Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szmaus (wyników 92):

  1. Szmach Antoni x Zarębowicz Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1810/50)
  2. Szmagaj Barbara x Stryjewski Stanisław (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1796/11)
  3. ---------- Kunegunda x Wawrzeńczak Jakub (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1797/12)
  4. ---------- Marianna x Młodziak Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/3)
  5. Szmagajczyk Michał x Kaczmarz Elżbieta (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1774/14)
  6. ---------- Mikołaj x N. Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1767/10)
  7. Szmagalewicz Józefa x Ciastek Wojciech (Czermno 1853/21)
  8. Szmagalski Franciszek x Gac Helena (Raciąż 1947/17)
  9. ---------- Jan x Głuch Urszula (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/10)
  10. Szmagierski Zuzanna x Zawalski Antoni (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/56)
  11. Szmagliński Brygida x Gęsiorowski Ryszard (Raciąż 1988/26)
  12. ---------- Henryk x Radziejewski Grażyna (Raciąż 1997/1)
  13. ---------- Leszek x Skierkowski Renata (Raciąż 1985/12)
  14. ---------- Piotr x Rekowski Marta (Raciąż 1936/15)
  15. Szmagowski Jan x Gorniewicz Marianna (Raciąż 1770/10)
  16. Szmaja Józefa x Niełacny Antoni (Kraszewice 1890/70)
  17. Szmajda Julianna x Wiśniewski Adam (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/16)
  18. ---------- Marianna x Skonieczny Antoni (Turek 1893/80)
  19. Szmajdel Marianna x Majewski Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1841/49)
  20. Szmajdziak Katarzyna x Jagiełła Wincenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/22)
  21. Szmajek Paweł x Brożek Marianna (Kraków - św. Salwator 1842/14)
  22. Szmajowski Walenty x Róg Marianna (Kraków - św. Krzyż 1831/14)
  23. Szmal Andrzej x Michalski Petronela (Hrubieszów 1866/14)
  24. Szmalara Tomasz x Jasiński Julianna (Łoniów 1865/25)
  25. Szmalc Helena x Pawłowski Jan (Grudusk 1894/14)
  26. Szmalera Helena x Kozłowski Walenty (Łoniów 1868/16)
  27. ---------- Jan x Bąk Marianna (Łoniów 1866/10)
  28. ---------- Marianna x Malecki Michał (Łoniów 1871/14)
  29. Szmalerz Andrzej x Lis Katarzyna (Łoniów 1835/1)
  30. ---------- Elżbieta x Zając Tomasz (Łoniów 1829/6)
  31. ---------- Mikołaj x Blina Małgorzata (Łoniów 1839/9)
  32. ---------- Wawrzyniec x Bąk Apolonia (Łoniów 1848/26)
  33. Szmalkowski Marianna x Jaworski Błażej (Brok 1827/13)
  34. Szmalud Apolonia x Bordalewski Wincenty (Hrubieszów 1815/55)
  35. Szmarda Anna x Stachowicz Wincenty (Klimontów 1825/186)
  36. Szmarek Adam x Kurdziel Marianna (Zielonki 1850/63)
  37. Szmargaławna Katarzyna x Flizyk Józef (Barłożno 1839/15)
  38. Szmarz Julianna x Kaczyński Andrzej (Okrzeja 1853/42)
  39. ---------- Kazimierz x Kamieński Agnieszka (Okrzeja 1826/10)
  40. ---------- Marianna x Chybowski Józef (Okrzeja 1853/40)
  41. Szmata Michał x Salamon Józefa (Kraszewice 1891/13)
  42. Szmauksta Wiktor x N. N. (Kazimierz Biskupi 1909/36)
  43. Szmaus Łukasz x Rychterowicz Marianna (Okrzeja 1850/36)
  44. Szmayda Franciszek x Grobelny Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/13)
  45. ---------- Marcin x Grobelny Balbina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/19)
  46. Szmaydza Agnieszka x Wieczorek Mateusz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/13)
  47. szmól Katarzyna x Kawałkiewicz Józef (Kraków - Mariacka 1833/37)
  48. Szmol Władysław x Kostecki Ludwika (Płock 1886/27)
  49. Szmorągowicz Jan x Niezgoda Barbara (Klimontów 1819/137)
  50. Szmore Wincenty x Dereń Marianna (Koprzywnica 1853/29)
  51. Szmorliński Feliks x Paszczyński Salomea (Kraków - św. Krzyż 1825/5)
  52. ---------- Łukasz x Imielski Franciszka (Kraków - św. Florian 1825/33)
  53. Szmuchrowski Ignacy x Adamczyk Florentyna (Borzykowa 1867/15)
  54. Szmugłowicz Rochta x Berkowicz Mendel (Połaniec 1820/29)
  55. Szmul Antoni x Wroński Regina (Zielonki 1841/9)
  56. ---------- Elżbieta x Tomasik Antoni (Czermno 1853/14)
  57. ---------- Franciszek x Bieniewicz Agnieszka (Czermno 1850/16)
  58. ---------- Franciszek x Dobaczewski Katarzyna (Czermno 1828/3)
  59. ---------- Franciszka x Kopeć Michał (Czermno 1865/9)
  60. ---------- Franciszka x Maksyon Antoni (Czermno 1855/9)
  61. ---------- Helena x Lisgęba Franciszek (Czermno 1828/2)
  62. ---------- Jan x Kowalski Franciszka (Czermno 1832/18)
  63. ---------- Julia x Kaczmarek Piotr (Czermno 1826/1)
  64. ---------- Julianna x Zawalski Stanisław (Czermno 1821/12)
  65. ---------- Katarzyna x Bednarek Mateusz (Czermno 1819/2)
  66. ---------- Katarzyna x Kawa Walenty (Zielonki 1824/24)
  67. ---------- Katarzyna x Kołodziej Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1827/52)
  68. ---------- Katarzyna x Kowalski Marcin (Czermno 1826/12)
  69. ---------- Kazimierz x Maksyon Józefa (Czermno 1858/17)
  70. ---------- Mikołaj x Borkowski Antonina (Czermno 1829/7)
  71. ---------- Stanisław x Bael Agnieszka (Zielonki 1847/18)
  72. ---------- Szymon x Wałczyk Franciszka (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1818/3)
  73. ---------- Tomasz x Szczepaniak Franciszka (Czermno 1843/11)
  74. ---------- Tomasz x Widłak Małgorzata (Zielonki 1824/8)
  75. ---------- Tomasz x Wroński Rozalia (Zielonki 1838/3)
  76. ---------- Wincenty x Łach Agnieszka (Zielonki 1837/2)
  77. ---------- Wojciech x Wojnicki Ewa (Czermno 1860/5)
  78. ---------- Zofia x Włodek Michał (Kraków - Katedra 1845/12)
  79. Szmulerski Konstancja x Tutajski Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1843/22)
  80. Szmulewicz Leja x Herszkowicz Leyba (Czemierniki 1811/21)
  81. Szmulinow Bayla x Kiwowicz Mukiel (Klimontów 1811/33)
  82. Szmulowicz Faubus x Mostkowicz (Majorek) Jeszla (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/30)
  83. ---------- Faywel x Kiwowicz Rachela (Klimontów 1813/143)
  84. ---------- Halca x Klepmenowicz Szmerek (Białobrzegi 1819/6)
  85. ---------- Herszel x Wulfowicz Frayda Matka (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/13)
  86. ---------- Jaszer x Herzkowicz Rozalia (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/33)
  87. ---------- Józef x Jakubowicz Hinda (Truskolasy 1819/0)
  88. ---------- Józef x Lewkowicz Haja (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/80)
  89. ---------- N. x Rochla Leybuś (Klimontów 1825/54)
  90. ---------- Rychle x Herszkowicz Jakub (Gieczno 1814/12)
  91. Szmuś Tomasz x Litwin Łucja (Kraków - św. Mikołaj 1827/35)
  92. Szmut Józefa x Kruczkowski Tomasz (Kraków - Mariacka 1841/33)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne