Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szwarc (wyników 161):

  1. Szwaba Bruno x Steinke Wiktoria (Grabowo kościerskie 1937/10)
  2. Szwabowicz Józefa x Kordas Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1846/12)
  3. Szwaciński Andrzej x Wieczorek Marianna (Kościelec pow. kaliski 1857/16)
  4. Szwacyn Regina x Horczyk Michał (Kraków - św. Szczepan 1813/116)
  5. Szwacz Franciszka x Kornata Walenty (Prażmów 1902/19)
  6. Szwaczek Agnieszka x Żącka Andrzej (Dmenin 1646/4)
  7. Szwaczkiwicz Marianna x Dąbrowski Antoni (Hrubieszów 1865/4)
  8. Szwaczyński Michał x Pacholczyk Kunegunda (Kościelec pow. kaliski 1857/6)
  9. Szwadrzyński Florian x Zimorski Domicela (Mikstat 1847/2)
  10. Szwagierkiewicz Jan x Kasperkiewicz Zofia (Kraków - św. Florian 1814/43)
  11. ---------- Jan x Parys Małgorzata (Kraków - św. Florian 1850/24)
  12. ---------- Marianna x Rosiński Marcin (Kraków - Mariacka 1820/55)
  13. ---------- Wojciech x Chuchrowicz Regina (Kraków - Mariacka 1841/46)
  14. ---------- Wojciech x Przebieda Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1849/70)
  15. Szwagierski Marianna x Orowiecki Feliks (Górzno k. Garwolina 1819/19)
  16. Szwagrowski Felicja x Sławiński Karol (Dmenin 1824/5)
  17. Szwaguliński Paulina x Kańkoś Paweł (Ostrów mazowiecka 1864/25)
  18. Szwaido Wojciech x Koziełk Marianna (Końskowola 1667/2)
  19. Szwaja Katarzyna x Kubik Szymon (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1794/2)
  20. Szwajc Salomea x Stefanowski Jan (Kraków - św. Salwator 1837/29)
  21. Szwajcoch Magdalena x Krawczyk Walenty (Skała 1859/7)
  22. Szwajcowski Agata x Gugulski Walenty (Skała 1887/11)
  23. ---------- Anastazja x Katarzyński Mikołaj (Skała 1877/2)
  24. ---------- Antoni x Jakubek Małgorzata (Skała 1878/1)
  25. ---------- Franciszek x Opalski Małgorzata (Skała 1885/6)
  26. ---------- Kajetan x Boroń Jadwiga (Skała 1862/13)
  27. ---------- Katarzyna x Majewski Wincenty (Skała 1886/19)
  28. ---------- Piotr x Miklasiński Agata (Skała 1884/17)
  29. ---------- Stanisław x Michalski Marianna (Skała 1874/15)
  30. Szwajczak Andrzej x Trzcianka Marianna (Skała 1836/11)
  31. ---------- Dominik x Korzonek Katarzyna (Skała 1839/8)
  32. ---------- Karol x Szostek Katarzyna (Skała 1817/6)
  33. Szwajda Jan x Barański Franciszka (Kraków - św. Salwator 1823/58)
  34. ---------- Jan x Filipek Salomea (Kraków - św. Salwator 1851/18)
  35. ---------- Marianna x Grudziński Błażej (Kraków - św. Florian 1849/23)
  36. ---------- Marianna x Kozina (Czechowski) Wincenty (Kraków - św. Salwator 1852/2)
  37. ---------- Walenty x Brożek Franciszka (Kraków - św. Salwator 1822/38)
  38. Szwajdziński Julianna x Kociół Jan (Kraków - św. Szczepan 1849/23)
  39. ---------- Marianna x Stajniak Jakub (Kraków - św. Salwator 1837/33)
  40. Szwajga Józef x Błasiak Marianna (Łoniów 1872/2)
  41. Szwajkowski Waleria x Olszewski Aleksander (Grudusk 1878/2)
  42. Szwajnoch Salomea x Prostacki Jan (Skała 1841/12)
  43. Szwak Mojżesz x Fal Zelda (Hrubieszów 1819/4)
  44. Szwakiewicz Łukasz x Michalski Marianna (Raciąż 1808/6)
  45. Szwakowicz Andrzej x Wegner Marianna (Raciąż 1805/4)
  46. ---------- Marianna x Szamocki Jan (Raciąż 1814/5)
  47. Szwalban Józef x Naporski Anna (Borzykowa 1844/7)
  48. Szwalc Elżbieta x Maciejewski Jan (Gniew 1779/33)
  49. Szwalgin Władysław x Speth Irena (Gniew 1949/26)
  50. Szwalinski Walenty x Brozkowski Barbara (Gniew 1815/32)
  51. Szwar Mateusz x Woajtoń Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1813/39)
  52. Szwarc Agata x Basa Kazimierz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1895/8)
  53. ---------- Agata x Piotrowicz Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/1)
  54. ---------- Agnieszka x Sroka Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1858/5)
  55. ---------- Anna x Gezewski Stanisław (Gniew 1759/6)
  56. ---------- Anna x Pietrzyk Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1873/6)
  57. ---------- Anna x Sztrakfelt Jakub (Gniew 1776/6)
  58. ---------- Anna x Sztreia Wawrzyniec (Gniew 1737/40)
  59. ---------- Anna x Treder Jan (Gniew 1761/20)
  60. ---------- Antoni x Aronowski Bronisława (Gniew 1950/27)
  61. ---------- Antoni x Cesarz Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1889/5)
  62. ---------- Antoni x Kossak Antonina (Kraków - św. Szczepan 1828/19)
  63. ---------- Antonina x Nowak Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1843/5)
  64. ---------- Apolonia x Głowiński Antoni (Gniew 1934/5)
  65. ---------- Apolonia x Jopkiewicz Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1847/1)
  66. ---------- Baltazar x Stęplowski Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/7)
  67. ---------- Brygida x Borek Łukasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1856/2)
  68. ---------- Elżbieta x Pchujrowski Jan (Gniew 1789/18)
  69. ---------- Florian x Górski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/6)
  70. ---------- Franciszek x Górski Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1834/1)
  71. ---------- Franciszek x Olszewski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1827/1)
  72. ---------- Franciszek x Osowski Bronisława (Barłożno 1921/18)
  73. ---------- Franciszka x Kwaśniewski Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1879/1)
  74. ---------- Franciszka x Sierszeń Szymon (Obiechów 1829/5)
  75. ---------- Helena x Górski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1818/3)
  76. ---------- Helena x Skocki Jan (Barłożno 1923/6)
  77. ---------- Helena x Zegler Marcin (Gniew 1779/39)
  78. ---------- Irena x Lis Józef (Gniew 1947/8)
  79. ---------- Jadwiga x Sępowicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1832/1)
  80. ---------- Jadwiga x Sledziowski Józef (Kraków - św. Florian 1811/52)
  81. ---------- Jakub x Szczepanski Anna (Gniew 1770/12)
  82. ---------- Jan x Bińkowski Anastazja (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1876/3)
  83. ---------- Jan x Leja Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1870/1)
  84. ---------- Jan x Sierpiński Aleksandra (Pierzchnica: wieś Szczecno 1877/2)
  85. ---------- Jan x Zawadzki (Kula) Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1810/1)
  86. ---------- Józef x Barchan Waleria (Pierzchnica: wieś Szczecno 1904/1)
  87. ---------- Julianna x Andrejas Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1825/7)
  88. ---------- Karolina x Cieśla Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1861/3)
  89. ---------- Katarzyna x Kanicki Michał (Gniew 1742/11)
  90. ---------- Katarzyna x Marchlewski Antoni (Gniew 1816/36)
  91. ---------- Katarzyna x Szwert Jan (Gniew 1747/36)
  92. ---------- Kazimierz x Pasis Maria (Pierzchnica: wieś Szczecno 1874/1)
  93. ---------- Kazimierz x Pawlik Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/18)
  94. ---------- Leon x Sroka Waleria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1898/2)
  95. ---------- Łukasz x Górski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1826/5)
  96. ---------- Magdalena x Michalski Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1823/4)
  97. ---------- Maria x Wojnowski Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1871/3)
  98. ---------- Marianna x Cesarz Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1814/7)
  99. ---------- Marianna x Frączek Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1901/3)
  100. ---------- Marianna x Łachowski Walenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1846/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne