Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szkutnicki (wyników 150):

  1. Szkala Karol x Kowalczyk Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/22)
  2. Szkalmierski Maksymilian x Olewiński Michalina (Borzykowa 1867/13)
  3. Szkalmowski Anna x Jankowski Franciszek (Gniew 1843/24)
  4. Szkalski Katarzyna x Kaczmarek Wojciech (Kazimierz Biskupi 1918/1)
  5. Szkaud Józef x Gałka Róża (Działoszyce 1848/13)
  6. Szkod Agnieszka x Lamkowski Maciej (Barłożno 1732/1)
  7. ---------- Anna x Bławicki Jan (Barłożno 1736/1)
  8. ---------- Anna x Jarzębieński Jan (Barłożno 1730/5)
  9. ---------- Anna x Kruczewski Paweł (Gniew 1816/28)
  10. ---------- Elżbieta x Chyła Józef (Gniew 1843/8)
  11. ---------- Gertruda x Sobolecki Franciszek (Barłożno 1721/6)
  12. ---------- Katarzyna x Ćwiklenski Antoni (Gniew 1782/3)
  13. ---------- Katarzyna x Kordowski Izydor (Barłożno 1756/2)
  14. ---------- Marianna x Dębicki Stanisław (Barłożno 1741/2)
  15. ---------- Marianna x Pilarski Jakub (Gniew 1836/27)
  16. ---------- Marianna x Redmer Michał (Barłożno 1734/4)
  17. ---------- Marianna x Skrajewski Jan (Gniew 1843/55)
  18. ---------- Zofia x Rutkowski Wojciech (Barłożno 1742/11)
  19. ---------- Zofia x Zarązowski Mateusz (Barłożno 1742/8)
  20. Szkoda Aniela x Grabowski Ksawery (Gniew 1907/19)
  21. ---------- Anna x Stroehla Fryderyk (Gniew 1842/62)
  22. ---------- Anstryda x Suchecki Henryk (Gniew 1964/24)
  23. ---------- Bartłomiej x N. Barbara (Podlesie 1671/3)
  24. ---------- Edyta x Górski Tadeusz (Gniew 1961/10)
  25. ---------- Elżbieta x Berent Andrzej (Barłożno 1708/10)
  26. ---------- Elżbieta x Budkiewicz Jakub (Barłożno 1759/10)
  27. ---------- Elżbieta x Kucharski Jan (Barłożno 1773/1)
  28. ---------- Elżbieta x Łowicki Andrzej (Barłożno 1745/3)
  29. ---------- Felicja x Kruger Władysław (Gniew 1963/21)
  30. ---------- Gertruda x Kostrzewa Józef (Barłożno 1740/5)
  31. ---------- Helena x Matemicki Czesław (Gniew 1956/25)
  32. ---------- Jakub x Gabrych Anna (Raciąż 1872/15)
  33. ---------- Jakub x Kurowski Domicela (Barłożno 1767/10)
  34. ---------- Józef x Piątek Anna (Barłożno 1745/5)
  35. ---------- Maciej x Fryck Katarzyna (Barłożno 1718/7)
  36. ---------- Maciej x Mex N. (Barłożno 1739/9)
  37. ---------- Maria x Rozeński Jan (Gniew 1849/82)
  38. ---------- Marianna x Prociuk Andrzej (Hrubieszów 1855/9)
  39. ---------- Marianna x Torłop Michał (Barłożno 1725/9)
  40. ---------- Michał x Torbiki Marianna (Barłożno 1774/10)
  41. ---------- Mikołaj x Gęcz Ewa (Barłożno 1731/7)
  42. ---------- Tomasz x Lewoczewicz Katarzyna (Gniew 1847/75)
  43. ---------- Wojciech x Malicki Elżbieta (Barłożno 1739/4)
  44. Szkodnowski Anna x Zubka Albert (Raciąż 1767/5)
  45. Szkodoski Klara x Mech Andrzej (Hrubieszów 1833/17)
  46. Szkodowski Alfons x Chrzonowski Urszula (Gniew 1954/14)
  47. ---------- Alojzy x Malinowski Maria (Gniew 1928/11)
  48. ---------- Andrzej x Czarnecki Anna (Gniew 1761/31)
  49. ---------- Andrzej x Kwitnowski Marianna (Gniew 1780/7)
  50. ---------- Andrzej x NN Gertruda (Barłożno 1707/3)
  51. ---------- Anna x Kamienski Jakub (Gniew 1834/19)
  52. ---------- Anna x Stange Karol (Gniew 1864/68)
  53. ---------- Bolesław x Bobk MArianna (Gniew 1929/11)
  54. ---------- Franciszek x Cieklinski Zuzanna (Gniew 1861/22)
  55. ---------- Franciszek x Fankideyski Anna (Gniew 1807/27)
  56. ---------- Gertruda x Gilginas Bazyli (Gniew 1949/3)
  57. ---------- Gertruda x Pszczołkowski Andrzej (Gniew 1766/22)
  58. ---------- Helena x Bobrowski Julian (Gniew 1936/1)
  59. ---------- Jakub x Bracki Anna (Gniew 1773/26)
  60. ---------- Jakub x Zakręski Marianna (Barłożno 1736/4)
  61. ---------- Jan x Brzezinski Augusta (Gniew 1867/8)
  62. ---------- Jan x Ciesielski Marianna (Gniew 1895/22)
  63. ---------- Jan x Klotzek Marianna (Gniew 1884/41)
  64. ---------- Jan x Simon Marianna (Gniew 1879/31)
  65. ---------- Jan x Toda Agnieszka (Gniew 1934/27)
  66. ---------- Joanna x Ćwikowski Franciszek (Gniew 1836/7)
  67. ---------- Józef x Kamrowski Katarzyna (Barłożno 1732/8)
  68. ---------- Józef x Polenz Katarzyna (Gniew 1860/64)
  69. ---------- Józef x Smentkowski Anna (Gniew 1850/65)
  70. ---------- Katarzyna x Arendt Maciej (Gniew 1857/1)
  71. ---------- Katarzyna x Ebel Marcin (Gniew 1774/13)
  72. ---------- Katarzyna x Fantidejski Tomasz (Gniew 1849/24)
  73. ---------- Katarzyna x Walecki Piotr (Gniew 1846/63)
  74. ---------- Kazimierz x Gotowicz Dorota (Barłożno 1708/5)
  75. ---------- Klara x Kapuściński Stanisław (Gniew 1932/7)
  76. ---------- Leon x Piotrowski Marta (Barłożno 1906/2)
  77. ---------- Maciej x Golębowski Anna (Gniew 1865/42)
  78. ---------- Małgorzata x Kurowski Wojciech (Gniew 1766/10)
  79. ---------- Maria x Woszczak Mieczysław (Gniew 1957/46)
  80. ---------- Marta x Stawicki Paweł (Gniew 1897/37)
  81. ---------- Michał x Malecki Franciszka (Gniew 1831/28)
  82. ---------- Paweł x Klewr Marianna (Gniew 1810/30)
  83. ---------- Władysław Adolf x Kruger Klara (Gniew 1926/25)
  84. Szkolak Agnieszka x Brzychcy Kazimierz (Połaniec 1868/36)
  85. ---------- Franciszek x Szklanowska Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1942/11)
  86. ---------- Helena x Kozoduj Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1942/10)
  87. ---------- Jan x Gąsiorek Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1939/19)
  88. ---------- Jan x Żyła Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1928/15)
  89. ---------- Janina x Kardaś Bolesław (Niekrasów Świętokrzyski 1936/18)
  90. ---------- Rozalia x Pałka Jan (Połaniec 1865/33)
  91. ---------- Stanisław x Raś Wiktoria (Połaniec 1869/19)
  92. ---------- Stanisław x Sikora Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1943/32)
  93. ---------- Stefania x Skrzek Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1926/43)
  94. ---------- Szczepan x Chabzda Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1939/23)
  95. ---------- Teofila x Jeczeń Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1926/34)
  96. ---------- Tomasz x Pawełek Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1925/12)
  97. Szkolnik Antoni x Boguszewski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1842/12)
  98. Szkołyszewski Feliks x Świątek Marianna (Kraków - Boże Ciało 1832/24)
  99. Szkot Małgorzata x Lewanda Jacek (Działoszyce 1860/16)
  100. Szkudelski Franciszka x Rachwalski Józef (Kazimierz Biskupi 1902/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne