Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szumski (wyników 98):

  1. Szum Ludwik x Kostran Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1822/28)
  2. Szumacher Antoni x Sobkowski Katarzyna (Klimontów 1857/5)
  3. ---------- N. x Rąbk Marianna (Raciąż 1766/1)
  4. Szumacki Franciszek x Wymysłowski Małgorzata (Charłupia Mała 1872/16)
  5. Szumała Franciszek x Orłowski Apolonia (Barłożno 1928/7)
  6. Szumalski Anna x Grabski Franciszek (Gniew 1863/34)
  7. Szuman Jan x Kołodziejski Anna (Płock 1886/95)
  8. ---------- Maciej x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/1)
  9. Szumann Andrzej x Papp Rozalia (Gniew 1831/31)
  10. Szumanowowski Ludwik x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/85)
  11. Szumanski Krystyna x Podwalski Józef (Gniew 1777/24)
  12. Szumański Salomea x Wilczyński Jacenty (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/6)
  13. Szumarski Andrzej x Dymitrow Urszula Tekla (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/201)
  14. Szumczuk Grzegorz x Kukiewicz Marianna (Hrubieszów 1863/13)
  15. Szumel Marian x Bałdowski Krystyna (Gniew 1962/21)
  16. Szumer Kasper x Stachnik Marianna (Kraków - św. Szczepan 1827/58)
  17. ---------- Regina x Łukaszkiewicz Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1824/2)
  18. Szumera Andrzej x Florkowski Jadwiga (Skała 1802/6)
  19. Szumerowski Ignacy x Dudziński Pelagia (Obiechów 1837/1)
  20. Szumiata Anastazja x Patkowski Zachariasz (Hrubieszów 1863/39)
  21. ---------- Anastazja x Patkowski Zachariasz (Hrubieszów 1869/39)
  22. ---------- Anastazja x Sebowicz Jan (Hrubieszów 1841/22)
  23. ---------- Antoni x Rypański Marianna (Hrubieszów 1856/5)
  24. ---------- Józefa x Migas Aleksander (Hrubieszów 1855/15)
  25. ---------- Katarzyna x Kozak Maciej (Hrubieszów 1811/97)
  26. ---------- Marianna x Alasiński Marcin (Hrubieszów 1811/90)
  27. ---------- Marianna x Maliszewski Leonard (Hrubieszów 1872/12)
  28. ---------- Marianna x Turula Aleksander (Hrubieszów 1817/8)
  29. ---------- Paweł x Korneluk Pelagia (Hrubieszów 1855/13)
  30. ---------- Tekla x Podkowik Szymon (Hrubieszów 1856/30)
  31. ---------- Tekla x Rabkiewicz Jan (Hrubieszów 1815/32)
  32. ---------- Wincenta x Boniewski Eliasz (Hrubieszów 1855/6)
  33. ---------- Wincenty x Dłużniewski Katarzyna (Hrubieszów 1855/3)
  34. ---------- Zofia x Pirogowicz N. (Hrubieszów 1820/45)
  35. Szumichowski Grzegorz x Bchocka(?) Marianna (Wieniec 1807/496)
  36. Szumiec Agnieszka x Koza Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1847/9)
  37. ---------- Katarzyna x Garus Paweł (Kraków - św. Szczepan 1813/167)
  38. ---------- Paweł x Baczyński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1841/8)
  39. ---------- Walenty x Bobło Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1828/33)
  40. Szumielewicz Michał x Doliński Karolina (Chlewiska 1837/23)
  41. Szumierz Józefata x Marciniak Ludwik (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/19)
  42. Szumiewski Helena x Liczbarski Stefan (Górzno k. Garwolina 1955/23)
  43. Szumigaj Józef x Haber Teresa (Kraków - Boże Ciało 1833/15)
  44. Szumigowski Marianna x Romanowski Mateusz (Bebelno 1857/21)
  45. Szumilas Jan x Kacel Katarzyna (Działoszyce 1854/8)
  46. ---------- Jan x Szczepanowski Katarzyna (Działoszyce 1864/18)
  47. ---------- Julianna x Rodak Jakub (Działoszyce 1880/18)
  48. ---------- Katarzyna x Całka Ignacy (Działoszyce 1874/3)
  49. ---------- Katarzyna x Gołąb Wawrzyniec (Działoszyce 1850/12)
  50. ---------- Klara x Krawiec Tomasz (Działoszyce 1875/1)
  51. ---------- Marianna x Kolton Józef (Działoszyce 1889/9)
  52. ---------- Marianna x Krawiec Stanisław (Działoszyce 1880/30)
  53. ---------- Paweł x Cotczyn Jadwiga (Działoszyce 1826/12)
  54. ---------- Piotr x Sitek Antonina Urszula (Kraków - Mariacka 1815/52)
  55. ---------- Szymon x Jędruch Marianna (Działoszyce 1870/12)
  56. ---------- Szymon x Saracki Marianna (Działoszyce 1846/10)
  57. Szumiński Adam x Białecki Franciszka (Kazimierz Biskupi 1922/10)
  58. ---------- Antonina x Witczański Jakób (Kazimierz Biskupi 1896/26)
  59. ---------- Stanisław x Piasecki Rozalia (Kazimierz Biskupi 1925/16)
  60. Szumlański Jan x Kołodziej Marianna (Hrubieszów 1834/13)
  61. Szumlas Kunegunda x Misiewicz Tomasz (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/12)
  62. ---------- Marianna x Maciąg Piotr (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/13)
  63. ---------- Mateusz x Pluta Kunegunda (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/6)
  64. Szumlasiński Michał x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/49)
  65. ---------- Michał x Paździerski Agnieszka (Kraków - św. Florian 1845/1)
  66. Szumlawski Marianna x Gołębiewski Stanisław (Płock 1861/38)
  67. Szumlewicz Majer x Gimplowicz Staja (Koprzywnica 1821/23)
  68. Szumlicki Józefa x Weltrowski Jakub (Płock 1886/99)
  69. Szumniak Mateusz x Piecz Jadwiga (Mikstat 1838/10)
  70. Szumniewski Józef x Mazur Ludwika (Bełżyce 1834/13)
  71. Szumny Jan x Surga Franciszka (Zielonki 1822/17)
  72. ---------- Piotr x Grzęda Marianna (Kraków - Mariacka 1818/6)
  73. ---------- Zofia x Kamiński Błażej (Zielonki 1841/17)
  74. Szumowicz Marcin x Butkowski Apolonia (Hrubieszów 1834/3)
  75. ---------- Rozalia x Wawrzeńczak Andrzej (Jeżów 1823/37)
  76. ---------- Tomasz x Jóźwik Marianna (Brzeziny 1787/2011)
  77. ---------- Tomasz x Sokół Katarzyna (Hrubieszów 1860/2)
  78. Szumowski Franciszka x Dombrowski Michał (Gniew 1844/11)
  79. ---------- Grzegorz x Michalski Ludwika (Pniewnik 1867/7)
  80. ---------- Klemens x Parda Agnieszka (Surhów 1857/1)
  81. ---------- Wojciech x Suski Teresa (Jeżów 1823/27)
  82. ---------- Zofia x Dymański Łukasz (Surhów 1859/12)
  83. Szumski Antoni x Buchalski Anna Apolonia (Dobrzejewice 1859/6)
  84. ---------- Barbara x Szydło Kacper (Brok 1820/9)
  85. ---------- Felicjan x Łabętowicz Karolina (Działoszyce 1853/8)
  86. ---------- Franciszek x Przybyłowski Katarzyna (Brok 1822/7)
  87. ---------- Jakub x Podleśny Karolina (Pabianice 1857/44)
  88. ---------- Jan x Baran Elżbieta (Kraków - Boże Ciało 1822/10)
  89. ---------- Jan x Sropiński Zofia (Kraków - Mariacka 1813/9)
  90. ---------- Józef x Pietras Marianna (Zielonki 1834/7)
  91. ---------- Julian x Pęczalski Agnieszka (Działoszyce 1833/5)
  92. ---------- Leopold x Lewartowski Maria (Kraków - św. Anna 1839/7)
  93. ---------- Marianna x Gałązka Jan (Brok 1833/13)
  94. ---------- Marianna x Gwozda Franciszek (Hrubieszów 1857/16)
  95. ---------- Michał x Gawęcki Joanna (Kraków - św. Szczepan 1838/45)
  96. ---------- Rozalia x Rajgrodzki Walenty (Brok 1824/11)
  97. ---------- Tomasz x Kolosek Anna (Brok 1833/3)
  98. Szuning Oskar x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/56)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne