Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sztobinski (wyników 107):

  1. Sztacherski Antoni x Rejczała Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/16)
  2. Sztachlis Krystyna x Kernich Gotfryd (Gniew 1778/25)
  3. Sztachulski Franciszek x Maciejewski Anna (Barłożno 1862/12)
  4. Sztaczkow Marianna x Jaworski Michał (Raciążek 1755/1)
  5. Sztafirski Marianna x Bury Jan (Gniew 1770/8)
  6. Sztagewicz Wojciech x Czajewski Anna (Kraków - Boże Ciało 1823/5)
  7. Sztąglewski Marianna x Betkier Paweł (Barłożno 1777/4)
  8. Sztajerowski Augustyn x Zaręba Magdalena (Grocholice 1881/3)
  9. Sztajner Ferdynand x Anszperger Katarzyna (Grocholice 1882/27)
  10. Sztajnert Jadwiga x Krakowiecki Michał (Grocholice 1880/40)
  11. ---------- Magdalena x Matyszkiewicz Antoni (Grocholice 1887/19)
  12. Sztajnic Anna x Sambor Błażej (Dmenin 1882/2)
  13. Sztajnowski Katarzyna x Soborak Ludwik (Borzykowa 1858/36)
  14. ---------- Teresa x Lis Piotr (Borzykowa 1853/1)
  15. ---------- Wojciech x Zaskórski Małgorzata (Borzykowa 1854/10)
  16. Sztakow Piotr x Hermański Marianna (Papowo Toruńskie 1821/15)
  17. Sztalkowski Mikołaj x Piątkowski Barbara (Papowo Toruńskie 1840/20)
  18. Sztalmach Zofia x Bułat Wojciech (Kraków - św. Salwator 1848/28)
  19. Sztalmachiewicz Anna x Muller Maciej (Gniew 1819/29)
  20. Sztalmasiuk Piotr x Tworkowski Franciszka (Brok 1827/2)
  21. Sztalmaszczewski Małgorzata x Dołowy Benedykt (Pniewnik 1805/134)
  22. Sztapel Jan x Szendel Karolina (Wąsosze k. Konina 1839/6)
  23. ---------- Zofia x Loch Franciszek (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/37)
  24. Sztąpka Ksawery x Krupiński Teresa (Mileszki 1857/10)
  25. Sztaplewski Anna x Zajączkowski Wincenty (Nieborów 1811/19)
  26. Sztaszkiewicz Julian x Pacewicz Rozalia (Szumbar 1856/2)
  27. Sztatler Marianna x Westfalowicz Stanisław (Kraków - Mariacka 1821/72)
  28. Sztattler Ignacy x Lauwerhay Leokadia (Kraków - Wszyscy Święci 1840/10)
  29. Sztattman Rozalia x Kaminski Maciej (Raciąż 1822/16)
  30. Sztawarszczonka Małgorzata x Olczyk Grzegorz (Dmenin 1779/13)
  31. Sztoba Alfons x Florkowski Fryderyka (Gniew 1926/11)
  32. ---------- Franciszek x Górski Anna Marianna (Gniew 1906/72)
  33. ---------- Jan x Staniszewski Barbara (Barłożno 1865/12)
  34. ---------- Rozalia x Górski Leon (Gniew 1748/15)
  35. ---------- Rozalia x Górski Leon (Gniew 1913/29)
  36. Sztobinski Józefina x Gostomski Hilarion (Grabowo kościerskie 1861/5)
  37. Sztoboi Barbara x Litka Jakub (Gniew 1906/40)
  38. Sztobryn Cyprian x Jezuita Rozalia (Gródek 1886/1)
  39. ---------- Franciszka x Kielich Paweł (Gródek 1894/15)
  40. ---------- Franciszka x Wójcicki Mikołaj (Gródek 1884/7)
  41. ---------- Jan x Sekuła Elżbieta (Gródek 1891/8)
  42. ---------- Jan x Wójcicki Tekla (Gródek 1890/7)
  43. ---------- Julianna x Łukaszewicz Stanisław (Gródek 1885/11)
  44. ---------- Julianna x Węgielski Jan (Gródek 1894/13)
  45. ---------- Katarzyna x Dzik Jan (Gródek 1892/11)
  46. ---------- Katarzyna x Molenda Szymon (Gródek 1892/7)
  47. ---------- Katarzyna x Tkaczyk Józef (Gródek 1885/4)
  48. ---------- Łukasz x Czyż Urszula (Gródek 1886/6)
  49. ---------- Łukasz x Ziemka Justyna (Gródek 1884/9)
  50. ---------- Małgorzata x Pinderas Ludwik (Gródek 1885/5)
  51. ---------- Marianna x Jasik Marcin (Gródek 1882/10)
  52. ---------- Marianna x Nagadowski Wawrzyniec (Gródek 1892/14)
  53. ---------- Paulina x Wymysłowski Piotr (Gródek 1887/1)
  54. ---------- Roman x Gryka Katarzyna (Gródek 1889/16)
  55. ---------- Stanisław x Stefanik Helena (Gródek 1893/4)
  56. ---------- Tekla x Madejski Piotr (Gródek 1879/1)
  57. ---------- Teresa x Płachecki Wincenty (Gródek 1878/5)
  58. ---------- Zofia x Kusio Łukasz (Gródek 1882/9)
  59. Sztocz Elżbieta x Kluczyński Wojciech (Lgota Wielka 1835/7)
  60. Sztoczkowski Józef x Ostrowski Marianna (Raciążek 1784/5)
  61. Sztok Cecylia x Gorączkowski Stanisław (Płock 1887/77)
  62. ---------- Marianna x Szulc Jakub (Gniew 1771/26)
  63. Sztökol Augustyn Golthels x Moldenhau Adolfina (Czermno 1826/10)
  64. Sztol Anna x Zaitz Wacław (Kraków - Wszyscy Święci 1817/8)
  65. Sztolcman Wiktoria x Zdunowski Jan (Płock 1887/31)
  66. Sztolp Katarzyna x Pniewski Andrzej (Gniew 1765/5)
  67. Sztoltman Anna x Gronett Krystyan (Raciążek 1802/2)
  68. Sztomberg Maciej x Mróz Julia (Gieczno 1822/1)
  69. Sztompka Marianna x Kattenberg Fryderyk Wilhelm (Mileszki 1858/38)
  70. Sztorc Anastazja x Mroziński Wincenty (Łoniów 1816/206)
  71. Sztorch Florian x Kaczorowski Balbina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/15)
  72. Sztorek Balbina x Chrostek Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/25)
  73. Sztorm Anna x Mazurowski Kazimierz (Gniew 1739/15)
  74. ---------- Teresa x Franc Florian (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/12)
  75. Sztubel Krystian x Małysko Wiktoria (Wiżajny 1866/6)
  76. Sztubka Jakub x Klesmit Katarzyna (Gniew 1742/16)
  77. Sztucińska Helena x Wnuk Antoni (Niekrasów Świętokrzyski 1925/16)
  78. ---------- Tekla x Pietruszka Wojciech (Połaniec 1878/43)
  79. Sztuciński Marcin x Grygulska Antonina (Połaniec 1875/19)
  80. ---------- Stanisław x Wawrzkowicz Jadwiga (Niekrasów Świętokrzyski 1927/15)
  81. Sztucke Elżbieta x Fiedler Ignacy (Raciąż 1923/3)
  82. Sztuczeński Franciszka x Jędras Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1833/21)
  83. ---------- Mateusz x Miecik Dorota (Kraków - św. Szczepan 1829/11)
  84. Sztuczka Antoni x Zeglarski Marianna (Barłożno 1856/9)
  85. ---------- Gabryel x Wieczyński (Nowakowski) Ewa (Raciążek 1835/14)
  86. ---------- Józef x Gronett Rozalia (Raciążek 1804/1)
  87. ---------- Józef x Jglewski Agnieszka (Raciążek 1779/7)
  88. ---------- Maciej x Mikołajewski Barbara (Raciążek 1773/12)
  89. Sztuczkow Barbara x Borowski Józef (Raciążek 1794/4)
  90. ---------- Franciszka x Tobolski Maciej (Raciążek 1778/12)
  91. ---------- Katarzyna x Jastrzębski Ignacy (Raciążek 1788/7)
  92. ---------- Marianna x Kłockiewicz Andrzej (Raciążek 1805/6)
  93. ---------- Marianna x Patzkiewicz Wawrzyniec (Raciążek 1835/8)
  94. Sztuczner Karol x Rembalski Marianna (Kraków - Mariacka 1838/56)
  95. ---------- Salomea x Noszyński Bazyli (Kraków - Wszyscy Święci 1840/7)
  96. Sztuf Ewa x Grepowicz Michał (Raciąż 1814/8)
  97. Sztuk Stefan x Skarwecki Józefa (Raciąż 1936/19)
  98. Sztuka Franciszek x Sadowski Gertruda (Gniew 1955/14)
  99. ---------- Jan x Kokosińska Katarzyna (Połaniec 1871/27)
  100. ---------- Jan x Strojwąs Marianna (Połaniec 1874/22)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne