Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szulczyk (wyników 278):

  1. Szualski Agnieszka x Baczyński Jan (Kraków - św. Krzyż 1829/6)
  2. Szudak Franciszka x Kaminski Jakub (Gniew 1871/23)
  3. Szudakowski Franciszek x Laszewski Katarzyna (Gniew 1844/58)
  4. Szudel Elżbieta x Rengel Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/15)
  5. Szudkowski Wincenty x Praus Amelia (Działoszyce 1845/7)
  6. Szudlarek Helena x Berlińska Edward (Gniew 1945/15)
  7. Szudmiedza Izabella x Kaczorowski Jan (Klimontów 1844/1)
  8. Szul Elżbieta x Brzechcy Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/10)
  9. ---------- Kacper x Gromiec Agnieszka (Gnojno 1760/6)
  10. Szulacz Magdalena x Cholewa Paweł (Hrubieszów 1860/26)
  11. Szulai Anna x Mitulski Jan (Gniew 1747/18)
  12. Szulak Krzysztof x Kaliński Marianna (Górzno k. Garwolina 1763/8)
  13. ---------- Wawrzyniec x Politański Wiktoria (Grocholice 1880/51)
  14. Szułański Józef x Czajkowski Józefa (Płock 1864/13)
  15. Szulborski Zofia x Nojszewski Seweryn (Pniewnik 1737/5)
  16. Szulc Adam x Gryn Anna (Gniew 1742/17)
  17. ---------- Agata x Dobosz Michał (Skórkowice 1880/18)
  18. ---------- Agnieszka x Lubiński Jan (Gniew 1932/9)
  19. ---------- Agnieszka x Wielgocki Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/16)
  20. ---------- Agnieszka x Wojewski Władysław (Grabowo kościerskie 1936/5)
  21. ---------- Andrzej Henryk x Szeywald Emilia (Chlewiska 1827/19)
  22. ---------- Andrzej x Jarosz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/62)
  23. ---------- Andrzej x Lorek Teresa (Raciąż 1989/16)
  24. ---------- Andrzej x Szczech Ewa (Grudusk 1880/4)
  25. ---------- Anna x Dumachowski Paweł (Gniew 1794/5)
  26. ---------- Anna x Ewalt Gotfryd (Chwaszczyno 1767/7)
  27. ---------- Anna x Kleyna Maciej (Gniew 1797/17)
  28. ---------- Anna Marianna x Steinbryg Andrzej (Kazimierz Biskupi 1810/20)
  29. ---------- Antoni x Zamozniewicz Zuzanna (Skórkowice 1880/7)
  30. ---------- Antonina x Król Jan (Pniewnik 1841/2)
  31. ---------- Barbara x Dembiński Marcin (Papowo Toruńskie 1807/6)
  32. ---------- Barbara x Matyszczyk Michał (Gniew 1770/26)
  33. ---------- Barbara x Schroeder Henryk (Raciąż 1956/11)
  34. ---------- Barbara Teresa x Żelaskowski Jan (Gniew 1965/28)
  35. ---------- Barbara x Wasiek Franciszek (Barłożno 1922/4)
  36. ---------- Bernard x Smagaj Janina Halina (Gniew 1949/38)
  37. ---------- Bernardyna x Louse Józef (Gniew 1949/22)
  38. ---------- Bogdan x Kasprzak Bożena (Raciąż 1975/15)
  39. ---------- Bronisław x Piontkowski Marta (Gniew 1931/14)
  40. ---------- Edward x Drzewiński Marianna (Płock 1888/32)
  41. ---------- Edward x Piasecki Weronika (Kazimierz Biskupi 1924/39)
  42. ---------- Efrem x Morecht Marianna (Gniew 1779/27)
  43. ---------- Elżbieta x Endrych Piotr (Chwaszczyno 1749/6)
  44. ---------- Elżbieta x Kochanowicz Andrzej (Gniew 1777/23)
  45. ---------- Ewa Rozyna x Dregier Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1808/6)
  46. ---------- Felicja x Bąkowski Stefan (Gniew 1959/1)
  47. ---------- Franciszek x Blady Jadwiga (Dmenin 1868/11)
  48. ---------- Franciszka x Bletschiński Paweł (Raciąż 1937/15)
  49. ---------- Godfryd x Leopold Marianna (Pniewnik 1760/48)
  50. ---------- Helena x Gieszka Jakub (Raciąż 1811/12)
  51. ---------- Izydor x Ciesielski Regina (Barłożno 1739/5)
  52. ---------- Jadwiga x Miłkowski Lucjan (Gniew 1963/23)
  53. ---------- Jakub x Kozł Ewa (Gniew 1781/14)
  54. ---------- Jakub x Kulonka Marianna (Gniew 1778/31)
  55. ---------- Jakub x Sztok Marianna (Gniew 1771/26)
  56. ---------- Jan Fryderyk x Hankner Anna Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1825/9)
  57. ---------- Jan x Łęg Anna (Gniew 1733/12)
  58. ---------- Jan x Owczarz Marianna (Kościelec pow. kaliski 1816/7)
  59. ---------- Joanna x Chęciński Kazimierz (Grocholice 1881/25)
  60. ---------- Józef x Brochman Teresa (Kraków - św. Szczepan 1829/19)
  61. ---------- Józef x Igłowski Jadwiga (Gniew 1933/32)
  62. ---------- Józef x Żurkiewicz Karolina (Kraków - św. Szczepan 1850/47)
  63. ---------- Józefa x Kemter Franciszek Borgiasz (Kraków - Boże Ciało 1820/1)
  64. ---------- Józefa x Maćczak Wincenty (Kościelec pow. kaliski 1860/11)
  65. ---------- Julianna x Gryziński Józef (Turek 1893/16)
  66. ---------- Justyna x Bujacz Jan (Lgota Wielka 1822/2)
  67. ---------- Karol x Zając Petronela (Kraków - Mariacka 1836/95)
  68. ---------- Katarzyna x Balbuza Jan (Gniew 1773/9)
  69. ---------- Katarzyna x Godowski Józef (Gniew 1762/9)
  70. ---------- Katarzyna x Pawłoski Jakub (Raciąż 1772/12)
  71. ---------- Katarzyna x Swiątkowski Stanisław (Gniew 1785/32)
  72. ---------- Katarzyna x Wardzinski Szymon (Gniew 1812/26)
  73. ---------- Kazimierz x Pet Franciszka (Grudusk 1884/26)
  74. ---------- Krystian x Grosman Anna Eleonora (Kościelec pow. kaliski 1825/15)
  75. ---------- Krystyna x Włoch Grzegorz (Gniew 1960/27)
  76. ---------- Leokadia x Szwoch Jan (Barłożno 1926/15)
  77. ---------- Leon x Tomaśkiewicz Honorata (Skórkowice 1886/7)
  78. ---------- Łucja Marta x Sowiński Jan (Gniew 1925/12)
  79. ---------- Ludwik x Odrzywolski Paulina (Dmenin 1887/13)
  80. ---------- Łukasz x Stolarczyk Stefania (Dmenin 1895/13)
  81. ---------- Maciej x Jabłonowski Marianna (Grudusk 1883/12)
  82. ---------- Małgorzata x Depta Tomasz (Lgota Wielka 1837/8)
  83. ---------- Małgorzata x Lis Jan (Barłożno 1718/5)
  84. ---------- Marianna x Gądek Stanisław (Wieniec 1765/64)
  85. ---------- Marianna x Guszczora Jan (Chwaszczyno 1765/5)
  86. ---------- Marianna x Jaklewski Jakub (Gniew 1778/12)
  87. ---------- Marianna x Jedynak Błażej (Barłożno 1744/2)
  88. ---------- Marianna x Łęcki Michał (Gniew 1767/11)
  89. ---------- Marianna x Maciejowski Jan (Gniew 1793/23)
  90. ---------- Marianna x Martynowicz Norbert (Kazimierz Biskupi 1903/2)
  91. ---------- Marianna x Mulkiewicz Paweł (Raciąż 1800/18)
  92. ---------- Michał x Wychowałek Zofia (Skórkowice 1878/6)
  93. ---------- Mikołaj x Jasiński Rozalia (Katerburg 1848/4)
  94. ---------- Rajmund x Ruciński Marianna (Gniew 1955/42)
  95. ---------- Ryszard x Grabowski Bożena (Gniew 1966/39)
  96. ---------- Ryszard x Skowyra Ewa Teresa (Gniew 1965/26)
  97. ---------- Salomea x Radzikowski Franciszek (Raciąż 1792/2)
  98. ---------- Samuel x Szyndler Zuzanna (Babsk 1820/14)
  99. ---------- Stanisław x Porzeżyński Katarzyna (Dmenin 1898/10)
  100. ---------- Stanisław x Sałaciński Elżbieta (Grocholice 1879/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne