Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szlachetka (wyników 73):

  1. Szlachciak Czesław x Prądzyński Wiktoria (Raciąż 1922/4)
  2. Szlachcic Teresa x Broszkiewcz Jan (Borzykowa 1866/3)
  3. Szlachcikowski Wanda Barbara x Wędzicki Edward Stanisław (Raciąż 1964/30)
  4. Szlachciński Paweł x Olan Małgorzata (Chlewiska 1834/30)
  5. ---------- Teresa x Unsing Jan (Kraków - Mariacka 1819/4)
  6. Szlachetka Barbara x Drewczyński Ryszard (Raciąż 1982/20)
  7. ---------- Stanisław x Zabik Agnieszka (Końskowola 1663/12)
  8. Szlachowski Agata x Frej Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1884/1)
  9. Szlachta Agnieszka x Stachnik Jan (Kraków - św. Szczepan 1830/17)
  10. ---------- Franciszek x Kiełkiewicz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1843/34)
  11. ---------- Franciszek x Ziarkowski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1827/9)
  12. ---------- Franciszka x Gosinia Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1842/22)
  13. ---------- Krzysztof x Adamski Anna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1825/1)
  14. ---------- Krzysztof x Maślarz Teresa (Kraków - św. Florian 1836/72)
  15. ---------- Maciej x Kubisz Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1823/27)
  16. ---------- Małgorzata x Bazylewicz Paweł (Kraków - św. Krzyż 1851/12)
  17. ---------- Marianna x Tylek Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1823/43)
  18. ---------- Regina x Zamojski Florian (Kraków - św. Szczepan 1827/46)
  19. ---------- Salomea x Stachnik Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1838/54)
  20. ---------- Teresa x Łoziński Jan (Kraków - św. Florian 1840/66)
  21. ---------- Walenty x Grześkowiak Urszula (Gniew 1953/25)
  22. ---------- Wawrzyniec x Szopa Katarzyna (Kraków - Mariacka 1826/2)
  23. Szlaczkowa Marianna x Nowaczyk Mikołaj (Wieniec 1791/309)
  24. Szlądak Zofia x Gosek Baltazar (Serokomla 1812/3)
  25. Szlaes Barbara x Szczambura Michał (Kraków - św. Mikołaj 1850/37)
  26. Szlag Herman x Jagodziński Marianna (Papowo Toruńskie 1857/20)
  27. Szląg Wincenty x Nowakowski Marianna (Kraków - św. Anna 1812/2)
  28. Szlagor Antoni x Markones Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1844/43)
  29. Szlagorski Helena x Wołek Jakub (Działoszyce 1853/21)
  30. Szlagórski Józef x Skóra Katarzyna (Działoszyce 1863/3)
  31. Szlagowski Anna x Zalewski Jakub (Gniew 1812/30)
  32. ---------- August x Jakusz Faustyna (Stężyca 1878/8)
  33. ---------- Franciszek x Cichosz Józefina (Stężyca 1881/15)
  34. ---------- Marianna x Matusz Dionizy (Kraków - św. Mikołaj 1845/27)
  35. ---------- Marianna x Wenta Albrecht (Stężyca 1875/27)
  36. ---------- Marianna x Wenta Jan (Stężyca 1878/7)
  37. ---------- Paweł x Kleyn Agnieszka (Barłożno 1759/9)
  38. ---------- Tadeusz x Zwara Anna (Stężyca 1874/5)
  39. ---------- Wincenty x Pyscz Anna Eleonora (Kraków - Katedra 1826/18)
  40. Szlaif Karol x Zembalski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1829/9)
  41. Szlak Ewa x Gosz Wawrzyniec (Gniew 1740/11)
  42. ---------- Jan x Korzec Waleria (Raciąż 1947/4)
  43. ---------- Jan x Rubin Laja (Hrubieszów 1812/27)
  44. ---------- Katarzyna x Klonowski Jakub (Gniew 1745/39)
  45. ---------- Marianna x Łosiewski Paweł (Gniew 1745/40)
  46. Szlamowicz Estera x Lewkowicz Jacek (Gieczno 1816/7)
  47. ---------- Kiwa x Janas Jeszla (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/91)
  48. ---------- Ryfka x Całowicz Izrael (Połaniec 1820/20)
  49. ---------- Sura x Płachta Judka (Jeżów 1823/34)
  50. ---------- Syrla x Ichowicz Mordechaj (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/12)
  51. ---------- Wigdor x Abramowicz Leia (Brok 1825/27)
  52. ---------- Zamol x Goldberg Pelsa (Białobrzegi 1824/8)
  53. Szlasowski Zofia x Lodóchowski Józef (Gniew 1934/22)
  54. Szlatnowski Franciszka x Bereziński Ludwik (Koprzywnica 1868/1)
  55. Szląuf Franciszek x Rojewski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1831/10)
  56. Szlązak Jan x Szeląg Marianna (Łoniów 1851/17)
  57. ---------- Rozalia x Piotrowicz Władysław (Książnice Wielkie 1865/18)
  58. Szlążek Urszula x Karolak Józef (Gieczno 1814/8)
  59. Szloch Julianna x Walser Józef (Kraków - św. Anna 1841/4)
  60. Szlomowicz Moszba x Zubielsztajn R (Hrubieszów 1820/18)
  61. Szlosarczyk Małgorzata x Kozłowski Jan (Kraków - Boże Ciało 1830/7)
  62. ---------- Marianna x Kot Saturnin (Niekrasów Świętokrzyski 1923/27)
  63. Szlosarski Małgorzata x Miarka Szymon (Kraków - św. Florian 1813/62)
  64. Szlosowski Karolina x Parchowski Maciej (Gniew 1858/54)
  65. Szloszyński Petronela x Nyc Piotr (Grodzisk Mazowiecki 1847/29)
  66. Szlowicz Jan x Falkiewicz Marianna (Dobrzejewice 1856/20)
  67. Szlucha Franciszek x Daniło Franciszka (Działoszyce 1846/20)
  68. Szluchciński Hipolit x Łukaszewski Marianna (Koprzywnica 1840/22)
  69. Szlufik Antoni x Wojkowski Marianna (Bodzentyn 1866/21)
  70. Szlugaj Marianna x Stawniczak Piotr (Kazimierz Biskupi 1928/20)
  71. Szlugay Wojciech x Lamenciak Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/2)
  72. Szlumowicz Lybuś x Borkowicz Cypa (Koprzywnica 1820/31)
  73. Szluszarczyk Kasper x Gacek Joanna (Kraków - św. Florian 1825/108)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne