana Stanisław (Górzno k. Garwolina 1829/6)
  15. ---------- Feliks x Biernacki Józefa (Górzno k. Garwolina 1851/20)
  16. ---------- Franciszek x Chmielewski Paulina (Górzno k. Garwolina 1848/19)
  17. ---------- Franciszek x Kołaczek Marianna (Górzno k. Garwolina 1823/13)
  18. ---------- Franciszek x Moch Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1976/15)
  19. ---------- Franciszek x Woźniak Barbara (Przyłęk 1858/7)
  20. ---------- Genowefa x Rusak Wacław (Górzno k. Garwolina 1951/20)
  21. ---------- Genowefa x Zając Adam (Górzno k. Garwolina 1946/29)
  22. ---------- Grzegorz x Lis Justyna (Górzno k. Garwolina 1878/28)
  23. ---------- Grzegorz x Włodarczyk Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1952/46)
  24. ---------- Helena x Bień Ignacy (Górzno k. Garwolina 1935/18)
  25. ---------- Helena x Nowak Bolesław (Górzno k. Garwolina 1947/41)
  26. ---------- Helena x Oliwa Józef (Górzno k. Garwolina 1939/9)
  27. ---------- Helena x Paziewski Antoni (Górzno k. Garwolina 1940/23)
  28. ---------- Helena x Rejdaszka Jan (Górzno k. Garwolina 1824/21)
  29. ---------- Helena x Talarek Antoni (Górzno k. Garwolina 1820/3)
  30. ---------- Henryk x Rutkowski Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1961/2)
  31. ---------- Henryk x Szewczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1970/35)
  32. ---------- Idzi x Święciński Apolonia (Lgota Wielka 1839/10)
  33. ---------- Jacek x Płatek Magdalena (Górzno k. Garwolina 1816/2)
  34. ---------- Jakub x Banaszak Magdalena (Górzno k. Garwolina 1774/7)
  35. ---------- Jakub x Gałązki Karolina (Górzno k. Garwolina 1893/34)
  36. ---------- Jan x Błażejczyk Anastazja (Górzno k. Garwolina 1886/14)
  37. ---------- Jan x Florek Halina (Górzno k. Garwolina 1975/17)
  38. ---------- Jan x Mikulski Helena (Górzno k. Garwolina 1952/24)
  39. ---------- Jan x Talarek Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1944/48)
  40. ---------- Jan x Trzpil Tekla (Górzno k. Garwolina 1841/16)
  41. ---------- Jan x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1942/40)
  42. ---------- Janina x Paziewski Antoni (Górzno k. Garwolina 1941/25)
  43. ---------- Janina x Pieniążek Wacław (Górzno k. Garwolina 1939/2)
  44. ---------- Janina x Sochacki Jan (Górzno k. Garwolina 1947/45)
  45. ---------- Jerzy x Mikulski Genowefa (Górzno k. Garwolina 1968/4)
  46. ---------- Józefa x Szewczyk Szymon (Górzno k. Garwolina 1933/6)
  47. ---------- Julianna x Majchrzak Kazimierz (Lgota Wielka 1850/4)
  48. ---------- Kacper x Rusak Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1816/21)
  49. ---------- Karolina x Bajera Piotr (Górzno k. Garwolina 1894/18)
  50. ---------- Katarzyna x Rejdaszka Maciej (Górzno k. Garwolina 1804/12)
  51. ---------- Kazimiera x Sulak Jan (Górzno k. Garwolina 1953/23)
  52. ---------- Klara x Papież Jan (Przyłęk 1852/9)
  53. ---------- Klemens x Chyła Elżbieta (Barłożno 1933/9)
  54. ---------- Klemens x Węgrzyński Marianna (Dmenin 1891/23)
  55. ---------- Konstancja x Palcychawski Andrzej (Chwaszczyno 1751/2)
  56. ---------- Łucja x Dybcio Tomasz (Górzno k. Garwolina 1877/7)
  57. ---------- Małgorzata x Gromuł Kacper (Górzno k. Garwolina 1747/1)
  58. ---------- Marcelina x Owczarczyk Kacper (Górzno k. Garwolina 1843/2)
  59. ---------- Marcin x Jankoski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1827/9)
  60. ---------- Marcin x Lis Kunegunda (Górzno k. Garwolina 1753/5)
  61. ---------- Marianna x Binięda Franciszek (Opole Lubelskie 1859/58)
  62. ---------- Marianna x Błażejczyk Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1843/11)
  63. ---------- Marianna x Błażejczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1842/10)
  64. ---------- Marianna x Gnat Maciej (Górzno k. Garwolina 1882/11)
  65. ---------- Marianna x Owczarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1796/4)
  66. ---------- Marianna x Piątek Władysław (Górzno k. Garwolina 1928/4)
  67. ---------- Marianna x Rusak Piotr (Górzno k. Garwolina 1845/12)
  68. ---------- Marianna x Sak Mateusz (Opole Lubelskie 1858/18)
  69. ---------- Marianna x Tatara Paweł (Lgota Wielka 1847/9)
  70. ---------- Marianna x Tobiasz Feliks (Górzno k. Garwolina 1930/26)
  71. ---------- Marianna x Więckowski Bartłomiej (Górzno k. Garwolina 1833/23)
  72. ---------- Marianna x Zając Adam (Górzno k. Garwolina 1734/3)
  73. ---------- Marianna x Żak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1947/21)
  74. ---------- Michał x Owczarczyk Rozalia (Górzno k. Garwolina 1890/29)
  75. ---------- Michał x Rudnicki Janina (Górzno k. Garwolina 1947/31)
  76. ---------- Mikołaj x Ruta Karolina (Górzno k. Garwolina 1865/8)
  77. ---------- Onufry x Owczarczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1878/31)
  78. ---------- Onufry x Talarek Janina (Górzno k. Garwolina 1930/14)
  79. ---------- Paweł x Turek Marianna (Górzno k. Garwolina 1854/25)
  80. ---------- Rozalia x Nowak Benedykt (Górzno k. Garwolina 1811/5)
  81. ---------- Scholastyka x Błażejczyk Michał (Górzno k. Garwolina 1828/7)
  82. ---------- Scholastyka x Owczarczyk Paweł (Górzno k. Garwolina 1851/17)
  83. ---------- Stanisław x Dybcio Marianna (Górzno k. Garwolina 1947/20)
  84. ---------- Stanisław x Gałązki Stefania (Górzno k. Garwolina 1940/16)
  85. ---------- Stanisław x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1785/4)
  86. ---------- Stanisław x Mąkowski Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1934/48)
  87. ---------- Stanisław x Mąkowski Ludwika (Górzno k. Garwolina 1892/18)
  88. ---------- Stanisław x Szewczyk Stefania (Górzno k. Garwolina 1933/13)
  89. ---------- Tekla x Błażejczyk Adam (Górzno k. Garwolina 1819/1)
  90. ---------- Teresa x Lis Waldemar (Górzno k. Garwolina 1969/38)
  91. ---------- Urszula x Błażejczyk Stanisław (Górzno k. Garwolina 1794/2)
  92. ---------- Wacław x Staros Stanisława (Górzno k. Garwolina 1945/8)
  93. ---------- Weronika x Połcik Jakub (Przyłęk 1859/3)
  94. ---------- Wojciech x Owczarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1928/16)
  95. ---------- Wojciech x Wojcicki (Wojtuniak) Łucja (Obiechów 1859/6)
  96. ---------- Zofia x Trzpil Władysław (Górzno k. Garwolina 1934/24)
  97. Szweda Andrzej x Kołatka Janina (Raciąż 1993/12)
  98. ---------- Bogdan x Kleman Danuta (Raciąż 1978/23)
  99. ---------- Engelbert Piotr x Warszyński Marianna (Raciąż 1952/13)
  100. ---------- Stanisław x Chylewski Pelagia (Raciąż 1950/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne