Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szewc (Sutor) (wyników 324):

  1. Szebek Antonina x Szpengler Jan Jerzy (Kraków - Mariacka 1813/6)
  2. Szefczyk Marianna x Radwan Tomasz (Kraków - św. Salwator 1847/7)
  3. ---------- Michał x Gapiński Marianna (Ludzisko 1832/0)
  4. ---------- Tomasz x Imiałek Kunegunda (Kraków - Mariacka 1835/79)
  5. Szefczyński Michał x Gapiński Marianna (Ludzisko 1832/0)
  6. Szeffs Józef x Bobicz Leokadia (Raciąż 1951/16)
  7. ---------- Józef x Siódmiak Kazimiera (Raciąż 1933/14)
  8. ---------- Walerian Wojciech x Brauer Anna (Raciąż 1957/11)
  9. ---------- Wiesław x Kociński Małgorzata (Raciąż 1982/18)
  10. Szefs Atanazy x Nelke Łucja (Raciąż 1945/1)
  11. Szefts Gertruda x Gorecki August (Raciąż 1843/28)
  12. Szembek Anna x Głębocki Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1842/18)
  13. ---------- Józefa x Cieński Apolinary (Poremba: wieś Poremba 1844/20)
  14. ---------- Karolina Olimpia x Królikiewicz Piotr (Obiechów 1842/3)
  15. ---------- Zenobia x Dydyński Ignacy (Kraków - Mariacka 1835/90)
  16. Szenbek Wojciech x Klem Katarzyna (Chwaszczyno 1754/5)
  17. Szepckianki Katarzyna x Furman Piotr (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/15)
  18. Szeps Franciszek x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/22)
  19. Szewc Agnieszka x Co[?]yk Jan (Dmenin 1671/3)
  20. ---------- Anna x Berendt Jakub (Raciąż 1802/9)
  21. ---------- Anna Magdalena x Kuhn Wilhelm Konrad (Raciąż 1811/10)
  22. ---------- Barbara x Czabanek Jakub (Końskowola 1669/20)
  23. ---------- Bazyli x Radyk Katarzyna (Hrubieszów 1859/24)
  24. ---------- Franciszek x Berych Anna (Kraków - Mariacka 1846/66)
  25. ---------- Gertruda x Klunder Wojciech (Raciąż 1798/13)
  26. ---------- Katarzyna x Berent Andrzej (Raciąż 1800/1)
  27. ---------- Marcin x Sak Zofia (Dmenin 1732/6)
  28. ---------- Marcin x Stefan (Stefanówka) Małgorzata (Dmenin 1741/2)
  29. ---------- Marcin x Stefanowski Małgorzata (Dmenin 1738/1)
  30. ---------- Marianna x Domagałka Józef (Dmenin 1672/2)
  31. ---------- Marianna x Kraszenczyk Stanisław (Dmenin 1729/5)
  32. ---------- Marianna x Pinczewski Jan (Kościelec pow. kaliski 1851/2)
  33. ---------- Michał x Rylk Katarzyna (Raciąż 1767/8)
  34. ---------- Paweł x Daniel Agnieszka (Barłożno 1882/15)
  35. ---------- Rozalia x Adamiak Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/18)
  36. ---------- Stanisław x Berent Anna (Raciąż 1797/13)
  37. ---------- Zofia x Zajkowski Jakub (Pniewnik 1772/165)
  38. Szewczak Bogdan x Zaremba Halina (Gniew 1967/22)
  39. ---------- Franciszek x Pakrocz Gertruda (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1791/3)
  40. ---------- Jakub x Kryczki Agnieszka (Okrzeja 1836/25)
  41. ---------- Jakub x Rólka Konstancja (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1772/13)
  42. ---------- Józef x Roguski Aniela (Pniewnik 1828/3)
  43. ---------- Tekla x Stępniak Wojciech (Okrzeja 1844/42)
  44. Szewczik Walenty x Copowna Katarzyna (Końskowola 1644/11)
  45. Szewczuk Anna x Kowalczuk Jan (Hrubieszów 1865/16)
  46. ---------- Józefa x Zaleński Marian (Płock 1886/62)
  47. Szewczycki Agnieszka x Czapla Franciszek (Kraków - św. Salwator 1813/49)
  48. Szewczyk Adam x Bednarek Katarzyna (Czermno 1842/2)
  49. ---------- Agata x Banaszak Piotr (Górzno k. Garwolina 1853/6)
  50. ---------- Agata x Politański Wojciech (Grocholice 1879/9)
  51. ---------- Agata x Spinek Paweł (Truskolasy 1811/29)
  52. ---------- Agata x Wydrychowicz Jakub (Kraków - św. Szczepan 1839/22)
  53. ---------- Agnieszka x Świątek Bernard (Łoniów 1829/22)
  54. ---------- Albert x Jasiot Agnieszka (Podlesie 1639/8)
  55. ---------- Aleksandra x Metera Tomasz (Górzno k. Garwolina 1851/32)
  56. ---------- Andrzej x Dobrzycki Barbara (Kraków - Mariacka 1820/17)
  57. ---------- Andrzej x Jasiński Agnieszka (Kraków - św. Anna 1828/17)
  58. ---------- Andrzej x Major Teresa (Siercza, par. Wieliczka 1885/4)
  59. ---------- Anna x Gałkowski Paweł (Górzno k. Garwolina 1879/9)
  60. ---------- Anna x Gniadek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1942/16)
  61. ---------- Anna x Kołaczek Jan (Górzno k. Garwolina 1841/2)
  62. ---------- Anna x Michałek Kasper (Końskowola 1661/2)
  63. ---------- Anna x Osiak Marcin (Górzno k. Garwolina 1803/5)
  64. ---------- Anna x Pochnik Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1833/2)
  65. ---------- Anna x Zając Marcin (Górzno k. Garwolina 1864/22)
  66. ---------- Antoni x Mąkowski Zofia (Górzno k. Garwolina 1933/24)
  67. ---------- Antonina x Gabara Wojciech (Mileszki 1870/11)
  68. ---------- Antonina x Parzyszek Tomasz (Górzno k. Garwolina 1894/8)
  69. ---------- Antonina x Rosicki Jan (Bebelno 1890/8)
  70. ---------- Antonina x Zakrzewski Grzegorz (Kraków - św. Mikołaj 1827/2)
  71. ---------- Apolonia x Mańkowski Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1851/2)
  72. ---------- August x Gendek Ewa (Górzno k. Garwolina 1865/14)
  73. ---------- August x Lis Józefa (Górzno k. Garwolina 1864/4)
  74. ---------- Barbara x Dębek Jan (Czemierniki 1814/23)
  75. ---------- Barbara x Rokita Stanisław (Borzykowa 1843/24)
  76. ---------- Barbara x Woch Adam (Lgota Wielka 1843/1)
  77. ---------- Barbara x Ziomek Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1823/8)
  78. ---------- Bartłomiej x Zając Rozalia (Górzno k. Garwolina 1888/16)
  79. ---------- Benedykt x Cegiełka Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1821/19)
  80. ---------- Błażej x Bartak Weronika (Górzno k. Garwolina 1952/3)
  81. ---------- Brygida x Dro[?] Kacper (Dmenin 1768/10)
  82. ---------- Dorota x Gałkowski Marcin (Górzno k. Garwolina 1847/3)
  83. ---------- Edward x Białosz Janina (Górzno k. Garwolina 1956/7)
  84. ---------- Edward x Łysiak Marianna (Górzno k. Garwolina 1942/18)
  85. ---------- Elżbieta x Ocep Benedykt (Górzno k. Garwolina 1840/24)
  86. ---------- Ewa x Dybcio Andrzej (Górzno k. Garwolina 1891/3)
  87. ---------- Ewa x Jambor Antoni (Dmenin 1892/17)
  88. ---------- Ewa x Sekuła Tomasz (Górzno k. Garwolina 1860/18)
  89. ---------- Franciszek x Makuch Anna (Dmenin 1820/2)
  90. ---------- Franciszek x Sowiński Zofia (Górzno k. Garwolina 1939/10)
  91. ---------- Franciszek x Szewczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1819/9)
  92. ---------- Franciszka x Dąbrówka Ludwik (Lgota Wielka 1850/2)
  93. ---------- Franciszka x Gałązka Wojciech (Górzno k. Garwolina 1838/7)
  94. ---------- Franciszka x Szubert Ludwik (Lgota Wielka 1848/10)
  95. ---------- Franciszka x Wasilewski Władysław (Górzno k. Garwolina 1926/17)
  96. ---------- Genowefa x Poreda Jan (Górzno k. Garwolina 1946/3)
  97. ---------- Gertruda x Kluska Marcin (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1821/1)
  98. ---------- Gertruda x Kozłowski Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1816/109)
  99. ---------- Gertruda x Kurek Franciszek (Bebelno 1715/1)
  100. ---------- Grzegorz x Michałek Krystyna (Górzno k. Garwolina 1755/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne