Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szubert (wyników 79):

  1. Szuba Franciszek x Wasilewski Antonina (Gnojno 1840/3)
  2. ---------- Katarzyna x Szczepański Michał (Gieczno 1816/3)
  3. ---------- Krzysztof x Kępa Marianna (Gnojno 1747/3)
  4. ---------- Małgorzata x Skalski Ludwik (Kraków - św. Florian 1823/28)
  5. ---------- Szymon x Skowroński Katarzyna (Gnojno 1753/17)
  6. Szubarski Mikołaj x Piątek Józefa (Kazimierz Biskupi 1844/21)
  7. Szubartowski Walenty x Piątkowski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1832/121)
  8. Szubczyński Gertruda x Rozycki Tomasz (Kazimierz Biskupi 1832/2)
  9. Szubert Andrzej x Nowakowski Józefina (Chabielice 1872/1)
  10. ---------- Anna x Sobieniowski Adolf (Kraków - św. Mikołaj 1826/19)
  11. ---------- Antonina x Socha Konstanty (Kazimierz Biskupi 1906/5)
  12. ---------- Emilia x Paszkiewicz Józefat (Grocholice 1886/9)
  13. ---------- Franciszek x Nowak Józefa (Grocholice 1883/14)
  14. ---------- Franciszek x Sitkowski Aniela (Grocholice 1877/26)
  15. ---------- Franciszka x Szmidt Konstanty (Grocholice 1879/41)
  16. ---------- Jan x Fabrowski Marianna (Mikstat 1852/1)
  17. ---------- Jan x Watuła Julianna (Lgota Wielka 1855/15)
  18. ---------- Józef x Bienert Marianna Anna (Grocholice 1882/16)
  19. ---------- Józefa x Barański Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1825/57)
  20. ---------- Józefa x Skrzypiński Karol (Grocholice 1885/29)
  21. ---------- Julianna x Leszyński Franciszek (Lgota Wielka 1846/5)
  22. ---------- Julianna x Mayewski Antoni (Kazimierz Biskupi 1863/24)
  23. ---------- Karol x Gosławski Marcjanna (Grocholice 1881/47)
  24. ---------- Karol x Jaskulski Maryanna (Pabianice 1859/70)
  25. ---------- Klara x Zapotoczny Dionizy (Kraków - Mariacka 1836/54)
  26. ---------- Kordula x Kraj Karol (Pabianice 1858/68)
  27. ---------- Ludwik x Szewczyk Franciszka (Lgota Wielka 1848/10)
  28. ---------- Marcin x Baner Teresa (Kraków - św. Anna 1815/5)
  29. ---------- Marcin x Golimowski Cecylia (Kazimierz Biskupi 1919/9)
  30. ---------- Marcin x Prucek Kunegunda (Mikstat 1846/14)
  31. ---------- Marianna x Krawczyński Stanisław (Grocholice 1877/16)
  32. ---------- Michał x Kędzierski Tekla (Kazimierz Biskupi 1889/35)
  33. ---------- Michał x Konstanciak Anna (Kazimierz Biskupi 1894/21)
  34. ---------- Michał x Niemczewski Helena (Kazimierz Biskupi 1921/38)
  35. ---------- Stanisław x Malernowicz Helena (Kazimierz Biskupi 1918/30)
  36. ---------- Zuzanna x Rojek Andrzej (Grocholice 1880/63)
  37. Szubertowski Andrzej x Laskorzyński Łucja (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1837/5)
  38. ---------- Jakub x Kaczorowski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1873/2)
  39. Szubiński Anna x Szperalski Józef (Hrubieszów 1871/3)
  40. ---------- Henryk x Zuchniak Antonina (Górzno k. Garwolina 1953/24)
  41. ---------- Leon x Klunder Marianna (Raciąż 1948/15)
  42. ---------- Wincenty x Łodziewski Waleria (Kazimierz Biskupi 1920/24)
  43. Szubkowski Dominik x Pomierski Julianna (Gniew 1845/48)
  44. Szubnanski Józef x Mokwa Paulina (Barłożno 1893/16)
  45. Szubratowski Franciszek x Kozłowski Elżbieta (Bełżyce 1833/11)
  46. ---------- Jan x Trawka Katarzyna (Bełżyce 1836/18)
  47. Szubriczyński Anna x Banewicz Mateusz (Papowo Toruńskie 1850/14)
  48. Szubrych Bernard x Malikowski Marcjanna (Gniew 1906/18)
  49. ---------- Jakub x Podleński Rozalia (Papowo Toruńskie 1841/21)
  50. Szubryk Rozalia x Orzechowski Józef (Papowo Toruńskie 1889/8)
  51. Szubrzynski Marianna x Polaszek Jakub (Raciąż 1850/29)
  52. Szubski Ewa x Drozd Wojciech (Mileszki 1872/30)
  53. Szuf Magdalena x Praus Ignacy (Kraków - Mariacka 1842/62)
  54. Szuff N. x Grządzielski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/4)
  55. Szufieński Wincenty x Ochmański Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1818/9)
  56. Szufiński Agata x Podsiadło Piotr (Rakoszyn 1825/2)
  57. Szufladowski Teresa x Lis Stefan (Górzno k. Garwolina 1962/21)
  58. Szufowicz Magdalena x Praus Ignacy (Kraków - Mariacka 1842/62)
  59. Szuipa Walenty x Bocianowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1847/5)
  60. Szupa Wincenty x Przybylski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1856/11)
  61. Szupiński Stanisław x Karbownik Katarzyna (Kraków - św. Anna 1826/14)
  62. Szupniński Wojciech x Nowak Marianna (Kazimierz Biskupi 1832/27)
  63. Szupra Marianna x Czajka Andrzej (Surhów 1858/1)
  64. Szupriczyński Marianna x Borowicz Antoni (Papowo Toruńskie 1833/3)
  65. ---------- Marianna x Łopatecki Jakub (Papowo Toruńskie 1820/7)
  66. Szupryczyński Barbara x Zieliński Antoni (Papowo Toruńskie 1823/20)
  67. ---------- Marianna x Kalinowski Walenty (Papowo Toruńskie 1870/19)
  68. ---------- Wiktoria x Pasternakowski Paweł (Papowo Toruńskie 1821/18)
  69. Szupryszyński Antoni x Stocki Franciszka (Papowo Toruńskie 1855/16)
  70. Szuwaczyński Teresa x Tularski Józef (Irządze 1821/3)
  71. Szuwalski Jan Kanty x Sasulski Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1831/6)
  72. ---------- Katarzyna x Notczyński Kazimierz (Barłożno 1764/4)
  73. ---------- Piotr x Murawski Marianna (Barłożno 1740/9)
  74. ---------- Piotr x NN Marianna (Barłożno 1743/5)
  75. ---------- Tekla x Leszczyński Jan Kanty (Kraków - Wszyscy Święci 1818/3)
  76. ---------- Wincenty x Książkiewicz Agnieszka (Kraków - św. Anna 1818/36)
  77. Szuwarowski Katarzyna x Wołosiewicz Franciszek (Hrubieszów 1839/24)
  78. Szuwarski Piotr x Kardaś Wiktoria (Połaniec 1880/25)
  79. Szuwart Wincenty x Konrad Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1841/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne