Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szmyt (wyników 94):

  1. Szmanta Maciej x Czarniki Anna (Gniew 1826/36)
  2. Szmejter Joanna x Stefański Paweł (Płock 1888/28)
  3. Szmelcer Wincenty x Targun Barbara (Gniew 1821/38)
  4. Szmelcuch Jan x Pychowski Waleria (Grocholice 1887/22)
  5. Szmelich Magdalena x Burchart Jan (Mileszki 1866/10)
  6. ---------- Sebastian x Kracman Matylda (Mileszki 1871/5)
  7. Szmelig Justyna x Werk Wilhelm (Mileszki 1872/29)
  8. Szmelter Jan x Klędr Anna (Raciąż 1789/7)
  9. ---------- Leon x Semrau Helena (Raciąż 1929/30)
  10. Szmeltr Anna x Klunder Jan (Raciąż 1771/7)
  11. Szmelzer Józef x Sobiech Joanna (Gniew 1819/43)
  12. Szmenta Augustyn x Badziong Elżbieta (Barłożno 1862/10)
  13. Szmet Agata x Teyla Bartłomiej (Raciąż 1802/6)
  14. ---------- Anna x Hopinski Paweł (Raciąż 1811/16)
  15. ---------- Hyneta x Nowicki Michał (Raciąż 1774/10)
  16. ---------- Magdalena x Dorszynski Wojciech (Raciąż 1808/1)
  17. ---------- Małgorzata x Gominski Wojciech (Raciąż 1813/1)
  18. ---------- Marianna x Gerszewski Wojciech (Raciąż 1806/1)
  19. ---------- Marianna x Wilandt Franciszek (Raciąż 1805/1)
  20. Szmid Andrzej x Dudkiewicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1824/10)
  21. ---------- Franciszek x Gorzkowski Jadwiga Teresa (Kraków - Mariacka 1815/40)
  22. ---------- Magdalena x Wadowski Wincenty (Zielonki 1851/16)
  23. ---------- Wawrzyniec x Müllerin Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1816/10)
  24. Szmidowski Elżbieta x Szkodzieński Sebastian (Kraków - Boże Ciało 1825/13)
  25. ---------- Paweł x Łukowski Salomea (Kraków - Mariacka 1816/11)
  26. Szmidt Adam x Weterkowski Anna (Barłożno 1775/4)
  27. ---------- Anna x Poller Kasper (Kraków - św. Krzyż 1826/3)
  28. ---------- Anna x Tylmann Edwin (Gniew 1953/26)
  29. ---------- Barbara x Przybylski Krzysztof (Raciąż 1984/17)
  30. ---------- Elżbieta x Wegner Jan (Raciąż 1815/6)
  31. ---------- Franciszek x Przedpielski Marianna (Płock 1887/64)
  32. ---------- Franciszek x Smiełowski Karolina Łucja (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1832/1)
  33. ---------- Henryk x Kuster Maria (Gniew 1962/20)
  34. ---------- Józef x Nyłk Bożena (Raciąż 1979/2)
  35. ---------- Józef x Wiligała Maria (Raciąż 1982/16)
  36. ---------- Konstanty x Szubert Franciszka (Grocholice 1879/41)
  37. ---------- Marianna x Nagocki Andrzej (Grocholice 1880/24)
  38. ---------- Marta x Wolik Józef (Barłożno 1923/25)
  39. ---------- Pelagia x Jakubowski Teofil (Gniew 1958/2)
  40. ---------- Tomasz x Piwoński Urszula (Grocholice 1885/26)
  41. Szmilsman Jakub x Greis Sora (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/16)
  42. Szmit Andrzej x Wróblewski Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1864/4)
  43. ---------- Antoni x Krawczyk Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1808/4)
  44. ---------- Antonina x Giwerski Piotr (Żelazna 1869/15)
  45. ---------- Franciszek x Reszki Józefa (Żelazna 1889/18)
  46. ---------- Fryderyk x Smorawski Marianna (Mileszki 1865/10)
  47. ---------- Jakub x Brzuch Krystyna (Chwaszczyno 1763/1)
  48. ---------- Marianna x Krupa Walenty (Chlewiska 1836/15)
  49. ---------- Marianna x Wytrykowski Franciszek (Pniewnik 1835/5)
  50. ---------- Rajnold x Szakuła Irena (Gniew 1964/26)
  51. ---------- Rozalia x Raczyński Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1829/17)
  52. ---------- Rozyna x Nowicki Hieronim (Babsk 1819/1)
  53. ---------- Urszula x Szuszkiewicz Ignacy (Gniew 1966/12)
  54. Szmitek Michał x Kądziel Magdalena (Połaniec 1862/24)
  55. ---------- Walenty x Sobierańska Marianna (Połaniec 1867/50)
  56. Szmith Jan x Jagielska Agnieszka (Brzeziny 1795/19)
  57. ---------- Marcin x Grabowicz Marianna (Raciąż 1784/6)
  58. Szmitka Aleksander x Przybył Tekla (Mileszki 1863/13)
  59. ---------- Andrzej x Gozenda Marianna (Mileszki 1858/37)
  60. ---------- Balbina x Kosiecki Błażej (Mileszki 1865/5)
  61. ---------- Franciszka x Kańczucki Andrzej (Mileszki 1849/12)
  62. ---------- Franciszka x Pudlarz Marcin (Mileszki 1858/45)
  63. ---------- Grzegorz x Klachowski Marianna (Mileszki 1847/22)
  64. ---------- Józef x Pacholczyk Józefa (Mileszki 1857/44)
  65. ---------- Julianna x Szczepaniak Wojciech (Mileszki 1873/26)
  66. ---------- Magdalena x Adamczewski Józef (Mileszki 1861/1)
  67. ---------- Marianna x Wegner Michał (Mileszki 1847/13)
  68. ---------- Michał x Kamiński Marianna (Mileszki 1854/8)
  69. ---------- Piotr x Owczarek Marianna (Mileszki 1861/22)
  70. Szmitkowski Stanisława x Błażejczyk Stanisław (Górzno k. Garwolina 1926/23)
  71. Szmitowa Agnieszka x Dworakowski Jan (Brzeziny 1798/28)
  72. Szmitt Anna Krystyna x Walter Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/20)
  73. ---------- Anna Rozyna x Kończak Samuel (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/12)
  74. ---------- Anna Rozyna x Szultz Gotfryd (Wąsosze k. Konina 1842/10)
  75. ---------- Dawid x Szmitt Ewa (Czermno 1864/7)
  76. ---------- Ewa x Szmitt Dawid (Czermno 1864/7)
  77. ---------- Krystian x Kączyk Anna Rozyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/5)
  78. ---------- Marianna x Pozorski Wojciech (Raciąż 1811/11)
  79. ---------- Marianna x Szakiewicz Jan (Hrubieszów 1863/48)
  80. ---------- Szeyne x Jurkowicz Abram (Lgota Wielka 1821/1)
  81. Szmyt Andrzej x Terth Marianna (Czermno 1833/14)
  82. ---------- Andrzej x Wedel Ewa (Czermno 1830/2)
  83. ---------- Beniamin x Jahn Zuzanna (Czermno 1830/3)
  84. ---------- Bogdan x Kalasa Lidia (Raciąż 1979/1)
  85. ---------- Bogdan x Kolasa Lidia (Raciąż 1977/28)
  86. ---------- Helena x Luter Michał (Czermno 1858/6)
  87. ---------- Jedrzej x Barther Ewa (Czermno 1856/11)
  88. ---------- Krzysztof x Gess Marianna (Kazimierz Biskupi 1817/12)
  89. ---------- Leon x Żywicki Józefa (Grabowo kościerskie 1933/16)
  90. ---------- Lidia x Gierszewski Franciszek (Raciąż 1977/2)
  91. ---------- Michał x Freymut Katarzyna (Gniew 1766/41)
  92. ---------- Wilhelmina x Foht Jakub (Czermno 1859/9)
  93. Szmytka Józefa x Gurski Feliks (Mileszki 1869/4)
  94. Szmytkowski Antoni x Wojciechowska Katarzyna (Brzeziny 1784/1958)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne